Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, messer88 napisał:

Gdzie jest jakaś ukryta brońka?

Przed wejściem do osady wyrzuć z inventory wszystkie przedmioty. Po przejściu przez bramę odbij w prawo, a później w lewo (znajdziesz się za krówką), tam zobaczysz odblokowane przejście do podziemi. Po zejściu na dół, w skrzyneczce znajdziesz uzi. 

 

Dzisiaj zrobiłem Mad Chainsaw. Holly shit, jeżeli tak będzie wyglądać poziom Professional to grubo. Co do listy z trofikami, to podoba mi się bardzo, wyzwania są typowo "Residentowe" że tak powiem. Mega spoko, że zachowali system ocen, bo w oryginalnym RE4 z tego zrezygnowali i trochę z tego powodu smutałem. Zakładając, że nie będzie się dało cheesować jak w RE3R to Pro na S+ może być ostrym hardkorem i tym razem niewiele osób będzie mogło się poszczycić platyną / calakiem. 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no imo fajnie się pobawić takimi rzeczami. Wiadomo że mało kto ma teraz czas na skończenie gry 500 razy żebyz tego korzystać ale gry nie są tylko dla starych dziadów. Może jacyś najmłodsi milusińscy też zaczynają przygode z najlepszą serią świata więc dla nich może to być coś fajnego. Ale takie dodanie wyrzutni w rimejku trójki po ilu przejściach? Dwóch? No średnio, średnio

Odnośnik do komentarza

Tryb Odblokowania Mad Chainsaw
 
Jak chcecie od razu odblokować nowy trudniejszy tryb w demie o nazwie Mad Chainsaw użycie tego kodu:

PS - na głównym menu przytrzymać L1 + R1 i wcisnąć   góra, lewo, dół, prawo, kwadrat, trójkąt, kółko, iks. Następnie odpalamy New Game i cieszymy się nowym trybem

Xbox - na głównym menu przytrzymać LB + RB i wciągnąć góra, lewo, dół, prawo, X, Y, B, A. Następnie  odpalamy New Game

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej spoko te achievementy, jeśli ktoś nie patrzy tylko i wyłącznie na jak najszybsze/najłatwiejsze zdobycie platyny. W wersji HD trochę zirytowany byłem, że komplet osiągnięć był banalnie prosty, bo RE4 to właśnie taka gra stworzona do powtórnych przejść, odblokowywania nowych rzeczy, szukania sekretów itp. Achievementy mnie jeszcze bardziej do tego zachęcają i motywują.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Donatello1991 napisał:

Dziwne. Ja wczoraj włączyłem demo i gra sama mi zaproponowała czy podejmę wyzwanie w tym poziomie trudności.

Bo co któreś odpalenie demka pojawia się taka opcja, jednak jeżeli chcesz za każdym razem grać na hardzie to musisz sklepać kod. Szkoda, że nie znałem go wcześniej :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minutes ago, Suavek said:

Jak najbardziej spoko te achievementy, jeśli ktoś nie patrzy tylko i wyłącznie na jak najszybsze/najłatwiejsze zdobycie platyny. W wersji HD trochę zirytowany byłem, że komplet osiągnięć był banalnie prosty, bo RE4 to właśnie taka gra stworzona do powtórnych przejść, odblokowywania nowych rzeczy, szukania sekretów itp. Achievementy mnie jeszcze bardziej do tego zachęcają i motywują.

 

Przyjemne wyzwanie. Kiedyś wbiłem wszystkie trofea w wersji HD na PS3, potem zacząłem na PS4 ale jestem w połowie przejścia na Pro. Nie spieszę się z tym jak z jedzeniem dobrego ciasta :banderas:Do końca roku zdobęde 100% też na PS4. 

 

Są jeszcze dostępne jakieś płatne duperele, jakieś stroje, jakieś strzelby ale mnie to nie interesuje. Jedyny płatny dodatek wart dopłaty to ten piękny klimatyczny steelbook.

 

resident-evil-4-remake-steelbook-front.j

  • This 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Shago napisał:

 

Moim zdaniem idealne okienko było pomiędzy pierwszą, a drugą częścią. Film "Jurrasic World" rozyebał boxoffice i ludzie bardzo chcieli drugiej części. Ostatnia jest ponoć mega słaba, więc entuzjazm trochę opadł. Ale DC: Remake bym szarpnął tak czy owak :obama:

Ostatnia część wciąż zarobiła ponad miliard dolców, mimo kiepskich recenzji :reggie: Target zatem jest.

 

Tymczasem RE4 ze steelbookiem zamówiony. Bardzo w klimat, trzeba przyznać, aż szkoda, że okładka nie ma tej grafiki. Chociaż i tak najlepsza była czerwona z PS2. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...