Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
19 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Czy ktoś w ogóle wie, czym tak naprawdę ma być ta gra? 

Pierdololo naparzanka w mieście, tak to wygląda na materiałach. Zainteresowanie bliskie zera podobnie jak w przypadku Gotham Knights.

 

PS Jedynie należy się spodziewać że wykonanie będzie ligę wyżej niż w przypadku GK, przynajmniej w wersji konsolowej.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Będzie konkurencja dla Avengersów xd A tak na serio nie wiem ile porażek z rzędu musi zobaczyć jakiś wydawca żeby ogarnąć że robienie ze wszystkiego GaaSów to nie jest dobry pomysł. Na razie mamy Anthem, Avengers, Outriders i Gotham Knights. Jeśli faktycznie to będzie kolejna gra tego typu to beka z Rocksteady bo mieli min. 3 lata na zrobienie normalnej gry.

Odnośnik do komentarza

Rozwleczona gra, za dużo posterunków i innych powtarzalnych zadań, misje batmobilem nudzą się po paru godzinach, poziom trudności siada bo dostaje się za dużo skilli i gadżetów które kompletnie niwelują nowe rodzaje przeciwników. Nadal dobra gra ale do Asylum i City nie ma startu (więcej się rozpisałem w temacie AK i 'właśnie ukończyłem').

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.01.2023 o 10:55, suteq napisał:

Oni od 2017 nie wydali żadnej gry a ich ostatnią grą był Batman na VR. Obstawiam że niestety ale w tym że to GaaS swoje rączki maczało WB. 

Ja mam taką teorię, więc teraz załóżcie swoje foliowe czapki. 

 

WB Games Montreal dostało do zrobienia Arkham Knights, a Rocksteady robiło Suicide Squad. W pierwotnych założeniach AK miało być pewnie grą usługą (o czym świadczą chociażby menusy w tej grze), a SS grą single player lub coopem. Jednak w trakcie prac Warner Bros. zobaczyło, że ci z Montrealu to partacze, więc zmieniła się strategia. Poszli do nich i powiedzieli, że mają to teraz przerobić na grę single player, więc ci zrobili co mogą, ale za dużo się nie dało. Projektowanie gry pod GaaS wymagało innego podejścia, więc mamy grę, która ma puste miejscówki i wyraźnie widać, że pierwotne założenia były inne. 

 

Tymczasem Rocksteady pochci sobie swoje single player SS i nagle wpada Warner i mówi, że trzeba to przerobić na GaaSa. Sefton Hill - szef studia - się wkurwia i pakuje manatki, a reszta załogi przystępuje do zmiany profilu gry. Stąd o tej grze nie wiemy nic poza zwiastunami cgi, a teraz wyciekła jeszcze ta grafika pokazująca jaki to będzie GaaS. 

 

Jak było faktycznie pewnie nigdy się nie dowiemy. 

 

No, można zdjąć czapki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...