Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Pieknie mi dzisiaj walki siadly. Wiekszosc bossow za 1 razem, tylko z trolami sie cackalem do kilku prob. W kazdym razie wszystkie lokacje ukonczone. Teraz zmierzam ku nieznanemu :banderas:

 Tym samym stawiam Demony ponad BB. Jakos lepiej mi sie tutaj odnajduje w walce - moze to mag, a moze tarcza :dunno: ale faburalnie jest swietnie. Ladnie wciaga eksploracja, bedzie :platinum: jak w morde strzelil.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

To moja pierwsza przygoda z Soulsami i co mogę powiedzieć ... Lepiej późno niż w wcale...

Cieszę się że na Ps5 mam możliwość doświadczenia kultowej gry we wspaniałej oprawie audio wizualnej.

Mega klimat dark fantasy, piękna grafika, super dźwięki, muzyka i wysoki poziom trudności.

Przypomniały mi się czasy Diablo 1 tam był podobny klimat i podobne doświadczanie zbierania swoich zwłok itp ..

 

Nic tylko brać i grać :)

Odnośnik do komentarza

po raz pierwszy w soulsy postanowilem grac magiem. do tej pory zawsze build pod siłę.

 

no i gre przelazlem (juz kiedys na ps3 smignalem tez siłaczem), ale srednio chce mi sie dobic do platyny bo... magiem ch... sie gra. nie ma takich emocji, walki z bossami tez mniej ciekawe (a z firestorm to juz w ogole).

 

fajne doswiadczenie, ale chyba zaczne kiedys od nowa i wroce do zwarcia. szkoda, ze nie mozna statsow wyczyscic.

Odnośnik do komentarza

Jak najlepiej ustawic build pod sile w DmS? Przeszedlem DS3, platynka w BB i podobnie gralem zawsze - ladowalem po rowno w zycie, stamine i sile i bylo bez wiekszych problemow. Obecnie powolutku sobie robie jeden podlevel, farmie dusze, levele, naprawiam bron, czyszcze dana lokacje i do kolejnej - super zabawa, aczkolwiek zaczalem co drugi punkt dawac na stamine od kiedy mam ja juz na 25, a sile i zycie mam juz ok 30. Planuje dobic stamine gdzies do 30 i chyba isc w dwa pozostale. Ma to sens?

Odnośnik do komentarza

Grając drugie podejście pakuje juz tylko w stamine i sile, bo po pokonaniu 2 bossa poczułem mega satysfakcje, kiedy padł, jak kawka.

Spoiler

rozgromiłem mu kostkę i gość sie przewrócił, w tedy wlazłem na głowę i gość juz sie nie podniósł - epickie starcie :wub:

 

Pytanie mam następujące: będę mógł kiedykolwiek podnieść ciężkie oręże grając magiem, czy to juz nie przejdzie, nawet pakując sile ? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...