Opublikowano 1 marca1 mar W dniu 25.02.2025 o 20:45, oFi napisał(a): Widziałem jakie tam peany odwalaliście przy jedynce i dwójce. Ja się wychowałem Pany na THPS3 i ace of spades W 3 filmiki były, ten mi rył beret i ryje do dzisiaj: Ja nie mam kompletnie skilla na to, jak sobie dam goodmode xD to jest ok, ale tak to już nie ten manual Ten gość ma dziś 58 lat. Na premierze 3 miał 34 lata. Edytowane 1 marca1 mar przez iluck85
Opublikowano 1 marca1 mar Tutaj Mullen w Almost Round 3 z którego pochodzi część klipów w THPS. Do dziś kosmos.
Opublikowano 1 marca1 mar Mullen chyba ma autyzm, jak się z nim wywiady ogląda, to czuć, ze koleś trochę w innym świecie żyje.
Opublikowano 1 marca1 mar No niby ma, bo specyficznie gada. Ale i tak zostaje królem ulicy i freestyle. Pamiętam jak u kumpla na PC to oglądaliśmy, zamurowani wszyscy przed monitorem. Oni wszyscy wywalili ten sport w kosmos, zarobili swoje i żyli dzięki temu. To pokazuję też różnice między uprawianiem sportu w US, a u nas. Tam się inwestuję, nam tego do dzisiaj brakuję. Nie byłem dawno w szkole, ale czy dalej się robi bramki z materaca?
Opublikowano 1 marca1 mar Swoją drogą, ciekawe czy się pokuszą w końcu o nową gre. Z tego co widze ostatnia pełnoprawna odsłona wyszła w 2015 roku. Silnik mają, nic tylko stworzyć dobre miejscówki.
Opublikowano 1 marca1 mar Dla mnie 1+2 teraz jest trochę za szybkie. Może to przez starość albo przez 60 fps, ale kiedyś chyba było łatwiej przez mniejszą (?) ilość klatek. Czy to tylko moje wrażenie?
Opublikowano 1 marca1 mar Rodney Mullen ulubiony skejter każdego janusza skejtingu. Warto zwrócić uwagę na Reynoldsa, który w wieku 46 lat zdobył właśnie okładkę Thrasher Magazine.
Opublikowano 2 marca2 mar 11 godzin temu, mitra napisał(a): Dla mnie 1+2 teraz jest trochę za szybkie. Może to przez starość albo przez 60 fps, ale kiedyś chyba było łatwiej przez mniejszą (?) ilość klatek. Czy to tylko moje wrażenie? Nie, to się nazywa wiek xD
Opublikowano 2 marca2 mar 14 godzin temu, UberAdi napisał(a): Tutaj Mullen w Almost Round 3 z którego pochodzi część klipów w THPS. Do dziś kosmos. No akurat z tego filmu to w Pro Skaterach nie było klipów, bo wtedy Activision brało klipy z 411VM. Z rundy 3 jest pare klipów w THUGU z tego filmu jednak polecam part Songa, o wiele lepszy 12 godzin temu, Czoperrr napisał(a): Rodney Mullen ulubiony skejter każdego janusza skejtingu. Jakie to prawdziwe słowa, jeszcze dodałbym zaczynającego śmigać, bo sam taki byłem, no ale potem poznajesz typów co mają styl, bo jednak mullen toporną stylówe miał A jak kogoś jara takie freestylowe alternatywne śmiganie to jest taki typek Andy Anderson
Opublikowano 2 marca2 mar Mullen rozdawał i dzielił na swój czas, jest ojcem ulicy, tak jak Tony jest twarzą tego sportu. Dla mnie nigdy nie był specjalny, wybitny. Dużo zrobił, ale lepiej się innych oglądało.
Opublikowano 3 marca3 mar Pan Tony już się zbliża, już puka do mych drzwi, Pobiegnę Go przywitać, z radości serce drży.
Opublikowano 3 marca3 mar Wierzę, że będzie to shadow drop 3+4. Zastanawiam się tylko jak zrobią czwórkę bo ona się jednak różni od 1, 2, 3. Mamy tam free roam i odnajdywanie zadań na danym poziomie zamiast klasycznej listy zadań do zrobienia w 2 minuty.
Opublikowano 3 marca3 mar O 10 trailer, dwie kampanie tak jak pan Toni przykazał, jedna klasyczna i druga z free roamem, na końcu napis AVAILABLE NOW i po pracy wracam nakurwiać triki w gierce wideo, tak będzie i w to wierzę.
Opublikowano 3 marca3 mar Niby jest ten marketing, ale chyba lepiej dla gry jakby tylko była zapowiedziana i premiera za jakiś czas?
Opublikowano 3 marca3 mar Nie liczyłbym na 3+4 teraz. To jeszcze trailera nie miało i dokładnej premiery. Prędzej wyląduje poprzedniczka.
Opublikowano 3 marca3 mar Nie zezwalam na 3+4 już teraz. W tym tygodniu Suikodeny, więc nie ma sensu przesadzać z rozkoszami.
Opublikowano 3 marca3 mar Niedowiarki, se grajcie w chińskie bajki jak chcecie, hehe. Prawdziwe jaszczembie będą czesać triki. Szadołdrop na jutro i chuj mnie to obchodzi panie aktiwiżyn
Opublikowano 3 marca3 mar Okładka. U ludzi z innych stref czasowych odliczanie na stronce ma koniec o różnych porach, więc czy byłby sens robienia trailera, jak każdy mógłby go zuploadować? Hmmmm...
Opublikowano 3 marca3 mar 45 minut temu, Rozi napisał(a): U ludzi z innych stref czasowych odliczanie na stronce ma koniec o różnych porach, więc czy byłby sens robienia trailera, jak każdy mógłby go zuploadować? Hmmmm... ustawiłem 10 jutro w systemie, ale co nie ustawisz dalej to te 2 godziny odliczania zostają, więc chyba za chwile będzie wiadomo o co chodzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.