Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Imo prze tę miejscówkę, prawie gry nie ukończyłem, ale ja sobie też niechcący zrobiłem pureblack XD Jednak zabicie czerwonego na początku rozwiązało problem. Potem jeszcze trochę wkur na schodkach i klifach. Jedyny plus, że bossowie na tej lokacji to chyba najłatwiejsi. Magiem to już w ogóle easy mod.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

4-1 (mieczyk dla chcacych skonczyc gierke przez weekend bo cena na olx spada)

 

No mam ten mieczyk (szkieletory na gołę pięści poszły i go oddały) ale żeby jakoś nagle był relaks to nie powiem. Doszedłem dzisiaj do rycerza i tak ten miecz go łaskocze jak na razie. 

 

No i nie można na ten miecz zakładac np. żywicy. 

 

 

Mam też inne pytanie. Znalazłem katalizator do rzucania czarów ale (to może być głupie pytanie - sorry) ale skąd wziąć czary do rzucania?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LiŚciu napisał:

 

No mam ten mieczyk (szkieletory na gołę pięści poszły i go oddały) ale żeby jakoś nagle był relaks to nie powiem. Doszedłem dzisiaj do rycerza i tak ten miecz go łaskocze jak na razie. 

 

No i nie można na ten miecz zakładac np. żywicy. 

 

 

Mam też inne pytanie. Znalazłem katalizator do rzucania czarów ale (to może być głupie pytanie - sorry) ale skąd wziąć czary do rzucania?

Jaki masz poziom postaci i w jaki biuld idziesz? Albo inaczej w co pakujesz dusze? 

Swoja droga tego rycerza zawsze wszystko głaszcze bo zasada jest taka że klepiesz go po kostkach aż puszcza parę i potem jak padnie to w walisz w łeb i dopiero wtedy zadajesz dammage.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, mozi napisał:

Jaki masz poziom postaci i w jaki biuld idziesz? Albo inaczej w co pakujesz dusze? 

Swoja droga tego rycerza zawsze wszystko głaszcze bo zasada jest taka że klepiesz go po kostkach aż puszcza parę i potem jak padnie to w walisz w łeb i dopiero wtedy zadajesz dammage.

Tak jak napisałeś, kilka razy po nogach i leży i wciąga wtedy mocno ciosy. Gram rycerzem trochę w sile ale tez chciałem trochę w magię isc żeby sobie tak pół na pół zrobić postać. Pakuje wiec w sile, hp, magię i stamine. Ale dopiero na początku jestem.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Wg mnie trzeba się zdecydować bo broń crescent ma skalowanie tylko do magii więc levelujesz staty które nic Ci nie dają. Przy strenght sugeruje albo tak jak leciałem 1 run long swordem albo wolniej ale z jebnyeciem Claymore lub bastard sword. Jak już chcesz po całości to dragon Bone smasher. 

Odnośnik do komentarza

Tez bym odradzal mixa na poczatek. Mi sie to nigdy nie zgadzalo jak rycerz uzywal magii (wyjatek palladyn w D2) ale za pierwszym razem wpakowalem cos tam w magie dla buffow miecza i ch.uj z tego wyszedl. I ten mieczyk z 4-1 tez jest zwodniczy bo to nie jest jakies ultimate weapon, to taki odpowiednik dragon sworda z DaS ktory zdobywamy na czerwonym Drake'u, na poczatek styknie ale potem ch.ujnia.

Odnośnik do komentarza

@LiŚciu dokładnie tak. Typ crescent jest to typowa broń dla maga.

Jak wejdziesz w statystyki danej broni masz przy każdej literkę oznaczjaca skalowanie danej broni pod kątem statystyk (od E - najgorsza do S - najlepsza). Jak już dopakujesz statystyki i potem odkryjesz zakuwanie broni to zobaczysz że np taki long sword dla buildu na siłę można dopakowac na +10 i wtedy masz skalowanie ze statystyka siły i umiejętności na C i D. Jak zmienisz na typ crushing to masz tą samą broń z literka S przy skalownaiu siły ale tylko siły bez umiejętności bo to zostaje przez zakuwanie usunięta. 

Mam nadzieję że to jest jasne. Serio sugeruje poczytac bo to są wspólne zasady z wszystkich souslow (poza bloodborne) i jak się raz przez to przegryziesz to już jesteś w domu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ej a moze po prostu graj w te Demonsy i zobacz co ci pasuje czy to pod wzgledem estetytyki czy damage'u. Czy wolisz machac mieczem czy sztyletem albo rapierem. Sa tez katany.

 

Mam wrazenie, ze niektorzy oczekuja przepisu na idealny build zeby sie nie spocic za bardzo albo zeby do niedzieli skonczyc gre bo w poniedzialek juz by wystawil na olx.

 

Mozi ci napisal jak sie skaluje bron, mozna to sobie tez podejrzec na wiki (polecam wikidot) zeby nie zje.bac z surowcami i tyle. Przy pierwszym runie i tak wiekszosc leveli i bossow cie przeora i zaden "idealny" build ci nie pomoze bo te wymagaja juz wiedzy o grze, skila i czasu na zdobycie czarow/itemow/broni.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dziek za kierunki. W jednym poradniku przeczytałem że moge wziąć np. maga (bo łatwy na start) i sobie go "przerobić - dorobić" na walczącego również mieczem. Zrobiłem więc na odwrót, wziałem gościa z mieczem licząc że doposaże w magie. :) Nie kombinuje jednak. Doczytam tylko co napisałeś mozi o mieczach. 

 

Nie chciałem mejm żebyście mi napisali co zrobić żeby gre zaliczyć tylko bardziej takie tipy jak dostałem właśnie żeby się nie odbić - czasu na granie mało a gra mnie ciągnie. 

 

Właśnie powaliłem przed chwilą rycerza i teraz zacząłem kuźnie. Może na kolejne przejścia sobie coś pokombinuje. 

 

THX

Odnośnik do komentarza

On jest na poczatku, nie mogl jeszcze wbic w jedna state takiego levelu.

 

Kuznia to co to jest? 2-1? Znam lokacje tylko po angielsku a w oryginale nie byly nazywane (to chyba doszyli z DaS).

 

Build to tam ch.uj w sumie, jazda zacznie sie jak zaczniesz zdobywac surowce xD

 

A wlasnie, jak dzialaja teraz lizardy? Tak jak w oryginale?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...