Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie może pomożecie.

 

Pierwszego pada odsyłam dziś do Sony (zgłosiłem już u nich problem). Dryfująca lewa gałka i nie działający przycisk L3 po przytrzymaniu.

 

Drugi pad nie dryfuje ale L3 po przytrzymaniu raz działa a raz nie. Zauważyłem że gdy odkurzaczem "odkurze" gałkę to przez chwile działa OK. Tak jakby coś tam się gromadziło i przestawało działać.

Ktoś miał podobny problem  można jakoś zaradzić?

Odnośnik do komentarza

Pytanie wcale nie jest takie głupie. W nowych iPhone'ach jest np. tak, że po założeniu case'a na telefon pojawia się grafika w kolorze case'a. W samochodach z kamerą 360 czasem samochodzik na wizualizacji ma kolor taki jak fabryczny. Kwestia dodania jakiegoś chipa z odpowiednią informacją. Grając w 4 osoby wygodniej byłoby identyfikować gracza po kolorze pada, a nie numerku.

 

No, ale to pierdoła, i teraz już nie ma możliwości wprowadzenia czegoś takiego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Chmielinski napisał:

Pytanie wcale nie jest takie głupie. W nowych iPhone'ach jest np. tak, że po założeniu case'a na telefon pojawia się grafika w kolorze case'a. W samochodach z kamerą 360 czasem samochodzik na wizualizacji ma kolor taki jak fabryczny. Kwestia dodania jakiegoś chipa z odpowiednią informacją. Grając w 4 osoby wygodniej byłoby identyfikować gracza po kolorze pada, a nie numerku.

 

No, ale to pierdoła, i teraz już nie ma możliwości wprowadzenia czegoś takiego.

Ledy przy touchpadzie mają też inny kolor zgodny z tym w jakim kolorze jest oznaczona postać w grze grając w kilka osób na jednej konsoli w 99% przypadków.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2021 o 21:04, HiS napisał:

Czy mając pady w różnych kolorach system konsoli "rozpoznaje" (pokazując na ekranie), który kolor jest w danym momencie zalogowany czy coś w ten deseń? Po prostu myślę, czy jest sens mieć różne kolory oprócz walorów wizualnych. Bo myślę, żeby mieć docelowo wszystkie czarne + czarne panele konsoli, jeśli w systemie konsoli i tak nie ma to znaczenia. 

Być może mnie pojebało i coś mi się przyśniło. 

 

Edit

Jednak nieważne :dafuq:Doszedłem do wniosku, że moje pytanie jest niedorzeczne. 

 

Jak cię coś takiego jara, to Nintendo Switch pokazuje kolor joy-cona lub pada jaki jest podpięty do konsoli

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Weź też pod uwagę, że po którymś updacie komunikat o słabej baterii pojawia się dużo wcześniej niż 15min przed całkowitym padnięciem. Po komunikacie masz spokojnie jeszcze którąś godzinę grania w zależności od gry. Astro rozjebie baterię w 6-7h chyba najbardziej drenujący tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...