Skocz do zawartości

Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, po tym filmiku wygląda to bardzo fajnie. Poruszanie się i walka przypomina Sunset Overdrive, w 60 klateczkach to będzie śmigać jak ta lala. Cel, jakim jest zabicie Justice League, ciekawa sprawa, niech tylko zrobią zajebiste walki z jej członkami. Oby gameplay i główna fabuła dowiozła, póki co gry nie skreślam. Może dać kupę funu. Pewnie będzie to tzw. ubisofciak, ale takiego z bohaterami DC jeszcze nie grałek.

 

A Harley jest przecudowna :wub:

Już preordery ruszyły, więc chyba wyjdzie w lutym:

 

Screenshot_2023-11-15-20-25-00-983_com.scee.psxandroid-edit.jpg

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Będą wydarzenia, nowe skórki, dodatkowe misje, czyli jak to mają w zwyczaju GAASy.

 

Są dobre GAASy i są też fatalne GAASy, pozdrawiam.

Wiadomka, no zobaczymy, na pewno wygląda lepiej niż rok temu. Jeżeli będzie rzeczywiście niepocięta fabuła ze wstępem, rozwinięciem i zakończeniem day1 "Kill Justice League" to ok, jak nie to lipa, w reckach pewnie o tym wspomną :):). 

Osobiście wciąż nie mogę uwierzyć, że jednak tego battlepassa po tym hejcie nie wypierdolili. 

Odnośnik do komentarza

Wygląda lepiej, bo cała prezentacja skupia się na historii. Cała masa przerywników filmowych, które Rocksteady robi znakomicie, co udowodnili w serii Arkham. Na razie nie pokazują całego szajsu, który niesie ze sobą każdy GaaS, czyli grindu, kolorowych skórek, boosterków xp i całego innego badziewia. Przypominam, że oprócz designu postaci The Avengers GaaS też a pierwszej prezentacji nie wyglądał tak źle jak na koniec dnia. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Badus napisał:

Smutno patrzeć jak z pomysłu z mega potencjałem (banda misfitów, "chemia" między bandziorami i pójście na napierdalankę z Justice League) rodzi się jakiś GAAS (tfu!). Ta giera miała potencjał na jazdę bez trzymanki, może nawet ze szczyptą Tarantino, a pewnie będzie średniak najwyżej.

Dokładnie, pomysł był dobry, ale pójście w kolorowego kooperacyjnego gaasa w ogóle do mnie nie trafia. I nie przekonują mnie też tłumaczenia Roziego że gaas oznacza że bedą skórki, wydarzenia i dodatkowe misje, ale  mam obawy że będzie podobnie jak w Avengersach. gdzie też niby można było grać solo, ale kto grał ten wie, jak uboga i słaba  gameplaywo była to gra przez to że została zrobiona jako koopercyjny gaas. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten materiał Luke'a Stephensa, co wyżej Krychu wkleił i mam dokładnie takie same odczucia.
Mocny damage control tam w rocksteady uprawiają, słowa ostrożnie dobierane, a całość skrojona pod narrację "story jest dla nas bardzo ważne, pamiętacie przecież, że robiliśmy zajebiste Batmany, więc musicie nam zaufać i kupić day-one".
No kuźwa nie.
Widziałem gameplaye z tego looter-shootera i wiem, że story będzie tu tylko tłem dla grindowania starć z tymi samymi generycznymi robocikami, żeby dostać itemek z lepszym kolorkiem.
Nadal może to być lepsze niż Marvel Avengers, bo tu się przynajmniej strzela, a to jakoś lepiej mi podchodzi w looterach, niż te nawalanie wręcz Thora, Hulka i spółki, ale po co robić ludzi w chooya? :dunno:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak spędzili na tym nie wiadomo ile lat, to może być ich być, albo nie być, a debilami nie są, widzą, co się dzieje, wiedzą, że nie ma już możliwości zmienić szkieletu bez kolejnego(?) restartu, więc normalne, że idą w zaparte, a te opóźnienie premiery w zasadzie służy, żeby ludzie zapomnieli, że GAASy ssą kutasy.

Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję że gracze widzą że coś tu ewidentnie się odpierdala i nie kupią przedpremierowo. A po premierze kiedy okaże się że to guwno, wyleją się na to.

Będę pamiętał ich za Batmany, bo nie zdziwię się jeśli kolejne "nieskazitelne" studio sobie ryj rozwali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...