Skocz do zawartości

Star Wars Squadrons


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o czym wy mówicie. Battlefronty 1 i 2 kiedyś a Battlefronty 1 i 2 dzisiaj to inne gry. Nie nastawiajcie się na Squadrona bo kiedyś ktoś grał w Squadron na N64. Zupełnie nowe studia, wydawcy i nowe gry. 

 

Jeżeli to samodzielna gra Motive, które odpowiadało w Battlefroncie za singla a teraz ma robić cała grę i to w niższej cenie niż normalnie to mocno to sugeruje nowa historie i mechanikę latania z Battlefronta 2. 

Odnośnik do komentarza

Latanie w BF2 robił Criterion, jak dla mnie to spoko było takie casulowe latanko w multi. Rogue Squadron N64 to też była lekka gierka a nie żaden x wing vs tie w sumie szkoda że pewnie już nie zobaczymy symulatora w świecie SW. Ja jestem zainteresowany co z tego wyjdzie jako multi, singiel to spodziewam się raczej typowego samouczka właśnie pod mp na pociętych mapach. 

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, widziałbym tu cos w rodzaju stareńkiego Wing Commandera - misje fabularne, eskorty, współraca ze skrzydłowymi o różnych charakterach (ch#jek, tchórz itp), progres typu lepsze maszyny wraz z postępem fabularnym, a do tego cut-scenki, no i oczywiście kantyna dla odpoczynku pomiędzy misjami, gdzie można by sprawdzić ranking zestrzeleń itp.
Ech... to były czasy - gałem na Amidze w 10fpsach, a i tak wczuwka była niesamowita :fsg:
No ale to oczywiście EA, do tego mały projekt, sklecony na szybko, więc pewnie skończy się na wycięciu latanka z online BF2, do tego dorzuci się równie miałki "singiel", będący pewnie tutorialem do multi i tyle...

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2020 o 20:38, Mejm napisał:

Strong female pilot. Oni sie jeszcze tam nie ogarneli w tym EA?

Nie tylko, ale tez strong female  pilot antagonist (color minority black) i strong female dowodca niszczyciela (color minority asian). I strong female voice narrator. Obowiazkowo uzyte slowo "diversity".

 

Multi nie dla mnie a kampania zapowiada sie na tutorial. I zanosi sie tez na go.wno jakim byla ta z Battlefront 2. Ide o zaklad, ze ta czarna, jak juz ja straca, przejdzie na strone rebelii.

 

No odkleilo sie EA motzno. Gra wyraznie nie adresowana do mezczyzn rasy kaukaskiej.

Odnośnik do komentarza

Czy tam w tym singlu będą same laski? Ech... nic to, trzeba będzie ograć, to przecież kanon :D

 

Przyznam, że jestem kontent zainteresowany. W Battlefroncie I i II uwielbiam latanie tymi cudownymi maszynami, ale przyznam, że z kokpitu to przelatałem może pare minut. Trzeba będzie wrócić do BFII i potrenować trochę przed premierą Squadrons.

 

de78638536ab66df.jpg

 

Będzie latane kuerwa!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...