Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też się cieszę. Będzie miła odmiana od Forzy Horizon, nieco RPG-owego zacięcia. Czuję, że to będzie wspaniała gra aby małymi kroczkami, bez presji osiągać powoli mistrzostwo w prowadzeniu auta. No i jednak jak czytam te zachwyty nad grafiką w recenzjach to mam ochotę zobaczyć w końcu do czego jest zdolny XSX na OLED. :cool: 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, ASX napisał:

Z minusów jeszcze to w recenzjach jest dużo narzekania na optymalizację na PC. Na konsoli za to gra chodzi bez zarzutu

a ja pobrałem już na PC i nie mogę się wycofać, bo mam internet z kurwa limitami w 2023 roku niestety xd no nic, mam nauczkę na przyszłość, MS po raz kolejny traktuje PC-towych graczy jako gorszy/niepriorytetowy sort. i oni chcą poczynić postępy poza konsolami.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Ja nie wiem - czy oni naprawde nie moga sciagnac chocby paru pomyslow z serii GT, zamiast co pare lat dawac wciaz te same nudne kafelki. Powaznie, nie jestem jakis mega fanem gier samochodowych, ale odpalajac takie GT od razu wiesz, ze gra jest robiona przez prawdziwych pasjonatow motoryzacji, a cala ta otoczka, zdjecia, kolekcje, historie wplecione sa idealnie. Nawet jakby sie choc troche wysilili i zrobili jakas pseudo kariere, ale nie - po co - po raz n-ty to samo... Macie! Żryjcie!


GT7 ma chyba jedną z najnudniejszych karier jakie widziałem. Pół roku ponad gram i nadal nie mogę skończyć tych Café Menu. Prawie każdy wyścig polega na tym, że startujesz na końcu, przebijasz się przez stawkę która jedzie bardzo powoli by na koniec dogonić pierwszą dwójkę która jedzie zdecydowanie szybciej. Potem dostajesz auto a w tle leci tekst jakiejś głowy wzietej prosto z shutterstocka (jakaś laska albo dziadek który już od dawna nie powinien autem jeździć) i to tyle. Przewijam to zawsze bo jest to nieciekawe i zrobione na odpierdol.

 

Jezeli ktos mowi ze GT7 ma dobrego singla to chyba graliśmy w inne gry. Ta gra w zasadzie nie ma kariery - to zlepek eventow by sobie auta kolekcjonować i tyle.

 

a co do recenzji

 

image.png
 

IMG_1859.jpeg

 

to super że recenzje piszą :niki:

  • Plusik 2
  • Haha 3
  • This 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

@MaZZeo Pół kurwa czego grasz karierę w GT7? Przecież to jest na 2-3 dni zabawy z wyłączonym wszystkimi wspomagaczami i zrobieniem na gold niemal wszystkiego. 

 Licencję na gold zrobiłem w parę dni i to rzeczywiście było fajne. Café menu to porażka i nie chce mi się tego odpalać nawet, dlatego mówię że po pół roku nie mam tego skończonego nawet.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, tlas said:

Czyli jak zwykle recenzenci źli, szyny źle, xbox skrzywdzony, gra super ale nierozumiana, a po 4 tygodniach jak już wszyscy pograją to okaże się, że jednak średniak.

 

Tego nikt nie powiedział, ale jak w recenzji ktoś się przyznaje, że jest januszem i lubi tylko Forze Horizon bo nie jest fanem samochodówek i dostaje Motorsport do recenzji :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodalbym jeszcze że gra z takimi recenzjami to średniak lub porażka co najwyżej w realiach CW. 

W normalnych realiach, gra z wynikiem 83 czy 85 na Metacritic to bardzo dobrze przyjęta gra. A że branża jest jaka jest i różni ludzie recenzują gry to już tak jest i nic się na to nie poradzi. W przypadku powyższej recenzji przynajmniej szacun dla autora że sam przyznał że jest zwykłym Januszem i woli Horizony i nie silił się na żadne udawanie eksperta, jak np. ten gość z PPE który sam ze soba nie mógł dojść do porozumienia czy model jazdy jest zaletą czy wadą. 

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, ASX said:

Dodalbym jeszcze że gra z takimi recenzjami to średniak lub porażka co najwyżej w realiach CW. 

W normalnych realiach, gra z wynikiem 83 czy 85 na Metacritic to bardzo dobrze przyjęta gra. A że branża jest jaka jest i różni ludzie recenzują gry to już tak jest i nic się na to nie poradzi. W przypadku powyższej recenzji przynajmniej szacun dla autora że sam przyznał że jest zwykłym Januszem i woli Horizony i nie silił się na żadne udawanie eksperta, jak np. ten gość z PPE który sam ze soba nie mógł dojść do porozumienia czy model jazdy jest zaletą czy wadą. 

 

Tak to sprawa głównie do CW ale i też dla devów ważna i wydawcy, ocena niesie się w świat, podejrzewam, że liczyli co najmniej na przebicie 87 GT7 na meta. Widać trochę, że ta gra jeszcze nie powinna wyjść, te kilka ważnych dla motorsportu torów więcej, więcej doszlifowania i premiera za pół roku na pewno by jej nie zaszkodziła. No ale takie czasy, wieczorem wyciągam paszport NZ podpinam kierkę i testujemy.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio przechodziłem FM7 i po paru wyścigach i upgradzie samochodu kariera wydaje się fajniejsza. Jakoś bardziej naturalnie przychodzi progresja samochodu.

Grafika jest okej. Szału jakiegoś nie zrobiła chociaż jest więcej detali oraz inne oświetlenie. 

Dźwięk za to jest mistrzowski. Zayebiscie brzmią fury, tarki. No kosmos.

W skrócie jest fajnie, samochodami jeździ się inaczej niż FM7. Wracam dalej nabijać lvl w subarce :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to oceny są wynikiem tego że recenzenci rozpieszczeni przez parę lat ostatnimi Horizonami nagle dostali plaskacza w postaci Motorsport, który:

 

- ma zupełnie inny, symulacyjny model jazdy

- nie ma otwartej mapy a są tory które dużo od siebie się nie różnią

- nie ma ciekawych eventow w stylu pościgu z samolotem, pociągiem itd

 

i okazuje się że gra dla casuala nie jest ciekawa jak Horizon co z resztą niektórzy recenzenci piszą DOSŁOWNIE. Zamiast zrozumieć czym jest ta gra i być może podejść do tej FM jako coś z innego gatunku to oni aplikują swoje oczekiwania zbudowane na podstawie kolorowych jarmarków z Horizona.

 

10 lat temu jak wyszedł pierwszy Horizon to pamiętam narzekania niektórych że to „spin off dla casuali”. Teraz jest na odwrót.


Mnie osobiście interesuje progres w karierze, model jazdy na kierownicy, fizyka opon i multiplayer z odpowiednimi rangami, systemem kar itd i wydaje się że akurat to dowieźli.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nie czytałem recenzji tylko przeleciałem kilka ostatnich stron. To czego brakuje tej grze że taki lament?

Kariera jest, 500 aut też? Dobry model jazdy i tryb multiplayer? 

Ja jestem janem samochodowym, gram w nie tylko przy okazji Forz. Najezdze się kilkadziesiąt godzin i luz. Ale chciałbym zrozumieć w czym jest problem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...