Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to dodatek gdzie grasz na punkty, tym sposobem wyeliminowali próby ułatwienia przez np kopiowanie sejwa z dobrym runem.

 

Zanim będziesz miał słońca do zebrania to musisz zrobić wszystkie sekwencje w domu. Jak w B4 będziesz miał info "ciemno" na drzwiach to możesz szukać fragmentów.

Odnośnik do komentarza

Doradźcie mi jak zrobić 30 lvl? Przechodzę biom 4-6. Na początku biomu 6 mam 24,5 paska biegłości. Jak zrobię speedrunto to też podnosi na 24,5. Mam bossów bić jeszcze raz, albo wchodzić w lokacje z blokada? Nie osiągam więcej niż 28,5 czyszcząc wszystko. Nie daje rady utrzymać 4 poziom, adrenaliny. Widziałem na yu, że można nabic biegłość z jakąś ośmiornica, ale jej nigdy nie spotkałem. W statystykach mam dwa puste okna w spisie wrogów, więc podejrzewam, że ta ośmiornica to jedna z nich. Gdzie ja mogę znaleźć? Albo jak się nazywa? To sobie poszukam dokładnego info. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

A najłatwiej to odpalić Wieżę Syzyfa, bo tam można mieć max 45, więc 30 powinno wpaść gdzieś w drugim czy trzecim etapie.

Dokładnie, ja wczoraj usiadłem do Wieży Syfya, doszedłem do 4 etapu i miałem już bronie na 45 levelu - bardzo szybko mi to szło, a podczas normalnego trybu gry dobijałem maksymalnie do 25 levelu.

Na razie doszedłem maksymalnie do 4 etapu Wieży, ale zostałem dojechany w ciasnym pokoju z tymi dwoma teleportującymi się gośćmi :/ 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Musisz przejść B4-6 i jak najdłużej mieć adrenalinę na czwartym poziomie. W coop biegłość leci szybciej więc możesz tak spróbować.

A najłatwiej to odpalić Wieżę Syzyfa, bo tam można mieć max 45, więc 30 powinno wpaść gdzieś w drugim czy trzecim etapie.

Ooooo. Dzięki za info. Chciałem zrobić wieże po platynie. Zakochałem się w tej grze. Historia rewelacja choć pozostawia mały nie smak, bo chciałbym wiedzieć więcej. No i szukanie szyfrów i dzienników to typowa masakra. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ulek1985 napisał:

Ooooo. Dzięki za info. Chciałem zrobić wieże po platynie. Zakochałem się w tej grze. Historia rewelacja choć pozostawia mały nie smak, bo chciałbym wiedzieć więcej. No i szukanie szyfrów i dzienników to typowa masakra. 

W wieży się dowiesz więcej i powinieneś być content.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

Jest jeden sposób, latać aż wpadnie. Możesz sobie sprawdzić jakiś poradnik i odznaczać pokoje w których się zebrało.

To jest jakaś masakra. Wczoraj 5h speedruny biomu 1. Nie znalazłem. Kpina z gracza. Boję się biomu 6 bo też mam brak. 

Edytowane przez Ulek1985
Odnośnik do komentarza
Teraz, giger_andrus napisał:

Stary, są ludzie co grają w Destiny latami i nie wylosowali konkretnej broni a Ty się na RNG skarżysz. 
Dla porówniania 8 godzin zajęło mi wyfarmienie Pure Bladestone w Demons Souls na PS3 także nie łam się. 

Dokładnie, a tutaj w trakcie zdobywania masz najlepszy gameplay na świecie a nie bieganie tym samym korytarzem robiąc dokładnie te same ciosy w ten sam beret ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...