Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego od razu oszukującym AI? Jak jeżdżę na 6, to przez dłuższą chwilę, czasem całe okrążenie czuję jakbym grał z prawie równym sobie. To jest nowe uczucie dla mnie po FM7. Według recenzji kolejne poziomy trudności są również fair. Spróbuję na wyższych startując z przodu. Najwięcej czasu tracimy wymijając inne auta i nie trzymając się wtedy optymalnego toru jazdy. Ja widzę spory postęp w AI ale nie ma sensu grać na wyższych niż 6 startując nawet ze środka stawki, bo w 3-4 okrążenia ciężko będzie ich dogonić. Mimo, że sukcesywnie to robiłem, to zawsze brakowało 1-2 okrążeń do wyprzedzenia. Pewnie jak się porobi furki, to będzie łatwiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Marcin_wawa said:

Dlaczego od razu oszukującym AI? Jak jeżdżę na 6, to przez dłuższą chwilę, czasem całe okrążenie czuję jakbym grał z prawie równym sobie. To jest nowe uczucie dla mnie po FM7. Według recenzji kolejne poziomy trudności są również fair. Spróbuję na wyższych startując z przodu. Najwięcej czasu tracimy wymijając inne auta i nie trzymając się wtedy optymalnego toru jazdy. Ja widzę spory postęp w AI ale nie ma sensu grać na wyższych niż 6 startując nawet ze środka stawki, bo w 3-4 okrążenia ciężko będzie ich dogonić. Mimo, że sukcesywnie to robiłem, to zawsze brakowało 1-2 okrążeń do wyprzedzenia. Pewnie jak się porobi furki, to będzie łatwiej.

 

Zgadzam się, na 6 jest póki co optymalnie. Po prostu na 7 typ w takim samym aucie z takim samym PI odjeżdża Ci jakby miał nitro, ale jak już go wyprzedzisz to nagle zwalnia i Ty mu zaczynasz powoli odjeżdżać :reggie: 

Odnośnik do komentarza

 

oglądam kanał SuperGT od lat i zawsze byłem fanem jak czyste i kulturalne są wyścigi online w Gran Turismo w porównaniu do destruction derby w Forzach. Może jest jeszcze jest za wcześnie by ostatecznie przesądzać że to koniec z chaosem ze starych części, ale pierwsze wyścigi w multi  w nowej Forzie na kanale SuperGT wyglądają bardzo obiecująco. 

Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze odnośnie tego porównania DF to akurat RT poniżej low z PC się można było spodziewać, ale że jakość tekstur na XSX taka słaba to bardzo dziwne, może jakiś bug. No i to filtrowanie anizotropowe, jak można dać to na 2x, jak to na PC między 2x a 16x zero różnicy w wydajności, a różnica w jakości podłoża diametralna.

 

MtHEliW.png

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Emet napisał:

Gra wygląda naprawdę dobrze, ale nie ma co się dziwić, że nie wygląda jakoś szałowo i jest pewne rozczarowanie. 

Okazało się niestety, że downgorady jak w Ubisofcie...

 

Jedno jednak zdecydowanie poprwili, czyli wygląd swiateł w klasycznych samochodach.

 

Wycięte RTGI, które mają później dodać na PC, to tylko pokazuje ile zmienia RTGI w grach. Szkoda, że na PC od razu tego nie zostawili, bo gra ma masę zapasu na mocnym PC.

 

Ev4DIs6.jpg

 

Wszystko max z full RT w rozdziałce 6720x2835, a benchmark jest bardzo wymagający, normalnie podczas wyścigów jest koło 80 fps. To by było na tyle na temat słabej optymalizacji na PC.

Tak jak wcześniej pisałem, że na tych filmikach z YT wygląda to słabo, tak w tej rozdzielczości na żywo wygląda wręcz cudownie, jeżdżę ze środka i tak pięknej ścigałki jeszcze nie widziałem, te dynamiczne warunki i pory dnia na trasach robią mega robotę. GT7 z tą swoją sterylnością nie ma podjazdu.

