Skocz do zawartości

Demon's Souls Remake


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko te archstone które widzisz. Nie ma dodatkowych lokacji poza końcówka i 4 lokacja w 1 archstone. W porównaniu z kolejnymi Soulsami to jest tak nie wiem z 1/3? 

Jak się chce zrobić maksa to już inna bajka bo każdy archstone ma tendencje więc sama zmiana to dodatkowe przejścia. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, mozi napisał:

No niestety najkrótsze soulsy. 


Z jednej strony tak, chciało by się więcej.
Ale z drugiej to bardzo zachęca do większej ilości runów, speedrunów, SL1 runów, no-hit runów, co kto lubi :>

W takim DkS3 po dwóch czy trzech przejściach byłem tak syty, że w ogóle nie eksperymentowałem z buildem, ekwipunkiem, różnymi podejściami do bossów i tak dalej, nad czym ubolewam.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MEVEK napisał:

Cos za szybko :dunno: takie to krotkie czy grales 24/7 :pawel:

 

Mam na liczniku 25 albo 26h, zapomniałem jednej lokalizacji wyczyścić a gra nie informuje ,że się kończy xd 

 

Spoiler

Tam gdzie zabijamy świętą, miałem wrócić do tej lokalizacji ale zapomniałem. Reszta zrobiona na zero bez poradników więc pewnie coś pominąłem. 

 

 

Kiedyś wrócę na drugie przejście, tym razem wojownikiem który wspiera się cudami. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ze względu na sentyment do DSa z ps3 (wersje amerykańską miałem). 

(ta gra w ruchu wygląda jeszcze lepiej).

6NrZodU.jpg

 

Gra odświeżona została na dyche! Graficznie to jest orgazm w wielu sytuacjach i działa w płynniutkich 60 klatkach :sir: Dźwięki tam samo - wszystko pięknie wybrzmiewa.

Sam "core" gry nie został w ogóle zmieniony (jedyne co dodali, to schowek na itemy, który jest bardzo przydatny). Umierałem, umierałem i umierałem dalej - JEBANE BAGNA.... reszta poszła raczej lajtowo (bosy padały zazwyczaj za 1-2 razem, wyjątkiem był Lurker). Ogólnie po zdobyciu blueblood sword z połączenia złamanego miecza i duszy lurkera gra stała się Easy Mode :potter: Do tego momentu umierałem sporo - JEBANE BAGNA!

Dla początkujących polecam znalezienie w 4-1 pierścienia regeneracji i tarczy. Ułatwi to bardzo dalsze granie - w szczególności na JEBANYCH BAGNACH!!!!

ft6OVAn.jpg

Powtórzę raz jeszcze - jebać BAGNA...

 

 

Sama gra uff bardzo satysfakcjonująca 9+/10 - tylko dlatego, że sama mechanika już trochę odstaje od takiego Sekrio/BB, ale nadal daje masę frajdy. Polecam każdemu:)! Gra chodzi i wygląda jak dzieło sztuki. Nie wiem jak oni to zrobili, ale co chwile można się zatrzymywać i podziwiać detale. REMAKE DOSKONAŁY!

wTGXDpl.jpg

A na Oledzie, słodki jezu, na oledzie to wygląda :obama::fsg: POZIOM DETALI, HDR, Praca cieni/światła W TEJ GRZE JEST ABSURDALNY nawet jak na obecne standardy. Każdy posiadacz PS5 powinien przynajmniej raz przejść tę grę. Jest tak dobra!

sTWWpZb.jpg

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MEVEK napisał:

Ja wróciłem na bagna. Założyłem sobie 2 pierścienie i w sumie tak moge obiec cala lokacje: jeden sygnet to regeneracja zdrowia, drugi zaś zwiększa wytrzymałość na zatrucia. W oryginale bylo podobnie ?

Jest jeszcze sygnet do zdobycia w Górnej Latrii - dolna warstwa (wymagana tendencja - pure black) który umożliwia jeszcze szybsze poruszanie się po bagnach :)

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, mozi napisał:

Tendencja świata. Każdy arch na swoją tendencje. Startujesz z neutral i zibijajac bossow idziesz w stronę white. Ginąc w body form i zabijając npc idziesz w stronę black. Pure black oznacza najniższy level czarny. 

Swiat sie zmienia zaleznie od tendencji, czy tylko itemy?

Odnośnik do komentarza

W PB WT masz lepszy drop np. rzadsze kamyki.
Pojawiają się unikalne Black phantomy które często dają eq/ring i trzeba ich zabić jak chcesz robić PW CT(charakter tendency) potrzebne do platyny, ring od monumentala.
Pojawia sie też colorless demon który daje colorless soul potrzebne do upgrejdu unikalnych broni.
I po jego zabiciu WT wraca chyba blisko PW jeśli dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MEVEK napisał:

Swiat sie zmienia zaleznie od tendencji, czy tylko itemy?

I jedno i drugie. Warto wiedzieć że przy bliżej black przeciwnicy są mocniejsi i mają więcej hp. Do tego dochodzi character Tendency który też ma na to wpływ. Polecam poczytać wiki gdzie bez spoilerów jest to opisane. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...