Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem samouczek i powiem tak - movement jest WYKURWISTY. Każda postać ma trochę inny sposób traversalu, więc każdą postać trzeba będzie opanować osobno, póki co najtrudniej było mi poruszać się Boomerangiem. Strzelanie jest całkiem niezłe, mamy dwie bronie na postaciach, granaty, atak wręcz. Deadshot dysponuje jeszcze strzałem w czuły punkt (coś jak w Returnalu), który powodował śmierć potworka. Strzelając wrogom w nogi, otwierają się nam na atak wręcz, który zapewnia nam osłonę, działa to podobnie jak odzyskiwanie amunicji w Doomie. Po samouczku jest intro, które od razu wrzuca banana na japę; tak samo hunor jest typowo suicidesquadowy, hehs.

 

Jeszcze pogram pewnie, ale kurde, wydaje się, że sam gameplay będzie mega miodny, bo przywodzi na myśl Sunset Overdrive i to naprawdę czuć. Oczywiście w menu mamy matchmaking dla czterech graczy, ale oczywiście można grać samemu z botami, jako towarzyszami. Jest też zmiana ciuszków, wyposażenia, a z potworków lecą cyferki z obrażeniami. Jak dowiozą fabularnie, urozmaicą aktywności w grze, dadzą super walki z bossami, to może to jednak nie być taki niewypał, na jakiego się zapowiada.

 

A, no i graficznie jest spoko, 60 klatek, a gra wygląda jak Batman Arkham Knight na Jadzie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

Przeszedłem samouczek i powiem tak - movement jest WYKURWISTY. Każda postać ma trochę inny sposób traversalu, więc każdą postać trzeba będzie opanować osobno, póki co najtrudniej było mi poruszać się Boomerangiem. Strzelanie jest całkiem niezłe, mamy dwie bronie na postaciach, granaty, atak wręcz. Deadshot dysponuje jeszcze strzałem w czuły punkt (coś jak w Returnalu), który powodował śmierć potworka. Strzelając wrogom w nogi, otwierają się nam na atak wręcz, który zapewnia nam osłonę, działa to podobnie jak odzyskiwanie amunicji w Doomie. Po samouczku jest intro, które od razu wrzuca banana na japę; tak samo hunor jest typowo suicidesquadowy, hehs.

 

Jeszcze pogram pewnie, ale kurde, wydaje się, że sam gameplay będzie mega miodny, bo przywodzi na myśl Sunset Overdrive i to naprawdę czuć. Oczywiście w menu mamy matchmaking dla czterech graczy, ale oczywiście można grać samemu z botami, jako towarzyszami. Jest też zmiana ciuszków, wyposażenia, a z potworków lecą cyferki z obrażeniami. Jak dowiozą fabularnie, urozmaicą aktywności w grze, dadzą super walki z bossami, to może to jednak nie być taki niewypał, na jakiego się zapowiada.

 

A, no i graficznie jest spoko, 60 klatek, a gra wygląda jak Batman Arkham Knight na Jadzie.

Złamałeś NDA. 

8 minut temu, Donatello1991 napisał:

349, ale chyba skusze się na te za 469 bo 3 dni wcześniej będzie można grać.

To mówisz, że takie dobre? No zobaczymy, zobaczymy, aż dziwne, że w necie zero gameplayów z alfy, ale Rocksteady prosiło, NDA i te sprawy :reggie:.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Donatello1991 napisał:

349, ale chyba skusze się na te za 469 bo 3 dni wcześniej będzie można grać.

I właśnie takie podejście sprawia, że wydawcy nas dymają bez nawilżania. Nie zagrasz 3 dni przed premierą. Zagrasz na premierę za 100 zł więcej, a pozostali dostaną grę 3 dni później w "normalnej" cenie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Złamałeś NDA. 

To mówisz, że takie dobre? No zobaczymy, zobaczymy, aż dziwne, że w necie zero gameplayów z alfy, ale Rocksteady prosiło, NDA i te sprawy :reggie:.

