Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LiŚciu napisał:

Kuźnia to 2.1. 
 

 

 

  Ukryj zawartość

9481256E-F5A4-4DF3-8979-1BA6E92042EC.jpeg

 

Idź w siłę. Zaczynasz dopiero. 

 

2 godziny temu, Mejm napisał:

 

A wlasnie, jak dzialaja teraz lizardy? Tak jak w oryginale?

Tak samo z tymi lizardami a purebladestone dropi jak poyebany nawet na pure white XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem dopytać jeszcze o tendencje. Wiem ze się zmienia na black jak gine w postaci człowieka. Ale czy tendencja świata idzie w black jak podchodze do ogniska i je naciskam ale żeby być w tej samej lokacji? Mam jedno miejsce do farmienia sierpów i dusz (tam gdzie walczyłem z 2 bossem jest dwóch mniejszych rycerzy którzy zawsze dają 2-3 sierpy i 400 dusz) ale nie wiem czy odświeżanie tej lokacji ma wpływ na tendencje w formie ludzkiej. 

 

Doszedłem dzisiaj do pajonka - fajna bitka:)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mozi napisał:

Nie. Każda śmierć w body form zmienia tendencje w stronę czarnej i to czy wracasz czy nie nie ma znaczenia. Jedyna różnica jest taka że aktualizacja samego statusu jest w nexusie a ilość zgonów bez czy z powrotem do nexusa daje ten sam efekt. 

Mozi to rozumiem. Ale pytam nie o śmierć tylko o samo wchodzenie do ogniska ale bez podróży do nexusa. Śmierć rozumiem. Ale jeśli powrót do nexusa np. powoduje że stracone dusze przepadają to pomyślałłem że samo wchodzenie do ogniska (bez powrotu do nexusa) w postaci cielesnej może też mieć jakieś znaczenie i wpływ na tendencje. To wchodzenie do ogniska powtózyłem kilkanaście razy pod rząd - dlatego mi to przyszło do głowy. 

 

Może niepotrzebnie to rozkminiam ale na necie nie znalazłem wprost odpowiedzi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mozi napisał:

No nie przepadają XD

Przepadna wtedy gdy zginiesz drugi raz i nie zbierzesz dusz. Wracać możesz ile razy chcesz. 

 

O kurwa XD

 

Ja 40 godzin w bloodborne przegrałem będąc przekonanym że po powrocie do snu tropiciela tracę tętnienia które spadły jak mnie zabili i zawsze próbowałem je na oparach odzyskać. A można było wrócić i się doposażyć ze schowka. 

 

Kilka stron temu pytałem czy w DS jest jak w BB z tymi powrotami i ktoś napisał że jest tak samo. No i jest. Ja jebie - to wiele zmienia. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...