Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zależy jak liczysz, sama fabuła to te kilka godzin, może nawet i wspomniane 4 jak lecisz dość szybko. Ja celując w prawdziwe 100% mam ok 40h na UH w dodatku, a brakuje mi dwóch ulepszeń strojów, kilka zwojów do kupienia i jakoś 1/4 datapointów. Plus dwa przechwyty, ale jeden mam zbugowany i nie mogę przez to ich skończyć. A i nowe wyzwania na Arenie do zrobienia, które są w chuj ciężkie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam ponad już 12 godzin, ale całą mapę z buta zwiedziłem - i w sumie dobrze, bo lokacje są przepiękne. :banderas: 

Obecnie jestem na ostatniej wyspie, więc zbliżam się do końca, ale pozostanie jeszcze ulepszenie broni i pancerzy z dodatku oraz zebranie wszystkich wiadomości.

 

Bardzo mi się ten dodatek podoba, grafa to jakiś kosmos, a detale robią robotę (pot na twarzy kiedy zbliżamy się do lawy, o rajuśku :obama:). No miło, że nawet easter ego z Killzone są…

 

Spoiler

Broń Shadow Marshall z Killzone Shadow Fall w kryjówce Londry i hologramy żołnierzy ISA w parku. :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wczoraj nowe wyzwania na Arenie na UH. Nieźle dowalili dając na raz dwa Żabiaki Alfa i cztery Wdrapulce Alfa. Na szczęście można używać swojego sprzętu, ale i tak jest hardcore.

Brakuje mi dwóch Błyszczaków do zakupu ostatniego splotu. Nie wiem czy błąd czy coś pominąłem w odciętej już lokacji. Ewentualnie nie wszystkie są oznaczone na mapce jak ustawi się zadanie.

 

Wczoraj był patch naprawiający kilka błędów. Przechwyt w Powietrzu na razie wiedzą, że może się zbugować, więc na 100% muszę poczekać.

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj wywaliło raz do dasha, w podstawce tak nie miałem. 

 

Dodatek spoko chociaż mam za sobą dopiero 2-3 misje główne, zobaczymy co tam dalej będzie z Alochą i koleżanką bo do tej pory nie było żadnych głupot. Zdziwiony tylko jestem że między misjami nie pojawiają się żadne nowe sidequesty, ale może coś tam będzie dalej, jak sobie zwiedzam mapę jest co robić. No i właśnie jak się zwiedza to tak to momentami wygląda ślicznie i to w performance że nawet nie biegam tylko powoli chodzę i sobie oglądam graficzkę. Chyba nie ma pod tym względem ładniejszej gry. 

 

W zachodniej części mapki po wleceniu w chmurę i akcji po jest taka skrzynia, nie da się jej otworzyć - do tego trzeba zebrać te artefakty? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

Mnie wczoraj wywaliło raz do dasha, w podstawce tak nie miałem. 

 

Dodatek spoko chociaż mam za sobą dopiero 2-3 misje główne, zobaczymy co tam dalej będzie z Alochą i koleżanką bo do tej pory nie było żadnych głupot. Zdziwiony tylko jestem że między misjami nie pojawiają się żadne nowe sidequesty, ale może coś tam będzie dalej, jak sobie zwiedzam mapę jest co robić. No i właśnie jak się zwiedza to tak to momentami wygląda ślicznie i to w performance że nawet nie biegam tylko powoli chodzę i sobie oglądam graficzkę. Chyba nie ma pod tym względem ładniejszej gry. 

 

W zachodniej części mapki po wleceniu w chmurę i akcji po jest taka skrzynia, nie da się jej otworzyć - do tego trzeba zebrać te artefakty? 

Jedno jest fajnie ukryte (i najlepsze). Za 

Spoiler

activity z ruinami, jest prawilny sidequest.

 

Nawet debile w recenzjach pisali, że są 2 sidequesty, bo nie znaleźli tego imo najciekawszego xD. 

W dniu 23.04.2023 o 20:00, funditto napisał:

To realnie na ile godzin wystarcza ? 

10-13 jak robisz "większość mięsa" bez calakowania. 

Najlepiej wycenione DLC Sony tej generacji. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

W zachodniej części mapki po wleceniu w chmurę i akcji po jest taka skrzynia, nie da się jej otworzyć - do tego trzeba zebrać te artefakty? 

Easter Egg, tam po lewej od skrzyni masz coś w stylu celów na strzelnicy. Trzeba użyć tego łuku co wrzucałem fotę ostatnio, trafiając cele w odpowiedniej kolejności.

 

Ogólnie jak pisałem, największy zarzut mam do ilości misji. Story może być (choć fajnie by było mieć dłuższe), ale pobocznych powinno być więcej niż trzy. Aktywności dodatkowe jak najbardziej na plus.

Odnośnik do komentarza

Już świeżo po finale. Epicka końcówka i najlepsza może nie, ale najbardziej efektowna wizualnie finałowa walka z bossem w grach wideo.

 

Całość pewnie leciutko 12h zajęła, zrobiłem 3 duże poboczne questy (to chyba wszystkie)?

 

Spoiler

Fajny był ten schowany "za" ruinami

 

 

naprawdę fajne i różnorodne DLC.

 

Nuroptak, szkoda, że dodali tą mechanikę 

Spoiler

pływania pod wodą

tak późno. 

 

Ogólnie mocne 8/10. Naprawdę udane DLC o odpowiedniej długości i jakości. Nie jest to może tak ogromna skala, jak niektórzy się spodziewali, ale odpowiednia od price tagu (TYLKO 89 zł) i natłoku innych produkcji na rynku :D. Dla mnie top. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem dodatek, zostało mi ulepszanie ekwipunku i znajdźki.

 

Ostatnia walka to matko bosko częstochowsko :obama:, te widoki i intensywność. Przeszła moje wszelkie oczekiwania, co to się może dziać w trzeciej części. :banderas:
Ogólnie co do kolejnej gry…

Spoiler

… po Epilogu, wszystko wskazuje na to, że trafimy do Azji, na tereny Chin i Rosji. :)

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Snake_Plissken napisał:

Wczoraj skończyłem dodatek, zostało mi ulepszanie ekwipunku i znajdźki.

 

Ostatnia walka to matko bosko częstochowsko :obama:, te widoki i intensywność. Przeszła moje wszelkie oczekiwania, co to się może dziać w trzeciej części. :banderas:
Ogólnie co do kolejnej gry…

  Pokaż ukrytą zawartość

… po Epilogu, wszystko wskazuje na to, że trafimy do Azji, na tereny Chin i Rosji. :)

 

A właśnie przeczytajcie notatki po epilogi. Są hinty odnośnie trójeczki. Bedzie się działo :). 

 

Mam nadzieję, że w 3 dodadzą walkę pod wodą i ogólnie poprawią meele combat, bo wciąż największa bolączka tego systemu walki, wszystko co long-mid range po prostu działa. 

 

Finalny boss to hint co do tego, jak epicko mogą wyglądać starcia z bossami w niedalekiej przyszłości, bo graficznie to jest gra z następnej generacji. Top.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2023 o 21:44, KrYcHu_89 napisał:

meele combat, bo wciąż największa bolączka tego systemu walki,

 

W dlc wszystkie walki z ludźmi robię łukiem i walę aż hełmy pospadają albo bawię się w stealth tym skillem na niewidzialność. No jest to dalej słabe chociaż lepiej niż 1 oczywiście, parry też by się przydało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...