Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj mam ps5 i zauważyłem że w padzie te lewe strzałki (lewa i górna) stukają jakby o plastik, jest to głośne i troszkę irytujące ;) (brzmi jak podrabiany pad z rynku do pegazusa) znajomy w swoim nie ma takiej przypadłości. Zastanawiam się czy puścić go na gwarancję czy żyć z tym. 

Ewentualnie za kilka miesięcy go oddać jak dorwę w promocji czarną wersję. 

Chcę się nagrać po przerwie ;)

Jak myślicie po miesiącu/dwóch normalnie przyjmą pada z tą wadą? 

 

Odnośnik do komentarza

Z tymi nowymi padami to faktycznie jest coś nie tak.

Posiadam 3 i 2 z nich już odwiedziły serwis i zostały wymienione na nowe.

U mnie R2 siada. Brak oporu i od razu czuć, że coś jest nie tak.

Może ma to związek z tymi nowymi ficzerami związanymi z oporem L2 i R2.

Może za mocno/szybko naciskam to R2 :) No ale kuźwa, żeby tylko 5 miesięcy wytrzymywał :(

Driftujących gałek za to nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, sajmon34 napisał:

Z tymi nowymi padami to faktycznie jest coś nie tak.

Posiadam 3 i 2 z nich już odwiedziły serwis i zostały wymienione na nowe.

U mnie R2 siada. Brak oporu i od razu czuć, że coś jest nie tak.

Może ma to związek z tymi nowymi ficzerami związanymi z oporem L2 i R2.

Może za mocno/szybko naciskam to R2 :) No ale kuźwa, żeby tylko 5 miesięcy wytrzymywał :(

Driftujących gałek za to nie zauważyłem.

Dużo pewnie zależy, czy trafisz na jakiś wadliwy egzemplarz. Ja np. mam od premiery 2 pady, gram naprzemiennie, praktycznie codziennie po 2 godziny i póki co, odpukać, nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba znowu mam drift analoga :/ Ledwo po odpaleniu Keny zauważyłem, że kamera lubi sama się poruszać w dół, niby nie szybko ale jest to irytujące. Wczoraj w Returnalu było wszystko ok więc jeszcze protestuje, ale jebać jakość wykonania. Pad wymieniony na nowy pod koniec czerwca, no po prostu brak słów.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie działa, chyba, że poprzez Remote Play z PC.

 

Cytat
  • First of all, download the PS Remote Play app onto your PC or laptop
  • Following the prompts on your PC, use the PS Remote Play app to connect up with your PS4 console
  • Using a USB cable, connect your PS5 controller to your PC and link it up to the PS Remote Play app
  • Once the Remote Play app is up and running, you should be able to use the PS5 controller (which is still connected to your PC) to control your PS4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema , mam taki problem bo po ostatniej aktualizacji valhalli  na ps5 nagle przestały wogóle działać wibracje , trigery działają ale wibracje wogóle a pad jest w 100% sprawny bo w innych grach jest wszystko dobrze, ale nie wiem dokładnie czy to napewno przez aktulizacje bo chwilę nie grałem w assasina . Wie ktoś o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Resetowales pada? 

"Jak zresetować kontroler bezprzewodowy DualSense

Znajdź mały przycisk resetowania z tyłu kontrolera. Używając małego narzędzia, wciśnij przycisk w otworze. Przytrzymaj przycisk przez około 3–5 sekund. Podłącz kontroler do konsoli PS5 za pomocą przewodu USB i naciśnij przycisk PS."

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, sajmon34 napisał:

Resetowales pada? 

"Jak zresetować kontroler bezprzewodowy DualSense

Znajdź mały przycisk resetowania z tyłu kontrolera. Używając małego narzędzia, wciśnij przycisk w otworze. Przytrzymaj przycisk przez około 3–5 sekund. Podłącz kontroler do konsoli PS5 za pomocą przewodu USB i naciśnij przycisk PS."

 No nic to nie daje , wszystko poeirta się tylko na assasinie bo w kazdej innej grze jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2021 o 14:47, _Red_ napisał:

Restart gry nic nie daje? Gdzies na reddicie czytalem, ze zacinalo się w ten sposób, że np. lekkie ataki nie miały wibry, ale juz obrywanie ciosów od wrogów wibrowało. W ustawieniach gry nic się nie wyłączyło po updacie?

Nic nie daję wczesniej też mnialem taki problem w valhali z wibrcjami ale wystarczyło zrobić restart  gry i było ok ale teraz to nic nie daje grzebałem w ustawieniach ale wszystko jest włączone i nie wiem o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanie: wczoraj grałem w WD Legion, wersja PS5 i przez kilkadziesiąt sekund lewy trigger zaczął mi wibrowac przy wciskaniu. Dodam, że tylko zmieniałem widok mapy, nie spodziewałem się zupełnie takiej reakcji. Zastanawiam się, czy to zwiastuje jakieś problemy z padem, czy może to bug w samej grze. Z tego, co czytałem wcześniej, piszecie, że z padem dzwonić bezpośrednio do Sony?

Odnośnik do komentarza

https://amp.reddit.com/r/WatchDogs_Legion/comments/kqngks/ps5_controller_vibrates_like_crazy_whenever_i/

 

Chcialem zrobic research, ale 50% mówi, że to wina kontrolera, 50% ze to jednorazowy bug w grze, liczba dyskutantów: 2 osoby xd

 

W paru innych miejscach tez ludzie piszą, ze w WDL tak im się działo. Obstawiam błąd softwaru (duala lub samej gry), obserwuj jeszcze jakis czas (i czy pojawia się tylko w WD).

 

Pada zawsze mozesz zareklamować przez infolinię, nie wiem jednak czy tu akurat nie ocenią, ze pad jest bez defektu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...