Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie reklamacja uznana - naprawa.

Pada przed pójściem do sklepu aby go oddać na reklamacje przeczyściłem alko. IPA. Generalnie pad zawsze czysty bez syfu.

Wrócił upier.dolony jakimiś czarnymi plamami, grzybki od analogów upierd. tez jakimś syfem

W protokole naprawy opis:

Stan Sprzetu:
MOCNE CZARNE ZABRUDZENIA, MOKRE PLAMY, BIALY

Opis naprawy:
Brak widocznych sladów ingerencji. Wymiana bocznego i dolnego czujnika lewego analoga, czyszczenie gumek

Koszt naprawy, który z tytułu rękojmi pokrywa sprzedawca 120 zł + 40 zł transport

Ciekawe ile pochodzi Serwis PRAM.

Odnośnik do komentarza

Ten pad co rok temu wrocil z Sony na gwarancji był wymieniony na nowy. Stąd pewnie po kolejnym roku ponowne zgłoszenie reklamacyjne było przyjęte. Gdyby Sony odesłało naprawiony pad to gwara byłaby poza podstawowymi okresem tylko 3mc. 

 

Dziś jeszcze protestuje i jak nie będzie ani razu reprodukowalne to przeskakiwanie gałki w lewo to raczej nie mam po co im wysyłać. Etykieta DPD jest ważna 7 dni jak coś.

Odnośnik do komentarza

No i mojego Dual Sense'a szlag trafił. Lewa gałka driftuje jak poebana. Dzwoniłem do Sony,czekam na @ od nich. Na tym stanęła rozmowa z babka z infolinii. Dobrze,że mam jeszcze jeden i  że go nie sprzedałem. Ostatni raz tak kiepskie pady które trzymałem w łapskach to były pady od x360.

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Szajka napisał:

No i mojego Dual Sense'a szlag trafił. Lewa gałka driftuje jak poebana. Dzwoniłem do Sony,czekam na @ od nich. Na tym stanęła rozmowa z babka z infolinii. Dobrze,że mam jeszcze jeden i  że go nie sprzedałem. Ostatni raz tak kiepskie pady które trzymałem w łapkach to były pady od x360.

 

Ale chyba nie podczas rozgrywki w atom rpg? ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie od lutego w dual sensie prawie wszystko git. Driftów nie mam ale R2 wystarczy, że piórko dotknie i zadziała KW trzeba nacisnąć lekko a erkę musnąć i działa. W Hell let loose przerąbane, w innych gierkach da się znieść. Chyba poczekam aż bardziej się zwali. Do lutego jeszcze trochę czasu. A pad z konsoli z mniejszym heatem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

Nowy pad (1 m-c) kupiony w zestawie z GT7 :) Niestety padł wczoraj podczas gry (bateria się wyczerpała do cna) córki w Simsy 4 xD

Podłączyłem do ładowania pod konsolę i ładował się ponad 5h (czas gry córy nadal w simsy)

Dziś włączam konsolę i ukazuję się monit że pad jest na wyczerpaniu. 

Podłączyłem go na kolejne 2h i nadal nic. 

BTW. używam tego samego przewodu co do pozostałych padów. Zrobiłem mu reset, bez rezultatu.

 

Reklamacja tylko, czy jeszcze coś można pokombinować. A i pad kupiony w EURO AGD RTV - czyli mogę go oddać do sklepu? Muszę mieć pudełko oryginalne ? 

Odnośnik do komentarza

Nie ładowanie w obu przypadkach jest bezpośrednio z konsoli a gra odbywa się na innym padzie.

Pasek ładowania jest ale pokazuje ciągle jedna kreskę. Oczywiście diody pulsują czyli wskazują ładowanie.

Edytowane przez S3V3N
Dodanie dokładniejszego opisu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...