Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wredny napisał:

Hekarro spoko, ale i tak na dzień dobry poznajemy tę poharataną MILFę z irokezem i to ona po pierwszym spotkaniu (bo tylko to za mną póki co) wygląda na bardziej charakterną w ich kwaterze głównej.

Jeśli chodzi o postaci towarzyszące Aloy,

Spoiler

Czyli te w bazie

to też więcej chłopa póki co u mnie. Chyba doszukujesz się na siłę czegoś, czego nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kobiety stoją na czele klanów nizin i pustyni (to akurat można zmienić), plus w kilku oddziałach też dowodzi płeć piękna, ale mnie to osobiście nie rusza.

 

9 minut temu, aph napisał:

barwne męskie postaci jak Uczony Vadius

Jedna z moich ulubionych scen jak Aloy go ucisza po dotarciu do Beznadziei :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Ja Erenda polubiłem w pierwszej części, ale w tej jest pizdą i nieudacznikiem od samego początku - istnieje tylko po to, by Aloy mogła go ratować z opresji (coś jak Jonah w Tomb Raider).
Vuadius? No jest - kolejny facet, któremu Aloy każe zamknąć mordę - śmieszne i popieram, ale to słaby dowód na konkretnego faceta w grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Square napisał:

Kobiety stoją na czele klanów nizin i pustyni (to akurat można zmienić), plus w kilku oddziałach też dowodzi płeć piękna, ale mnie to osobiście nie rusza.

W porządku, ale chyba nijak ma to się do pchania "diversity and inclusion"

18 minut temu, Wredny napisał:

Ja Erenda polubiłem w pierwszej części, ale w tej jest pizdą i nieudacznikiem od samego początku 

Doskonale pamiętam pierwsze spotkanie z Erendem w FW i odniosłem diametralnie odmienne wrażenie.

Odnośnik do komentarza

No jak? Zebrał wpierdol, Aloy uratowała mu dupę, po czym odstawiła rannego do bazy, a ten się tam zachlewa na smutno i ma żal, że ruda uciekła bez pożegnania - tak w skrócie wygląda ich pierwsza interakcja.
A z tym "diversity and inclusion" to skrót myślowy - "woke" itp, akurat LPG nie trafiłem na razie zbyt wiele, ale przeładowanie silnymi kobietami i słabymi, małostkowymi mężczyznami jest wyraźne.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

No jak? Zebrał wpierdol, Aloy uratowała mu dupę, po czym odstawiła rannego do bazy, a ten się tam zachlewa na smutno i ma żal, że ruda uciekła bez pożegnania - tak w skrócie wygląda ich pierwsza interakcja.

 

Pamięć mnie nie zmyliła, Erend koks.

Edytowane przez aph
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, aph napisał:

 

Pamięć mnie nie zmyliła, Erend koks.

Ten filmik tak jakby potwierdza to co Wredny napisał - Erend chleje i ryzykuje życie bo jest mu smutno. Dołóż do tego jego zachowanie jak Alloyka nie chciała go zabrać na zachód i masz pełen obraz. Mam za sobą dopiero 10h, więc może mu się odmieni jeszcze. 

Odnośnik do komentarza

Chyba tak.

Zmieniło się też chyba miejsce w którym budzimy się po śmierci.

Nie wiem dlaczego od paru godzin nie mogę nagle przyzywać wierzchowca, jest na czerwono.

Poziom wielu zadań pobocznych przypomina główne wątki w innych grach, znowu próbowałem iść głównym wątkiem ale ugrzązłem ;]

Mój plan skończenia gry i wskoczenia do Elden Ring jest już niemożliwy przez returnala.

Odnośnik do komentarza

Mogliby wreszcie wypuścić patcha który odznacza użyte kwiaty i zniszczone ściany. 

70h i zostało parę misji pobocznych i finałowa misja. Jeszcze poulepszam wszytskie bronie i strój na maxa i myślę że zamknę się w 85h na 100%

W ogóle mam wszytskie czarne skrzynki, dałem je tej babce a nadal w menu mam misję i brak procy za wykonanie. Mial ktoś tak? To samo z arena czy łowami - zrobione wsio ale nie odznaczone w menu.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, XM. napisał:

maxa i myślę że zamknę się w 85h na 100%

W ogóle mam wszytskie czarne skrzynki, dałem je tej babce a nadal w menu mam misję i brak procy za wykonanie. Mial ktoś tak?

A wymieniłeś na wszystkie części, które ona tam ma?

Odnośnie Terenów Łowieckich i Aren do walki to w menu one są jako ukończone, ale na mapce mają dalej ikonę, karty aktywności też wiszą. Ten sam "błąd" był w HZD.

 

Odnośnie ikon Ognioskry to pracują nad tym, a kwiatki to tylko trzy zostały u mnie na mapie pomimo oczyszczenia, plus jedno zatopione przejście.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Square napisał:

A wymieniłeś na wszystkie części, które ona tam ma?

Odnośnie Terenów Łowieckich i Aren do walki to w menu one są jako ukończone, ale na mapce mają dalej ikonę, karty aktywności też wiszą. Ten sam "błąd" był w HZD.

 

Odnośnie ikon Ognioskry to pracują nad tym, a kwiatki to tylko trzy zostały u mnie na mapie pomimo oczyszczenia, plus jedno zatopione przejście.

Tak, wymieniłem. Zaskoczyło jak jeszcze raz pogadałem z babka i dostałem broń.

Odnośnik do komentarza

Znaczy się które ikony? Bo ja chyba tylko tego jednego Żyrafa kojarzę.

 

Ja wczoraj ulepszyłem ostatni strój i teraz wszystkie 45 mam na maksa, trochę to zajęło i sporo razy te same maszyny musiałem ubijać. Miałem ambitny plan ulepszyć jeszcze wszystkie bronie, ale jak tak spojrzałem na to co mam i co jeszcze mogę kupić to by mi chyba wyszło z 40-50 broni do ulepszenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...