Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W grach z PS4 czy tych nieobsługujących haptyki i spustów lekko 14-15h wytrzymuje, a na komunikat o słabej baterii zbytnio bym nie zwracał uwagi bo przy którejś aktualizacji ogarnęli tak że zaczyna się pojawiać dużo wcześniej i często tej baterii starcza jeszcze na 2 do 4h grania w zależności w co grasz.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rtooj napisał:

Nie wiem po co temat jest w ogóle podnoszony

No bo trochę bieda z tą baterią, jakby trzymał te 20 godzin to by było spoko. Sam nie mam jakiegoś wielkiego problemu z tym, o wiele bardziej bym wolał back buttony w standardzie, no ale mogłoby być lepiej.

10 minut temu, Wania napisał:

A mnie po ponad roku strzelila sprezynka na R2, chwila zabwy i wymieniona, pad smiga dalej a juz sie cieszylem na zakup kolorowego ;) a tak mam dalej dwa bialasy

https://wccftech.com/new-playstation-5-dualsense-controllers-teardown-confirms-stronger-springs-for-triggers-and-more/

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2022 o 15:10, Rtooj napisał:

2 pady i/lub ładowarka, problem nie istnieje. Nie wiem po co temat jest w ogóle podnoszony, ciekawe czy na forum philipsa te same kwestie sa podnoszone w kontekście szczoteczek sonicznych.

Podnoszony bo widocznie w tych czasach to sporo za krótko jak widać dla wielu osób. 

Włożenie trochę mocniejszego aku nie było by problemem i ceny jakoś kosmicznie by to nie podniosło. A jak ktoś tak jak ja, ma czasem długie sesyjki przed konsolą to pada trzeba codziennie ładować. Gdy bym jeszcze używał tych wszystkich bajerów typu haptyka i wibracje to nawet dnia zabawy by mi pad nie wytrzymał. 

A 2 pady to chyba każdy dziś ma, bo nie wyobrażam sobie grania z kablem platajacym się gdzieś między nogami jak nagle zabraknie prądu. 

Tylko chodzi o to że mamy XXI wiek i wkładanie tak słabego aku to zaawansowanego pada to taki kastrat jak by... Wolał bym już rozwiązanie z Xboxa, z wymiennymi bateriami. Zresztą w padzie Elite Series 2 jest także wbudowany akumulator tyle że sporo mocniejszy. I tamtego pada ładuje gdzieś raz na tydzień. 

No ale nie ma co narzekać bo nic to nie da i trzeba cieszyć się tym co jest... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...