Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu nie chodzi o to, ze mnie palce bolą. Bardziej chodzi dyskomfort z uczucia, że "coś jest nie tak" bo po jednej stronie triger działa normalnie a drugi trigger działa w różnym stopniu co powoduje, że ciągle zastanawiam się, czy już dobrze docisnąłem czy za lekko przez co całe te bujanie na sieci nie jest przyjemne. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, szurubur napisał:

Ale tu nie chodzi o to, ze mnie palce bolą. Bardziej chodzi dyskomfort z uczucia, że "coś jest nie tak" bo po jednej stronie triger działa normalnie a drugi trigger działa w różnym stopniu co powoduje, że ciągle zastanawiam się, czy już dobrze docisnąłem czy za lekko przez co całe te bujanie na sieci nie jest przyjemne. 

Jeżeli o to chodzi to sorry, fakt że pierwsze wrażenie jest dziwne i może powodować "dyskomfort" ale to kwestia przyzwyczajenia no i tego jak w danej grze jest to zaimplementowane.

W astro nic a nic mi nie przeszkadzało, w takim Worms Rumble z plusa po ok 30min człowiek się przyzwyczaił do tego stopnia, że jak gram w gry z PS4 bez obsługi to zastanawiam się czy pad mi się nie popsuł. Ale nie wyobrażam sobie tego np. w takim Death Stranding bo tam przy dłuższej sesji też bym pewnie wyglądał jak smutny pieseł

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, HiS napisał:

Co to są za jaja z dostępnością stacji ładującej pady do ps5? Jeszcze rozumiem brak konsol ale takich pierdół jak akcesoria? Sony daje dupy po całości. Nie wspomnę juz o głąbach co sprzedają to po 450zl na allegro. 

No fakt, ja kupiem dopiero 3 miesiące po premierze, bo nigdzie nie było. Teraz jak jadę do jakiegoś handlowca, to też, pad jest, pilot jest, kamera i słuchawki są, a ładowarki brak. WTF.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 08:11, Ukukuki napisał:

Poczekaj chwilę, sklepy mają co jakiś czas dostawy. Ustaw sobie powiadomienia na pocztę jak ja i zdążysz kupić spokojnie w sklepowej cenie. 

W sugerowanej cenie 139zl, czy jak tam zawał to sprzedawał ostatnio tylko neonet. Od ponad miesiąca nic się u nich nie pojawiło.

ME wrzuca +20, MM wrzuca +40.

Wiem że różnica nie duża, ale jest.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, RadkoR napisał:

No właśnie jest to wada kiepskich elementów. Gówniane potencjometry ALPS.

No chyba jeszcze nie można mówić o jakiejś fali usterek... 

Owszem co po niektórzy zgłaszają takowy fakt ale nie jest to chyba w jakiejś ogromnej skali, a wiadomo przecież że wszystko może się popsuć. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, RadkoR napisał:

No właśnie jest to wada kiepskich elementów. Gówniane potencjometry ALPS.

W każdych padach są te same potencjometry w xbox również. Inna sprawa jak kto obchodzi się z padem. Pisałem już o tym wcześniej. Tam dostaje się kurz, więc lepiej pada nie trzymać luzem na półce.

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Przemo napisał:

W każdych padach są te same potencjometry w xbox również. Inna sprawa jak kto obchodzi się z padem. Pisałem już o tym wcześniej. Tam dostaje się kurz, więc lepiej pada nie trzymać luzem na półce.

 

Słyszałem, że lepiej jest w ogóle go nie używać i trzymać w pudełku w pomieszczeniu o niskiej wilgotności i temperaturze ok. 22 stopni.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co za problem wsadzić pada po skończonej grze do worka tego, w którym był oryginalnie zapakowany.

Jak grasz to grasz, ale większość doby pad nie jest używany i wtedy lepiej go włożyć do tej foli.

To jakiś problem jest? Wszystkie te pady mają taką budowę, że są narażone na to, że w którymś momencie analogi mogą dryfować.

Lepiej opóźnić sobie ten stan rzeczy i dbać o tego pada. Szczególnie, że to nic nie kosztuje, a pad sam w sobie jest drogi.

Mam wrażenie, że część osób ma tu 15 lat i problemy z dbaniem o sprzęt, albo mają wyrąbane na to czy pad pochodzi pół roku czy rok bo kupią sobie nowego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zagul napisał:

Słyszałem, że lepiej jest w ogóle go nie używać i trzymać w pudełku w pomieszczeniu o niskiej wilgotności i temperaturze ok. 22 stopni.

Albo żartujemy i idziemy w skrajność, albo mówimy o normalnym dbaniu o sprzęt. Dobrze wiadomo jak w tych wszystkich padach działają potencjometry i że mają swoją wytrzymałość jak ktoś naparza w tekkena po 10 godzin to wiadomo, że pad mu nawet może 2 miesięcy nie wytrzymać. Tak samo jak niektórzy mają tłuste ręce i też grają to pad będzie miał krótszą żywotność. Też kiedyś byłem młody i podchodziłem z nonszalancją do tego tematu i zmieniałem często pady. Bo albo dryfowały analogi albo guziki nie reagowały. Teraz jestem stary i dbam o sprzęt aby chodził jak najdłużej.

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:
2 minuty temu, Ukukuki napisał:

Prędzej pogonię cały zestaw na olx niż będę pady w reklamówkach trzymał.

 

Ja trzymam w oryginalnym worku po skończonej grze. Będziemy monitorować czyj pad wytrzyma dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...