Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Michał102 napisał:

Dźwięk, model jazdy i poczucie dynamiki łapią GT za jaja i ściskają tak mocno, że gały wywalone z orbit. 

 

O ile oprawa graficzna póki co nie robi na mnie wrażenia (straszna ściera), tak jeśli chodzi o samo wyścigowe mięsko to dowieźli, że hej. Brawo T10. 

Podpisuje się. Gram na series S i na mnie gra robi wrażenie. Robi wiele lepsze niż swego czasu FM 7 na series X, jednak to nie jest najwazniejsze. Nawet subaru w B klasie jeździ się mega, poczucie dynamiki, praca zawieszenia, transfer masy. Oj nie wyspie się do roboty 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Odpaliłem Forza na PC i na XSX. I pierwszy raz od dawna widzę tak małą różnicę. 

Nawet w rozdzielczości? A jakie tryby porównujesz? Rozumiem że między 30 a 60 na konsoli też różnic nie widać w grafice?

 

Zagrałem na szybko 3 wyścigi i zgadzam się z @tjerym. To dla mnie chyba najladniejsze wyscigi na zamkniętych torach, model jazdy jest rewelacyjny a i wstęp zdecydowanie ciekaszy niż w poprzednich częściach.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przejechalem kilka okrążeń wyścigowym M8 po Nurburging GP, jak to brzmi, jak się jeździ..  w GT czy sport czy 7, grupę 3 miałem obcykana bardzo dobrze, wydaje mi się, że tutaj jest trudniej, bardziej czuć auto, na S'kach Schumachera jest pp prostu kosmos. Wydaje mi się, że to pierwsza Forza, do której warto mieć kierownice 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Nawet w rozdzielczości? A jakie tryby porównujesz? Rozumiem że między 30 a 60 na konsoli też różnic nie widać w grafice?

 

Zagrałem na szybko 3 wyścigi i zgadzam się z @tjerym. To dla mnie chyba najladniejsze wyscigi na zamkniętych torach, model jazdy jest rewelacyjny a i wstęp zdecydowanie ciekaszy niż w poprzednich częściach.

 

 

 

30 nawet nie włączałem. Wiadomo, że na PC jest lepiej, ale nie jest to tak widoczne jak w większości gier. Spodziewałem się pierdolnięcia. @tjerychyba pisałeś coś o path tracing, że miał być ale wycięli. Jakieś źródło? Czy to nie Ty? 

Odnośnik do komentarza

No roździelczość to sie rzuca na pierwszy rzut oka nawet na statycznych screenach w tym temacie.

Bez kitu - recenzje tej gry pisaly chyba takie same dauny, jak ta gazeta robiaca test optymalizacji wersji PC...

Nie dość, że gra pod wzgledem graficznym deklasuje inne wyscigi, to jeszcze model jazdy jak dla mnie przebil wszystko co do tej pory powstało.

I ten dzwiek <3 Silnikow, mijajacej siatki, odglosy deszczu na kalserii - no dla ludzi kochajacych Sim Racery - sam sex!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przejechałem kilka okrazen i podoba mi się ta Forza.

Ładna grafika, bardzo dobre udźwiękowienie i przede wszystkim wymagający model jazdy. Pewnie będzie jak z innymi tego typu grami i znudzi mi się po jakiś 20 godzinach, ale na razie gra się zaskakujaco przyjemnie, nawet w czasie zwykłej sesji treningowej przed wycigiem, kiedy próbuję pobić rekordy  na odcinsch i osiągnąć wymagany czas, o co raczej wcześniej bym się podejrzewał.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

30 nawet nie włączałem. Wiadomo, że na PC jest lepiej, ale nie jest to tak widoczne jak w większości gier. Spodziewałem się pierdolnięcia. @tjerychyba pisałeś coś o path tracing, że miał być ale wycięli. Jakieś źródło? Czy to nie Ty? 

 

Tak, ale nie pathtracing, a RTGI.

 

13 minut temu, easye napisał:

No roździelczość to sie rzuca na pierwszy rzut oka nawet na statycznych screenach w tym temacie.

