Skocz do zawartości

Star Wars Squadrons


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2020 o 20:38, Mejm napisał:

Strong female pilot. Oni sie jeszcze tam nie ogarneli w tym EA?

 

generalnie ja to rozumiem.

Przyszedl do nas ostatnio dziadek do sklepu, tak pod 80ke.

- potrzebuje dwoch gier, jedna dla chlopczyka, druga dla dziewczynki. Dla chlopczyka, to wie pan - strzelanie, jakies emocjonujace wyscigi, latanie.

- a to moge zaproponowac to, to albo tamto. A dla dziewczynki?

- a to jakies gotowanie, przebieranie, malowanie sie

Zdebialem.

- czyli dla chlopczyka super przygody, a dla dziewczynki przygotowywanie sie do uslugiwania mezczyznom. Nie uwaza Pan ze to troche seksistowskie?

- jak to seksistowskie, jak one te rzeczy lubia.

Tak wyglada zycie Mejm, wpyerdalanie ludzi w ramy, nie dawanie im wyboru.

Kobieta tez moze byc pilotem.

  • Plusik 2
  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że często tak jest, że wrzuca się babe, bo tak kazali "producenci", a później ta baba jest mało wiarygodna w tym co robi. Dlatego zawsze jest śmieszkowanie, że o "baba" to będzie dramat ( i często tak właśnie się dzieje), bo twórcy nie mają pojęcia jakby to dobrze przedstawić, żeby nie było cringu etc.

 

Są oczywiście przykłady gdzie baba dała radę w popkulturze (ot pierwsza z brzegu protagonistka z kill billa lub Aloy z horizona), ale to są wciąż wyjątki. 

 

Baba pilot, która dobrze mi się kojarzy to Naomi z Matrixa chyba tylko. 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, oFi napisał:

wydaje mi się, że często tak jest, że wrzuca się babe, bo tak kazali "producenci", a później ta baba jest mało wiarygodna w tym co robi. Dlatego zawsze jest śmieszkowanie, że o "baba" to będzie dramat ( i często tak właśnie się dzieje), bo twórcy nie mają pojęcia jakby to dobrze przedstawić, żeby nie było cringu etc.

 

Są oczywiście przykłady gdzie baba dała radę w popkulturze (ot pierwsza z brzegu protagonistka z kill billa lub Aloy z horizona), ale to są wciąż wyjątki. 

 

Baba pilot, która dobrze mi się kojarzy to Naomi z Matrixa chyba tylko. 

 

co ty pyerdolisz w ogóle 

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Kampania i multiplayer 5 vs 5. Wsparcie dla VR na PS4 i PC. Cena 40 dolców.

 

Cytat

 

- Plan every skirmish with your squadron in the briefing room before taking off to the evolving battlefields across the galaxy. Pilots will triumph as a team in known and never-before-seen locations, including the gas giant of Yavin Prime and the shattered moon of Galitan.

 

- Take full control of different starfighter classes from both the New Republic and Imperial fleets, such as the X-wing and TIE fighter. Modify your ship, divert the power between its systems, and destroy your opponents in strategic space dogfights.

 

- Compete in intense 5v5 dogfights, unite with your squadron to tip the scales in monumental fleet battles, and take off in a thrilling Star Wars™ single-player story. Immerse yourself in the pilot’s seat completely with the option to play the entirety of Star Wars™: Squadrons in virtual reality (VR) on PlayStation®4 and PC with cross-play support.

 

 

 

Gameplay w czwartek na EA Play.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...