Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Boss z biomu nr 4 ubity przy pierwszym podejściu, Zgniły Pluj na 18 levelu i nawet nie musiałem korzystać z apteczki, bo pasek życia dosłownie mu znikał w oczach. 

Wkroczyłem do 5 biomu i zawiesiłem cykl.

Jestem ciekaw co się będzie działo teraz, po tym co pisaliście na temat tego biomu będę grał bardzo ostrożnie :)

Odnośnik do komentarza

Ten nowy "biom" czy jak nazwać tę wieżę to jest coś zajebistego:cool:. Ciężko teraz byłoby mi wrócić do robienia normalnych biomów, a chciałem "naprawić" zbugowanego na premierę trofika z act 2 i dopiero szukać fragmentów do act 3 (mam chyba 4 z 6). Zamiast tego pojadę chyba drugi ending w wieży :D. 6 maczków zdobyta, pierwszy ending też, ale padam coś na 3cim poziomie wieży, wiem, noob ze mnie :D. 

 

Super tryb idealnie pasujący do tej gry, najlepsze darmowe dlc ever. 

 

Spokojnie zapłaciłbym za nie 89 zł, w niczym nie odstaje od płatnych dlcków do innych gier. 

 

 

Ten gameplay loop w Returnalu jest niepodrabialny :dance2:.

Odnośnik do komentarza

Jakieś porady na 6 biom? 

Do tej pory przeleciałem przez większość biomów, łącznie z 5-tym, który nie był dla mnie jakimś wyzwaniem, ale 6ty z ilością mobków i milionem pokoików to jakieś przegięcie. Jakoś źle mi się gra w tym biomie :facepalm:

 

Powiedzcie, czy jak w 6 biomie znalazłem kluczyk i otworzyłem wrota do bossa, to będzie to już permanentne i teraz będę mógł robić speedrun do niego?

Na razie zrobiłem do niego jedno podejście, ale przez ciężką przeprawę przez biom straciłem full życia i apteczek i walczyłem z 1/4 integralności :( 

Odnośnik do komentarza

To dobrze wiedzieć :)

Mój plan to zebrać apteczki w biomie 4, potem znaleźć karabinek / pustkostrzał w biomie 6 na odpowiednim levelu i wtedy speedrun do bossa. 

 

2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Dopasiony Hollowseeker w B6 sprawi, że możesz strzelać obok wrogów, a pękać i tak będą jak piniaty. Boss jest chyba najłatwiejszym z dotychczasowych, więc powinieneś się poradzić. 

W tym podejściu, które teraz zrobiłem sprawiał wrażenie łatwego, ale miałem beznadziejną broń, która słabo sobie radziła z dystansowymi atakami (nie pamiętam, która to była dokładnie broń, ale strzelała rakietami, które w końcowej fazie opadały i ledwo zabierały życie bossowi). 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, MBeniek napisał:

wróciłem do returnala i gram głównie w wieżę. :usmiech:

To graj tak aby pojawić się na liście z wynikami :P

 

Ja po skończeniu wieży gram więcej w coop, ale z randomami to różnie bywa. Wczoraj np trafiłem na jednego co potrzebował pomocy z drugim bossem, ale wszędzie się śpieszył, że nie mogłem nawet na spokojnie posprawdzać skrzynek czy zebrać pojedynczy przedmiot, bo ciągle mnie przenosiło. To się wkurzyłem i po pierwszej fazie Ixiona wyszedłem z gry jak miał mało życia :kaz:zgon murowany, więc dobrze mu tak.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Bioss biomu 6 ubity, wspaniała gra… 

Rzucilem się na niego z karabinkiem i bez żadnej apteczki, w zasadzie miałem taki run rozpaczy i poleciałem bardziej poćwiczyć jego ataki - najłatwiejszy boss w grze, każda faza praktycznie taka sama, ale satysfakcja po przejściu gry przeogromna. 
 

Rozumiem, ze teraz do znalezienia mam fragment słońca w każdym z biomów?
 

Dodatkowo pograłem chwile w wieże syzyfa i ten dodatek jest genialny… tylko zauważyłem, ze nie można w nim wstrzymać cyklu… czemu tak? 
 

Ocena gry? 10/10 i chyba tylko Elden jest w stanie mnie po tym mesjaszu wciągnąć :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...