Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Zajcik napisał:

Doszedłem wczoraj do bossa 3 biomu. 

Nie wiem czy miałem jakiegoś buga, ale ani razu nie napotkałem na swojej drodze dronów :blink:

Znalazłem fajną nową broń (wyrzutnia rakiet) i bez dronów dosłownie przeleciałem przez ten biom, nawet ci minibossowie nie byli żadnym zagrożeniem. 

 

Na Nemezisie niestety poległem, choć też byłem zaskoczony, bo doszedłem do 3 fazy i została mu 1/3 paska nie znając w ogóle jego ruchów.

Ogólnie ta walka to niezły oczopląs.

Zrobię parę podejść, żeby nauczyć się jego ataków i powinien paść :) 

 

Panowie, czy podobnie jak w Biomie 2 odblokował się tu jakiś skrót do bossa, czy trzeba się przebijać przez całą wieżę do góry? 

To nie bug, tylko szczęśliwy los. Tak się zdarza czasem. 

 

Skrót jest odblokowany. Możesz już z pierwszego biomu się dostać do trzeciego i tam też w trzecim masz skrót przez most, który się odblokował po dotarciu do nemezisa bodajże. 

 

Każdy boss jest tutaj łatwy. Mi się zeszło max 5 podejść na każdym. Ti drogą do nich bywa ciężka i przez nią na końcu się można wyłożyć że stresu na bossie.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jeden run w wieży wczoraj i doszedłem do 4-7 gdzie zginąłem w głupi sposób mając niewykorzystaną dużą fiolkę :/ Świetny tryb z dodatkową historią, znajdźkami i mega grywalnością, aż dziwne że dodali coś takiego za darmo (tak samo było z Legendami w GoT). Dzisiaj kolejne próby gdzie może skupię się bardziej na wyniku.

Zagrałem też dwie sesje w coop i gra się super, szkoda tylko, że ranga zwiadowcy nie rośnie dla hosta (w sumie ona też chyba jest po nic). Stałe ulepszenia są dostępne jak dla hosta więc grając z kimś nowym trzeba pamiętać, że nie ma się wszystkich zdolności. Broń wypada w zależności od gracza, który zabił przeciwnika czy otworzył skrzynię, więc można używać wyższych traitów nawet jak ktoś nie ma ich odblokowanych (ale lista broni i przedmiotów jest chyba ograniczona do hosta).

 

Jak ktoś chce pograć czy mieć wynik na liście to piszcie na PSN.

 

Returnal_Tower.jpg

Odnośnik do komentarza

Najnowszy FW konsoli podobno psuje online, niby coś tam sprawdzają, ale słabo to wygląda.

 

3 godziny temu, Rtooj napisał:

Jestem ciekaw ile wykręcę jak już nie będę się skupiał by nie ominąć jakiegoś loga czy napisu na ścianie

W pomieszczeniach gdzie są logi czy szyfry mnożnik i tak jest blokowany.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rozi napisał:

W końcu po kilku runach znalazłem Scout Log 14 i Rotgland Lobbera, po roku :kekw:

 

Nie będę znowu przerywał Horizona, ale Returnal już się instaluje na mój malutki dysk PS5 :D, może poszukam też tych logów, chociaż jak pamiętam zbugowany trofik miałem za coś, nie pamiętam już co to było, może to też naprawili. Dobrze będzie wrócić do tej gry :D. 

Odnośnik do komentarza

Wpadło wczoraj drugie zakończenie, został jeszcze pucharek za zabicie przeciwników rzygaczem i oczywiście pozostałe audiologi  i glify.

W 4 etapie jest mega trudno, a jak się wylosuje kiepskie zniszczenie to może być fatalnie. Wczoraj walczyłem 3 etapy ze zniszczeniem powodującym kontratak przeciwnika po trafieniu, nie dość że pluli we mnie róŻowo-fioletowymi kulkami to jeszcze przeze mnie dochodziły w kontrze czerwone, niestety 2 skorpiony na jednej planszy mnie wyjaśniły.

Ale wieża to najlepsze co ta gra mogła dostać, nieprawdopodobne replaybility, zawsze jest ciekawość co się czai w skrzyni i sklepie. Mam zamiar dostać się 6 etapu, to mój kamień milowy.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj jeszcze odpaliłem coop z randomem, który dopiero zaczął grać (nie miał jeszcze ostrza odblokowanego), trochę dziwnie po tych wszystkich godzinach jak trzeba uważać np. na wodę i sporo rzeczy jest niedostępnych. Miejscami było nawet wymagająco z racji faktu, że wszystkie bronie i extra staty są poblokowane, ale jak ktoś się męczy z przejściem to taka pomoc w coop to mega ułatwienie, bo można podnosić gracza, tego randoma chyba z 6 razy dźwigałem w B1 w tym dwa razy u bossa. Bardzo fajnie, że dodali ten tryb.

Odnośnik do komentarza

Dobry run miałem dzisiaj, niestety skończył się szybciej niż poprzedni rekord, bo dowaliło mi wcześnie usterkami z revenge bullets i kwasem po śmieci, a i fajnego Dreadbounda miałem na stanie. Wcześniej trafiła się moja druga ulubiona broń, która nie dość, że świetnie sprawdza się w wieży (jakby miała race tropiące to by było jeszcze lepiej), ale i jest idealna na bossa.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Dobry run miałem dzisiaj, niestety skończył się szybciej niż poprzedni rekord, bo dowaliło mi wcześnie usterkami z revenge bullets i kwasem po śmieci, a i fajnego Dreadbounda miałem na stanie. Wcześniej trafiła się moja druga ulubiona broń, która nie dość, że świetnie sprawdza się w wieży (jakby miała race tropiące to by było jeszcze lepiej), ale i jest idealna na bossa.

 

Na jakim etapie uważasz ze zaczynają się schody i jest trudniej? Bo przyznam że nie doszedłem jeszcze do V etapu, w IV jest wg mnie mocny skok żywotności i agresji przeciwników. W trzecim już zresztą zaczynają być cięższe pokoje.

Odnośnik do komentarza

No nieważne jak dopakowany jestem, dreadbound z bajki, atak+70%, pełna energia, niezłe uszkodzenia, a i tak 4-9 ;/

 

Nie mogę znaleźć jednego audiologa i... chyba całej komnaty z hologramami, gdzie niby ona może się kryć? Mam tylko tą jedną która jest odnogą od komnaty na początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...