 

@KrYcHu_89 nie ma najmniejszych stutterów

 

Co do samej jazdy to spełnienie mokrych snów, coś pomiędzy GT7 a ACC. Przede wszystkim czuć, że jedziesz mocnym autem, a nie kartonem jak w GT, feeling jazdy o niebo lepszy, a zarazem trochę mniej hardcorowo niż w ACC, dla mnie ideał, a póki co jeździłem tylko na padzie. Trzeba będzie później kierę zapodać i powalczyć w lidze.

 

Brakuje mi tylko ruchów głowy z widoku zza kierownicy, w ACC robi to mega robotę i daje +100 do klimatu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, tjery napisał:

 

Wycięte RTGI, które mają później dodać na PC, to tylko pokazuje ile zmienia RTGI w grach. Szkoda, że na PC od razu tego nie zostawili, bo gra ma masę zapasu na mocnym PC.

 

Ev4DIs6.jpg

 

Wszystko max z full RT w rozdziałce 6720x2835, a benchmark jest bardzo wymagający, normalnie podczas wyścigów jest koło 80 fps. To by było na tyle na temat słabej optymalizacji na PC.

Tak jak wcześniej pisałem, że na tych filmikach z YT wygląda to słabo, tak w tej rozdzielczości na żywo wygląda wręcz cudownie, jeżdżę ze środka i tak pięknej ścigałki jeszcze nie widziałem, te dynamiczne warunki i pory dnia na trasach robią mega robotę. GT7 z tą swoją sterylnością nie ma podjazdu.

 

@KrYcHu_89 nie ma najmniejszych stutterów

 

Co do samej jazdy to spełnienie mokrych snów, coś pomiędzy GT7 a ACC. Przede wszystkim czuć, że jedziesz mocnym autem, a nie kartonem jak w GT, feeling jazdy o niebo lepszy, a zarazem trochę mniej hardcorowo niż w ACC, dla mnie ideał, a póki co jeździłem tylko na padzie. Trzeba będzie później kierę zapodać i powalczyć w lidze.

 

Brakuje mi tylko ruchów głowy z widoku zza kierownicy, w ACC robi to mega robotę i daje +100 do klimatu.

:obama: ja na razie odpuszczam, ale w końcu ogram pewnie, myślę, że wycięcie RTGI było decyzją biznesową :D. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2023 o 17:27, Ryuk napisał:

Ktoś gra może na PC i może sprawdzić czy jest natywne wsparcie ds5?

na obecną chwile nie ma wsparcia, ale testuje na wersji edu.

 

Najwyższy poziom avatara to śmiech na sali. Objeżdżam go jak chce, a to  dopiero drugie moje podejscie do serii forza na padzie.

A tak ogólnie to jeździ sie super :)

Edytowane przez iDAK
  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Albo jestem ślepy albo online ma dosłwonie 0 contentu. 0 statystyk, rankingu, levelowania, nagród, jakiejś ligi. Jeżdżę te wyścigi, wygrywam albo nie i nic to nie daje. Trochę lipa… Miałem zajebistą walkę ostatnio, to nie zdążyłem zapisać powtórki zanim wyłączyli lobby…
 

Co do samej rozgrywki online to jest zajebiście. Póki co wszyscy starają się grać czysto. 

 

Gra wydaje się trochę pusta w aktywności nie licząc kariery, która zawsze mnie nudzi. 

Odnośnik do komentarza

Ja tu trochę widzę GT Sport po aktualizacjach. Ale sama jazda jest elegancka, menusy spoko, szybkie i przejrzyste.


[mention=30540]Marcin_wawa[/mention] Bo teraz gra wczesny dostęp, czyli maniacy. Online się stanie totalną sraką za 4 dni. 



Niekoniecznie, bo tacy co lubią się obijać, spadną do niższych rang i tam mogą sobie robić destruction derby.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...