Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj znowu frustracja, ten smoczy bóg to jakieś przegięcie pały nawet jak na soulsowe standardy. Dzisiaj z 30 podejść i póki co odpuszczam, udało się zejść na dół ale tam mnie skurwysyn spalił. Najgorsze w powtarzaniu jest to, ze generalnie cała walka jest powolna, trzeba się kitrac za kolumnami i nużące jest powtarzanie tego od początku:

Odnośnik do komentarza

Moze magiem nie masz takiej sily zeby szybko rozbic gruzy. Wtedy poobijaj je troche i wroc za kolumne. Jak odwroci wzrok to powtorz.

 

I jak na sam dol? Jak juz wykonasz dwie czynnosci to tam na dole on jest na strzala. I tak, nadal moze cie zjarac wiec dystanisk c'nie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mejm napisał:

Moze magiem nie masz takiej sily zeby szybko rozbic gruzy. Wtedy poobijaj je troche i wroc za kolumne. Jak odwroci wzrok to powtorz.

 

I jak na sam dol? Jak juz wykonasz dwie czynnosci to tam na dole on jest na strzala. I tak, nadal moze cie zjarac wiec dystanisk c'nie.

No właśnie jebaka mnie zjaral jak tylko pobiegłem na schody z murkiem, pewnie poszedłem za bardzo na pewniaka:)

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, sajmon34 napisał:

W formie ciala tylko. W formie duszy jestes. 

 

Te dwa skurwysyny rowniez zamiataly mna na bogato :)

 

 

Aaaa No to mi rozjaśnilies;) Ok bo właśnie pomogłem jakiemuś ziomowi i wróciłem do formy ciała, wiec teraz mam nadzieje, ze ktoś wpadnie z pomocą:) No są ciężcy ale we dwójkę jednak jest sporo prościej.

Odnośnik do komentarza
Cytat

There are also Primeval Demons hiding in all the worlds with Pure Black tendency. You must kill at least 3 of them in order to buy the Recovery Miracle from Saint Urbain. Killing a Primeval Demon will tip the World Tendency back towards Neutral which might make things harder if you’re also trying to hunt down the Black Phantoms.

Czyli wnioskuje, ze bede musial przywrocic PBWT inaczek czarne phantomy mi poznikaja. O to chodzi? 

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę tych dwów skurwysynów. Dzisiaj miałem kumatego chłopa do pomocy, zostało nam drugie bydle dosłownie na jednego strzała i strącił mnie w przepaść. No kur.. nie mogę już, chyba nie grałem jeszcze w tytuł, który jednego dnia kocham a drugiego nienawidzę z całego serca:D

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, izon napisał:

Nienawidzę tych dwów skurwysynów. Dzisiaj miałem kumatego chłopa do pomocy, zostało nam drugie bydle dosłownie na jednego strzała i strącił mnie w przepaść. No kur.. nie mogę już, chyba nie grałem jeszcze w tytuł, który jednego dnia kocham a drugiego nienawidzę z całego serca:D

Spokojnie, w taki sposób miłość do FromSoftware tylko kwitnie xD

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości czy jest jakiś limit po którym, jak użyje kamienia by zmienić się w formę ciała inni gracze przestaną mi pomagać? Bo generalnie od pol godziny mam tak, ze zero pomocy, a jak ja jestem w formie duszy to od razu ktoś mnie przyzywa:/

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

Nie ma, po prostu inni tez sa w formie ciala bo sie mecza w tej lokacji xD

 

Nastepnym razem wykorzystaj palenisko, ktore jest troche dalej w glebi planszy. Jak grasz na dystans moze da sie ich tam przyblokowac.

Generalnie, już ta taktyka tez szedłem i zawsze brakuje mi kropki nad i, 3 razy byłem blisko na 1-3 strzały ale zawsze coś poszło nie tak :)

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, giger_andrus napisał:

Chodzi o Gargulce ?

Dwie rady:

- starać się zabić pierwszego zanim przyleci drugi (kilka free ciosów wchodzi od razu jak go spotykamy),

- korzystać z tego dużego paleniska jako naturalnej zasłony. 

Tem mialem tu zgryz. I tak jak z pierwszym myslnikiem sie zgadzam, tak juz z 2 nie.

 

Otoz juz na starcie trzeba nauczyc sie jego atakow i rolowac jego naskok. Czasem walnie w filar i dostaje stuna, w tedy mamy kilka dodatkowych ciosow. Trzeba trzymac sie go blisko zeby nie odlecial. Tak ja je koncze. Z 2 raczej bym sobie nie poradzil. 

 

Ale to kazdy sam musi sie przekonac na wlasnej skorze ktora taktyka lepsza.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 13:06, mozi napisał:

Broń w 2 łapy czekaj az się odwrócą i ogień. Frontalny atak to tak średnio tym bardziej że potem i tak będziesz musiał tak ich atakować. Swoją drogą te schody przed bossem w 3-3 to w chuya polecieli srogo :>


Potwierdzam. W Latri nie ma co bawić się w honor, tylko broń w obie dłonie i seria ostrzegawcza w plecy. :drag: Szczególnie, że jak ktoś wybierze się do NG+, to taki Mind Flayer (Cthulhu) potrafi skroić 3/4 paska lekko, a w wersji BP nie ma co zbierać z gracza :mage:

Powodzenia tam chłopaki z tymi bossami. :good2: Nie przynieście wstydu forumkowi. :diablo:

Odnośnik do komentarza

Gargulce rozjebane w iment, znalazłem dosyć kumatego ziomka ale przede wszystkim robotę zrobił tym razem idealny timing i trzymanie najpierw jednego, a potem drugiego dziada na dystans i nie przypalanie się. Z czasem ataki zrobiły się dosyć łatwe do przewidzenia.

 

 Z marszu poszedł tez dawny bohater za pierwszym razem, choc ten boss był duuuzo łatwiejszy. Generalnie od jakiegoś momentu mam wrażenie, że gra nie daje chwili wytchnienia :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...