Nom, a gierka działa bardzo dobrze jak na alfe. Przerywniki są świetne. Serio jak nic nie spieprzą to będzie dobrze. 

 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Z dalszym postępem odblokowuje się drzewko umiejętności, jest dość spore, więc pewnie będzie tam dużo kombinowania z buildami (oby). Ciekawe, czy to przełoży się na duże różnice pomiędzy postaciami, bo póki co to mają niby inny sposób przemieszczania się i bronie na różne dystanse, ale to za mało.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2023 o 07:52, Donatello1991 napisał:

Nom, a gierka działa bardzo dobrze jak na alfe.

Jaką alfę? Toż to w pełni skończony produkt, który na rok trafił do zamrażarki z poworu słabego odbioru. Za 3 miesiące wchodzi do sprzedaży. A gdzie beta? A gdzie gra w złocie? 

 

Jeśli Rocksteady nazywa to alfą to z tym studiem jest gorzej, niż myślałem.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, LukeSpidey napisał:

Jaką alfę? Toż to w pełni skończony produkt, który na rok trafił do zamrażarki z poworu słabego odbioru. Za 3 miesiące wchodzi do sprzedaży. A gdzie beta? A gdzie gra w złocie? 

 

Jeśli Rocksteady nazywa to alfą to z tym studiem jest gorzej, niż myślałem.

Przestań bredzić.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Dalej nie gram, zeby sobie nie spoilerowac pelnej wersji. Będzie hit.

Nie, nie będzie. Potencjał na dobry i przyjemny szpil, ale obawiam się, że w pewnym momencie to strzelanie zacznie nużyć. Może inaczej będzie z grupą znajomych? Nie wiem. Gra na razie wygląda na tytuł gdzie sobie latamy od punktu do punktu na mapie i wybijamy kolejne hordy wrogów. Poruszanie się postacią jest całkiem ciekawe, ma fajny feeling, ale sterowanie to element, który albo trzeba poprawić albo trzeba się po prostu nauczyć. Dziwne i nieintuicyjne są te kombinacje przycisków jakie musimy wykonywać w poruszaniu się w powietrzu. Najciekawszym elementem jak dla mnie jest historia, którą chętnie poznam gdy gra kiedyś będzie latała za grosze. 

Odnośnik do komentarza

ale śmieć, wytrzymałem chwilę i usunąłem. najgorsze, że był tutaj świetny potencjał na mega gierka. jakość rocksteady, otwarte miasto, znajdźki, misje poboczne, różne przygody i wisienka w postaci bossów superman itd. a wyszła chujo-strzelanka w pustej makiecie i kolorowymi rozbłyskami dla przygłupów, zaorać ;/

Odnośnik do komentarza
Quote

Always-online multiplayer shooter Suicide Squad: Kill the Justice League won’t stay that way forever. Rocksteady Studios confirmed the apparent live service game will get an offline story mode sometime after launch in 2024.

The announcement came alongside a new trailer at the 2023 Game Awards highlighting the corrupted Justice League under Braniac’s control as he takes over Metropolis. “In addition to our latest trailer, we also have some news to share,” the studio shared in the game’s Discord tonight (via VGC). “We’re happy to confirm, we are planning to add an offline story mode that will give players the option to experience the main campaign without an internet connection. We’re aiming to add this update in 2024 and will provide more details when available.”

https://kotaku.com/suicide-squad-justice-league-trailer-offline-mode-1851083286

To bedzie najmocniejsze 55/100 w historii Rocksteady

Odnośnik do komentarza

No, jeśli tak się faktycznie stanie to ja się piszę, bo chyba tylko porządny tryb fabularny może uratować tę grę. 

 

Choć nie powiem, jestem negatywnie nastawiony do tego, że to GaaS i to strzelanie nie wygląda zbyt ciekawie to jednak z jakiegoś powodu ciągnie mnie do tej gry. Tak, wiem. Co wieczór biorę a to trzy baty na plecy, ale gdzieś podświadomie wiem, że to Rocksteady, a ich dotychczasowe gry kocham, więc może stąd ta słabość. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...