Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko iluzja zatem, nie ma nigdzie oficjalego info, że pady się czymś różnią, tylko te kolorowe mają grubszą sprężynę w L2 i R2, reszta bez zmian.

3 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Różnica wynika z zastosowania w V2 grubszej sprężyny w spustach i poprawy elementów gałek, co ma niwelować pojawienie się efektu driftowania.

Pierwsze słyszę o poprawieniu gałek w jakikolwiek sposób.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

To tylko iluzja zatem, nie ma nigdzie oficjalego info, że pady się czymś różnią, tylko te kolorowe mają grubszą sprężynę w L2 i R2, reszta bez zmian.

Pierwsze słyszę o poprawieniu gałek w jakikolwiek sposób.

 

Cytat

The new line of controllers also feature a slightly different analog stick modules: per the video, Sony swapped a black piece of plastic in the sticks to an identical-looking green piece of plastic. It remains to be seen, but TropicsFix says this may – may – mitigate some stick drift issues.

https://www.vg247.com/dualsense-update-ps5-sony-stick-drift

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam białego z zestawu i czarnego dodanego do bundla. W białym w grach fpp R2 przy delikatnym muśnięciu od razu strzela (sprężynka), dodatkowo kółko źle odbija jakby był jakiś brud ale czyscilem izopropanolem i przez jakiś czas był spokój z kółkiem, teraz znowu się blokuje. Z czarnym dodanym do bundla, nie mam żadnych problemów. Druga sprawa, że na czarny gram sporo mniej ale działa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Tylko ze grubsza sprezynka jest w tych trzech ostatnich kolorach (roz, blekit i fiolet)

Nie tylko w ostatnich trzech kolorach, wszystko zależy od rewizji pada i łatwo można to rozpoznać po numerze FCC ID z tylu pada:

Jeśli kończy się jedynką to masz stara wersje, jak kończynie literka to nowa wersja:

https://www.tomsguide.com/news/new-ps5-dualsense-controller-adds-hidden-upgrades-heres-how-to-spot-one
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, ale i tak nie będzie warto dla "normalnego" gracza kupić tego pada.

1- Customizowanie skończy sie na chwilowym bawieniu i może jakiejś delikatnej zmianie, a cena pewnie x3 jak za standardowego

2- podstawowy dualsense jak dla mnie jest już niemalże "premium" kontrolerem(a miałem razer raiju oraz thrustmaster eswap)

3- nie widze w opisie zaimplementowania przyciskania guzików jak w myszce i razer raiju, a to jest genialne rozwiązanie

 

Odnośnik do komentarza

Jedyne co przemawia za kupnem tego pada pewnie w wysokiej cenie to wymienne moduły analogów.....ale jeżeli te nie będą drogie czyli max 100zł. Bo tak to nawet nie patrzę w jego stronę bo każdy pad teraz może mieć problem z dryftem i szkoda by było wydać te 600-100 zł za para, który po chwili może zacząć dryfować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...