Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też nie zliczalem czasu z zegarkiem ale wydaje mi się że jakoś szybko mi się rozładowywał. 

 

A nie macie wrażenia że pady ktore są w komplecie z konsolą, a pady które dokupuje się oddzielnie, są ciut lepszej jakosci ? 

Ja takie wrażenie mam od czasów PS3, aż do teraz, że te od konsoli są jakieś ciut lżejsze i gorsze, ale może się mylę. 

 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, maxoffe napisał:

A nie macie wrażenia że pady ktore są w komplecie z konsolą, a pady które dokupuje się oddzielnie, są ciut lepszej jakosci ? 

Ja takie wrażenie mam od czasów PS3, aż do teraz, że te od konsoli są jakieś ciut lżejsze i gorsze, ale może się mylę. 

 


To są identyczne urządzenia.
Pytanie o długość działania na jednej baterii jest trochę bez sensu - zbyt wiele zmiennych o tym decyduje (konkretna gra inaczej obciąża pada, różne ustawienia poziomu wibracji, poziomu głośności itd.).

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, maxoffe napisał:

A nie macie wrażenia że pady ktore są w komplecie z konsolą, a pady które dokupuje się oddzielnie, są ciut lepszej jakosci ? 

Ja takie wrażenie mam od czasów PS3, aż do teraz, że te od konsoli są jakieś ciut lżejsze i gorsze, ale może się mylę. 

 

To zależy kiedy kupiłeś konsole a kiedy pady. Pojawiały się nowe rewizje padów (DS2 miał przynajmniej 2 różne, do PS3 najpierw był dodawany SixAxis dopiero później DS3 który też miał z 2 mało różniące się modele). W przypadku PS5 nie powinno mieć czegoś takiego miejsca, jest za wcześnie. Może jak zaczną wydawać nowe wersje kolorystyczne albo slim/pro to coś zmienią.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, maxoffe napisał:

No ja też nie zliczalem czasu z zegarkiem ale wydaje mi się że jakoś szybko mi się rozładowywał. 

 

A nie macie wrażenia że pady ktore są w komplecie z konsolą, a pady które dokupuje się oddzielnie, są ciut lepszej jakosci ? 

Ja takie wrażenie mam od czasów PS3, aż do teraz, że te od konsoli są jakieś ciut lżejsze i gorsze, ale może się mylę. 

 

Jak kupiłem drugi to miałem bardziej szorstki tył pad. Tam gdzie palce się układają.

Odnośnik do komentarza
Jak kupiłem drugi to miałem bardziej szorstki tył pad. Tam gdzie palce się układają.

Jak polowałem jeszcze na konsole dla kuzynów to przez chwile miałem w domu dwa zestawy.
Pudełka od padów były ewidentnie inne, pomimo ze miały ten sam kod wydrukowany. (Ciemniejsza grafika na prawym pudełku).
Ale to chyba nic nowego ze produkcją padów zajmuje się jednocześnie kilka firm, wiec pady mogą się nieznacznie różnic.

cfb65417e69feeb18820da62cd9417d0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Mając konsole od jakiś 2 tyg. stwierdzam że padzik DS jest naprawdę w porządku. 

Nawet w miarę dobrze na nim mi się gra, jednak chyba ciutkę wygodniej było mi na padzie od Xboxa... 

Może jeszcze nie do końca się przyzwyczaiłem bo 2 generację siedziałem na konsoli MS i stąd ta opinia. 

Jedynie co, to wolałem jednak pada z wymiennymi bateriami... 

Może to wygodniej jak jest akumulator, ale wolałem w zapasie mieć w ładowarce jakieś dobrej jakości akumulatorki i błyskawicznie je zmieniać, niż czekać na naładowanie aku w padzie. 

Wiem, ktoś powie że można grać ładując ale wtedy dynda gdzieś kabel, czego nie lubię. 

Jednak zaznaczam że to moja opinia odnośnie wymiennych baterii w padzie i nie koniecznie innym to rozwiązanie może pasować. Będą zapewne też zwolennicy wbudowanego aku w pada. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Można też ładować pada kiedy się nie gra. Proste i oczywiste rozwiązanie.

No dzięki stary, nie wiedziałem o tym... :-)

Poważnie Sony udostępnia taką opcję??? 

He, he... a tak na poważnie, nie chce aż tak często z tego korzystać bo wtedy konsola musi być w trybie spoczynku. 

Niesie to za sobą to, że konsola w zasadzie działa, no może nie na pełnych obrotach tylko w jakimś minimalnym trybie. 

Tym bardziej non stop kręci się wentylator na jakiś najniższych obrotach, ale jednak działa. A z tego co widzę wentylatory w PS5 to jakiś totalny szajs, także nie chce specjalnie go zużywać bo za chwilę zaczną być słyszalne w większym stopniu łożyska z czego nie był bym już szczęśliwy... 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, maxoffe napisał:

No dzięki stary, nie wiedziałem o tym... :-)

Poważnie Sony udostępnia taką opcję??? 

He, he... a tak na poważnie, nie chce aż tak często z tego korzystać bo wtedy konsola musi być w trybie spoczynku. 

Niesie to za sobą to, że konsola w zasadzie działa, no może nie na pełnych obrotach tylko w jakimś minimalnym trybie. 

Tym bardziej non stop kręci się wentylator na jakiś najniższych obrotach, ale jednak działa. A z tego co widzę wentylatory w PS5 to jakiś totalny szajs, także nie chce specjalnie go zużywać bo za chwilę zaczną być słyszalne w większym stopniu łożyska z czego nie był bym już szczęśliwy... 

A o ladowarkach slyszales? 

Dlaczego do konsoli chcesz podlaczac kabel i nim ladowac pada? Przeciez to nie ma sensu. 

Nie lepiej kupic osobna ladowarke albo skorzystac tej od telefonu? 

 

Jest jeszcze powerbank. Grasz oddalony od tv i jeszcze pad ci sie dodatkowo laduje. No panie cuda :)

 

Ale po co jak trzeba do konsoli kabel i nim ladowac. No innej mozliwosci nie ma. Konsole w tryb spoczynku, wiatraki halasuja, prawdopodobienstwo zużycia łożysk wiatraka oraz awarii zasilania i uszkodzenia konsoli. :yao:

 

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...