Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Serio myślicie, że ta gra to pomysł Rocksteady? Jak wg Was to wyglądało? Że Rocksteady poszedł do wydawcy i powiedział: słuchajcie, zrobiliśmy trzy bestsellery z Batmanem, doceniane sprzedażowo i artystycznie, więc wyjebiemy to do śmieci i stworzymy klona Avengersów, bo przecież to zajebista gra wyszła.

A może jednak było totalnie odwrotnie? Wydawca poszedł do Rocksteady i powiedział: zapomnijcie o tym co stworzyliście do tej pory. Ma być kolorowo, oczojebnie żeby podobało się dzieciom. Ma być multiplayer, mikrotransakcje, nft, battlepass. Wszystko jasne? To wypierdalać do roboty. 

  • Plusik 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Faka napisał:

Ta gra pewnie zdechnie tak samo szybko jak te osrane marvels avengers, no ja prdl. Tak zaorać fajne uniwersum Gotham. A mogli zrobić samą gierkę z Harley Quinn, ale nie, zamarzył się coop z gaasem. Do gaas to trza umieć robić gry. 

Okres developmentu pewnie 3x krótszy sprzedaż podobna, odbiór graczy 10x lepszy, ale zrobili co zrobili. Teraz będzie czas na odbudowywanie zaufania i nowy single player only Batman w 2028 :D. Tak to widzę.

Anthem, Marven Avengers, Gotham Knights to podobne potworki, żadna z nich się nie przyjęła...

1 minutę temu, Homelander napisał:

Serio myślicie, że ta gra to pomysł Rocksteady? Jak wg Was to wyglądało? Że Rocksteady poszedł do wydawcy i powiedział: słuchajcie, zrobiliśmy trzy bestsellery z Batmanem, doceniane sprzedażowo i artystycznie, więc wyjebiemy to do śmieci i stworzymy klona Avengersów, bo przecież to zajebista gra wyszła.

A może jednak było totalnie odwrotnie? Wydawca poszedł do Rocksteady i powiedział: zapomnijcie o tym co stworzyliście do tej pory. Ma być kolorowo, oczojebnie żeby podobało się dzieciom. Ma być multiplayer, mikrotransakcje, nft, battlepass. Wszystko jasne? To wypierdalać do roboty. 

No tak, ale mam wrażenia, że te kilka ostatnich lat trochę odwróciło trend, dla dzieci masz Fortnite'a i Minecrafta, reszta to 2% rynku :D. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio dobre single gierki wypuszcza jak to przez wszystkich znienawidzone EA. Star Warsy, Dead Space, w porę się kurwa obudzili, że to nie tędy ta droga z multiplayerowym gównem, bo single gierki zawsze będzie duży popyt, to Rocksteady już musiało wyrzygać klona avengersów. Chuj do mordy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2023 o 11:20, LukeSpidey napisał:

Ja mam taką teorię, więc teraz załóżcie swoje foliowe czapki. 

 

WB Games Montreal dostało do zrobienia Gotham Knights, a Rocksteady robiło Suicide Squad. W pierwotnych założeniach GK miało być pewnie grą usługą (o czym świadczą chociażby menusy w tej grze), a SS grą single player lub coopem. Jednak w trakcie prac Warner Bros. zobaczyło, że ci z Montrealu to partacze, więc zmieniła się strategia. Poszli do nich i powiedzieli, że mają to teraz przerobić na grę single player, więc ci zrobili co mogą, ale za dużo się nie dało. Projektowanie gry pod GaaS wymagało innego podejścia, więc mamy grę, która ma puste miejscówki i wyraźnie widać, że pierwotne założenia były inne. 

 

Tymczasem Rocksteady pichcili sobie swoje single player SS i nagle wpada Warner i mówi, że trzeba to przerobić na GaaSa. Sefton Hill - szef studia - się wkurwia i pakuje manatki, a reszta załogi przystępuje do zmiany profilu gry. Stąd o tej grze nie wiemy nic poza zwiastunami cgi, a teraz wyciekła jeszcze ta grafika pokazująca jaki to będzie GaaS. 

 

Jak było faktycznie pewnie nigdy się nie dowiemy. 

 

No, można zdjąć czapki. 

Zacytuję siebie sprzed kilku stron, bo wciąż mpcno wierzę, że właśnie tak wyglądał proces tworzenia tej gry. 

 

Ponad 7 lat i dostajemy takie gówno. W tym zwiastunie absolutnie nic nie zagrało na czele z chuyową muzyką. 

 

A jak zapowiadali ten tytuł 5 lat temu to miałem takiego hypa. :whyyy:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Seria Arkham to najlepsze gry o superbohaterach, jedyne co mu może dorównać to spider od insomniac. Rocksteady stawiałem Was na równi z devami Sony, czyli jak coś robicie to jest zajebiście. Czekam na recenzję bo jednak jeszcze wierzę, że coś z tego może być. Satysfakcjonujący gameplay i fabuła by uratowała tą grę i na to liczę mimio pójścia w gassa srasa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, creatinfreak napisał:

Seria Arkham to najlepsze gry o superbohaterach, jedyne co mu może dorównać to spider od insomniac. Rocksteady stawiałem Was na równi z devami Sony, czyli jak coś robicie to jest zajebiście. Czekam na recenzję bo jednak jeszcze wierzę, że coś z tego może być. Satysfakcjonujący gameplay i fabuła by uratowała tą grę i na to liczę mimio pójścia w gassa srasa. 

Spiderman jest cudowny bo to kopia Arkham w otwartym świecie. City to dla mnie dalej opus magnum gatunku superboharow. I co robią wydawcy? Rocksteady zaciągnięte do robienia govna, insomniac najpewniej do gierki bigger and better. Ehhh oby jeszcze kiedyś coś fajnego wyszło z nietoperzem bo w moim przypadku on zawsze będzie najbliżej w serduszku względem postaci z marvela

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...