Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, apsnt napisał:

A i jest taka reguła w sumie, że kto ma obie konsole, ten woli pada od Xa.

Nie, nie ma reguły, każda opinia jest czysto subiektywna, dla mnie Ms zmniejszając pada o 10% przegrał w tej generacji, męczy mnie ten pad po 1h i mam ochotę go wyrzucić. :dunno:

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, Figuś said:

Nie, nie ma reguły, każda opinia jest czysto subiektywna, dla mnie Ms zmniejszając pada o 10% przegrał w tej generacji, męczy mnie ten pad po 1h i mam ochotę go wyrzucić. :dunno:

 

 

Cóż, kiedyś to wyglądało tak...

 

https://www.steamgifts.com/discussion/gxCih/your-favorite-controller-for-pc-gaming-poll-inside
https://www.techpowerup.com/forums/threads/poll-what-console-controller-is-better-you-prefer.102156/

 

Więc reguła jest, a opinie są. Możnaby zrobić nowe ankiety.

Edytowane przez apsnt
Odnośnik do komentarza

Oj Figuś, ale z ciebie wariat. Normalnie śmieszek taki, że boki zrywać.

Nie jestem z tych, którzy od razu po zakupie przykładają ucho do konsoli i wymieniają ją 10x dopóki nie trafią na idealną sztukę. Moja brzęczy i mam to w du..e.

Ale z padem jest inna spawa. Konsolę mam 2 miesiące i na początku z Dualsense wszystko było ok.
A teraz krzyżak trzeszczy, touchpad i lewa gałka głośniej klika. To sprawiło, że się zaniepokoiłem, bo moje 1,5 roczne dualshocki 4 są w lepszym stanie. Teraz dopiero zwróciłem uwagę na to piszczenie i nie wiem, czy ten pad tak ma od nowości, czy trafiłem na jakiś wadliwy.
Dualshock 4 tak nie piszczy.

Odnośnik do komentarza
 
Ale... po co? 
Przeczytaj moją wcześniejszą wypowiedź, to będziesz wiedział.

Ja nie rozumiem co wy macie tutaj na forum jakieś uprzedzenia, że każdy kto zapyta o działanie sprzętu, to od razu paranoik.

Piszczenie w zasadzie usłyszałem przez przypadek. A że pad zaczął u mnie gorzej działać, to chciałem się upewnić, czy nie mam wadliwego sprzętu, bo może elektronika szwankuje i stąd pisk. O cewkach w konsoli słyszałem, ale w padach nie. Teraz już wiem, że to normalne i spokojnie mogę wrócić do sprawdzenia, czy mam gorszą wersję wentylatora.
Dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza

Oj tam, ja nie mam uprzedzeń, ale po prostu zawiało paranoją jak napisałeś, że wszystko działa normalnie, a jakiś dźwięk pojawia się dopiero jak przyłożysz pada do ucha... No bo na co dzień raczej tak się z niego nie korzysta, więc w świetle ogólnej paranoi w tym wątku jesteś chyba w stanie wyobrazić sobie, że zabrzmiało to zabawnie. :) 

 

I tak, moje PS5 też wydaje jakieś dźwięki, ale jak gram, to słucham gry, a nie wiatraka, cewek czy co to tam sobie burczy. A jeśli się popsuje to po prostu oddam na gwarancję. 

Odnośnik do komentarza

@LeifErikson, no właśnie nie działa normalnie, stąd moje zaniepokojenie.

W pierwszym poście napisałem tylko, że normalnie grając nie słychać, tylko po przyłożeniu do ucha. Po to, aby "zobrazować" jak silny jest to dźwięk.
Ale fakt, może gdybym od razu napisał to co później, że z padem mam problemy, to odbiór byłby inny Trochę trzeszczy i głośniej klika, ale nie jest to na tyle upierdliwe, żeby myśleć o reklamacji.

Odnośnik do komentarza

A to tu przeniósł się teraz temat "piszczenia" z działu "Awaryjność PS5".... 

Myślałem że wszystkie piszczące konsole albo przestały Wam piszczeć, albo oddaliście je na serwis, bo tam taka cisza nagle zrobiła się w temacie :-)

To już chyba zaraźliwe, bez obrazy GIANBUFFON, nie chodzi o Ciebie tylko zaraźliwe bo z konsoli piszczenie przeszło już na pada..., a za chwilę kto wie na co jeszcze ? 

To prawie jak pandemia... 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2021 o 10:20, KT1978 napisał:

Koledzy jak by ktos widzial ładowarkę do padów 

To niech da znać 

Ps. w normalnej cenie 

Dzięki 

https://www.amazon.fr/gp/product/B08H97WTBL/?tag=lowgie01-21

 

Tylko przez apke i po wpisaniu kodu Promo10, obniża się cena o 10 euro.

Finalnie 110-115 zł wychodzi.

Moja juz ruszyła w podróż, w piątek ma być.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, HiS napisał:

Te ładowarki schodzą równie szybko co same konsole. W euro cudem udało mi się zamówić jak przyszło info o dostępności. Ale 179zl niestety. Natomiast urządzonko bardzo fajne, osobny zasilacz, wystarczajaco ciężka więc nie powinna się mocno przesuwać. Myślę, że jak ktoś ma 2 pady to must have. Bardzo wygodne rozwiązanie i estetyczniejsze niż ten kabelek usb. 

Siema dziś były dostępne? 

Odnośnik do komentarza

Kupilem ta ladowarke przed koncem grudnia, fakt ze jest dobrze wykonana i pady sa ciagle naladowane ale to rozwiazanie z kladzeniem ich w cale nie jest takie super. Moje dzieciaki maja problem zeby polozyc pada na niej tak by zaczal sie ladowac, nie da sie ich tak po prostu rzucic. 
no ale wole to rozwiazanie niz jakis chinczyk co sie usmazy razem z padem i instalacja elektryczna czy dyndajacy kabelek usb

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...