Bez kitu - recenzje tej gry pisaly chyba takie same dauny, jak ta gazeta robiaca test optymalizacji wersji PC...

Nie dość, że gra pod wzgledem graficznym deklasuje inne wyscigi, to jeszcze model jazdy jak dla mnie przebil wszystko co do tej pory powstało.

I ten dzwiek <3 Silnikow, mijajacej siatki, odglosy deszczu na kalserii - no dla ludzi kochajacych Sim Racery - sam sex!

 

No kurwa, miałem sobie na chwilę usiąść i cały wieczór poszedł, jak ktoś lubi się po prostu ścigać to jest mokry sen. Miałem sobie odpalić 1-2 wyścigi, a się skończyło na kilku godzinach jeżdżąc różnymi furkami na różnych tarasach w zwykłym szybkim wyścigu. Kierownica, widok ze środka, ta grafika, efekty pogodowe, model jazdy, dźwięk, poczucie prędkości, czysty fun, cały dzień mógłbym tak jeździć tylko po to żeby się pościgać dla samej jazdy.

Do tej pory torowe wyścigi nie miały u mnie podjazdu do szutruwek na kierownicy (Dirt Rally, ostatnie części WRC), Gran Turismo sztywne, jakbym pudełkiem jeździł, zero poczucia ścigania, Asseto trochę dla mnie zbyt sim, jedynie F1 dawało radę. Ale Forza to jest po prostu bajka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra ma wszystko co mieć powinna... w sensie model jazdy tak pozamiatał, że nic wiecej tu do szczęścia nie trzeba xD

Często pisaliście, że treningi są nudne i ciężko macie przeboleć te 3 kółka, a ja natomiast gram aż się skończy czas i czesto odpalam sesje po 2-3 razy. Jak wczoraj odpaliłem gre około godziny 17, tak skończyłem o 1:30. Dodam jeszcze, że grałem tylko ośkami, czyli syfikiem i meganką:kekw:

 

Wcześniej oblukałem kilka "recenzji" i nigdzie nie wspominali, że T10 tak diametralnie przebudowali fizykę i model jazdy. To jest prawdziwy next gen jeśli chodzi o konsolowe ściganie. No coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza

Jprdl, ale ta gierka wymiata. Ten model jazdy jest zupełnie inny od Forzy Horizon. Jezuu, ale to wciąga, trzeba to tu, a tam i wszędzie uważać z tym jeżdżeniem autem. Miałem sobie pograć ze dwa wyścigi, a skończyło się na 20-stu, już musiałem iść spać, bo zmęczenie się dawało we w znaki. Tylko ta grafika trochę mi nie pasuje, chodzi mi o ten szarobury filtr, bo to raczej wina TV nie jest, a raczej zamiary twórców 10turn.

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, SnoD napisał:

No ale gry MS wcale nie mają zaniżanych ocen ;)

 

Pobieram, może chociaż uda się odpalić na chwilę przed pracą.

 

Jak typy bredzą, że są rozczarowani, bo sobie nie mogą poupalać kapora w polu z burokami lub skoczyć z hopki na 5km jak w FH, no to o czym tu gadać.

 

Dla mnie na chwilę obecną jest to 10/10, bo gra wnosi zupełnie nową jakość jeśli chodzi o konsolowe "pół simy". Jest kupa świetnych aut, wspaniale odwzorowane prawdziwe tory, bardzo dobra grafika (dynamiczna zmiana warunków pogodowych i pory dnia wymiata)... no i przede wszystkim ten magnes. Nie ma opcji by od tej gry odbił się ktoś, komu w żyłach płynie choć jedna kropla benzyny ;)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Faka napisał:

Tylko ta grafika trochę mi nie pasuje, chodzi mi o ten szarobury filtr, bo to raczej wina TV nie jest, a raczej zamiary twórców 10turn.

Tu jest chyba podobny problem jak w Starfieldzie... grafika jest strasznie blada i mało kontrastowa. W moim przypadku sytuację ratuje oledzik borzy LG i opcja "dostosuj ciemne obszary" (czy jak to tam się zwało) na -15.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...