Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, izon napisał:

Boss na bagnach to jakiś trubo easy mode:D Parę fireballów i po wszystkim :(

 

W ogóle robi mi się trochę smutno bo w zasadzie już tylko kilku Bossów mi zostało do końca gry:(

 

Dacie jakieś rady jak zajebać smokom te przedmioty w Bolaterii tak żeby nie ulec spopieleniu ?:D

Możesz go zaciukać zaraz w 1 -2 na pierwszym moście, albo doprowadzić świat do PWT to w tedy znikną :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

Możesz go zaciukać zaraz w 1 -2 na pierwszym moście, albo doprowadzić świat do PWT to w tedy znikną :)

Super, będę się bawić:) w 1-2 to wtedy jak nadlatuje na most i zieje ogniem? Rozumiem, ze w takim wypadku trzeba naparzać dziada na dystans?:D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, izon napisał:

Super, będę się bawić:) w 1-2 to wtedy jak nadlatuje na most i zieje ogniem? Rozumiem, ze w takim wypadku trzeba naparzać dziada na dystans?:D

zaraz na pierwszym moście masz spalone ciała. Zdaje sie ze z tego pierwszego po prawej kosisz go mieczem jak nadleci. Musisz wyczuć timing i miejscowke najlepsza dla Ciebie i spokojnie ze 2 ciecia mu zadajesz za każdym razem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Po 60 klateczkach 30 z lipnym framepaceingiem może razić.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Ciężko w chuj, choc gameplay i klimat zacny. Ta gra zasługuje na conajmniej solidny remaster i chyba na takowy poczekam.

Odnośnik do komentarza

Dojebalem sobie dragonsworda do +4. Ludojady padły na strzała. Ale skąd wziąć bryle smoczego kamienia? Szukam i nigdzie nie ma. W kopalniach jedyne co wypada z tych ognistych żółwi to odłamki smoczego kamienia ale brył nie ma. One mogą być ograniczone?
 

Potrzebuje żeby DS dobić do +5. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, MEVEK napisał:

No ja mam: 26 odłamków, 10 brył i 3 czyste smocze kamienie. Jest o co walczyć. Załatwiaj złotą monetę.

Ale juz! :shotgun:

Nie mam złotej monety. Przejrzałem wszystko i ekwipunej i magazyn w spójni. Musiałem nigdzie nie znaleźć tego przedmiiotu.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, LiŚciu napisał:

Nie mam złotej monety. Przejrzałem wszystko i ekwipunej i magazyn w spójni. Musiałem nigdzie nie znaleźć tego przedmiiotu.

Wypada tylko z grubych policjantow co zazwyczaj strzelaja ogniem, czasem bija batem czyb toporem. Jeden jest zaraz w 2 - 2 zaraz za wagonikami po lewej, ale nie chce mi dropnac monety. Rzadki towar

Odnośnik do komentarza
Teraz, MEVEK napisał:

Wypada tylko z grubych policjantow co zazwyczaj strzelaja ogniem, czasem bija batem czyb toporem. Jeden jest zaraz w 2 - 2 zaraz za wagonikami po lewej, ale nie chce mi dropnac monety. Rzadki towar

 

Tago co jest w 2-2 ubiłem już z 20 raazy bo jest na początku drogi a tam biegam od dwóch dni czły czas za kamieniami. Jedynie co z niego wypada to zawsze trawa żółta x2. Nigdy nic innego. 

Odnośnik do komentarza

@LiŚciu - załóż Providential Ring , dobrze byłoby też mieć PBWT, bowiem na jaśniejszej będą przedmioty leczące wypadały, a ciemniejsza tendencja sprzyja bardziej tym bardzo rzadkim przedmiotom, a takim jest złota moneta.

Następnie w Stonefang Tunnel  (2-2), tak jak radził MEVEK, biegniesz następujący sposób: prosto, lewo przez tunel omijając przy tym wagoniki. Gruby oficer jest na jego końcu, powinieneś się z nim szybko uporać. Zgarniasz co daje, jeżeli nie jest to złota moneta, to skaczesz w dół (dobrze opuścić platformę uprzednio).

Cała akcja to okolice 44 sek. Następnie szybki powrót do punktu kontrolnego i powtarzasz do znudzenia wspomnianą czynność.
Niestety przy takim schemacie to kilkanaście, może nawet kilkadziesiąt prób. Na pocieszenie powiem, że farma pure bladestone na trzecim PS z tymi loooadingami, to był koszmar. Tu wystarczy nieco cierpliwości.

W każdym razie powiedzenia. :lapka: Ja również poświęciłem dobre pół godziny na farmę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.