Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Square napisał:

Wieża to jest tryb na punkty, zawsze zaczynasz od dołu. Przejdź najpierw zwykłą grę.

Podstawka dawno skończona. Wieżę też właśnie zrobiłem, padłem na 4 etapie 10 pokoju. Ostatnich dwóch bossów ubiłem pirobombami na 25 levelu.

Podstawka dużo lepsza. Eksploracja, różnorodność, wielkie przestrzenie, zbieranie eteru itp. Do wieży nie chce mi się już wracać.

Polatałem z kimś w co-op w drugim biomie i boss jest tak twardy, że to przesada.

Odnośnik do komentarza

Fajnie jest jak jest maszyna do usuwania, ale miałem jeden taki run, że poza strażnikami w wieży dostałem dwa stałe, to robak jeden mi chyba obniżał obrażenia, a drugi blokował używanie sylfionu w zamian za podbicie integralności po zgonie wroga. A jak widzę te statystki jak zginę w wieży gdzie ludzie dochodzą to nieźli są wyjadacze :obama:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie osobiście najgorsze uszkodzenie permanentne w wieży to kałuża kwasu. Tam jak się roi od dronów, to kwas na łeb potrafi się lać. O Wieżyczkach albo tych małych robocikach z osłoną już nie wspomnę, jak się nie ma artefaktu że za doładowanie łamie osłony przez 6 sekund to można tam też się poparzyć na przełamywaniu osłon z melee. Wolę już zdecydowanie kontratak przeciwnika po piątym Algosie, bo to stosunkowo nie trudno jest omijać jak się człowiek przyzwyczai. Co do pasożytów w wieży, to warto wydawać obolit w uszkodzonych fabrykatorach. Można trafić kule eksterminacji. No i pamiętajcie, że pasożytów można mieć max 5 więc biorąc szóstego, któryś z robali znika ;)

22 godziny temu, Square napisał:

Nigdy za dużo obrażeń, na szczęście miałem +15% z obolitu :kaz:

18314bfdb081-screenshotUrl.jpg

Hahaha -115% to jak to wyglądało? Pożerało własną integralność przy strzelaniu? :P

Odnośnik do komentarza

U mnie gra dostała drugie życie dzięki co-opowi. Z randomami nabiłem 25 poziom i wszyscy oni grają bardzo dobrze, na równi ze mną.

Poziomy sporo łatwiej się czyści we dwójkę, za to bossowie są większym wyzwaniem niż solo. Sporo udanych runów zaliczyłem gdzie przechodziliśmy połowę gry.

Modlę się żeby następna gra tego studia to też była trudna i skillowa strzelanina TTP, oby z co-opem już na premierę.

Czuję się tutaj jak w Soulsach w kooperacji. Gram dalej. Dla mnie to najlepsza gra na PS5, przed Deathloopem i Demon's Souls.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...