Skocz do zawartości

Gumy do cwiczen


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, _Red_ napisał:

O, akurat zacząłem się interesowac gumami a tu temat istnieje.

 

Na allegro poszukalem jakichś gumek z oporem do 60kg, dodalem do obserwowanych gdy kosztowaly 95zl, dzis juz 149 zl.

 

Zaczyna się popyt jak na srajtaśmę.

tylko te thorny co shen polecał

 

jadę na nich od maja i trzymają się elegancko

do tego trx (może być podróba martesa za 99zł) i jesteś ustawiony :banderas:

 

 

https://www.sklepmartes.pl/sporty/37169-tasma-suspendix-12082-bl-green-martes.html?gclid=CjwKCAiAsaOBBhA4EiwAo0_AnMJjaYHhgxiuoIKkdHrQ_PczlWwvPSIwRTeYSOSpY0kPwzhQccZDJhoCbKsQAvD_BwE#/rozmiar-one_size/pe-unisex/kolor-black_green

 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-tasm-thorn-fit-superband-light-10195593705

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozesłany. Aż mi trochę głupio w sumie (i miło jednocześnie). 

 

I żeby nie było, nie twierdzę że to jakaś prawda objawiona, ale nie wziąłem go z kapelusza (tylko rozsądnie poukładałam) i z efektów byłem więcej niż zadowolony. 

 

Moja siłka obecnie jest otwarta dla ludzi z licencją zawodnika, a że sam taką posiadam to gumy poszły w odstawkę. Niemniej jeśli PiSiory znów coś zmaszczą i trzeba będzie się zamykać to wracam na ten plan właśnie. Bez spiny że będzie lipa z formą (bo nie będzie). 

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2021 o 08:26, flavio napisał:

Poleci ktoś jakiś trening na gumach oporowych oraz hantlach? 

Oraz drugie pytanko jak ćwiczycie na gumach to macie ilość serii i powtórzeń założony jaki chcecie zrobić czy ciśnięcie prawie do upadku mięśniowego? 

Ja staram się robić po 4 serie, aż do odcięcia, czyli wychodzi jakoś po 20-25 powtórzeń. Między seriami przerwa 30 sekund, między ćwiczeniami 2 minuty. Oczywiście na jednych partiach ciała (ćwiczę tylko górę) jestem w stanie zrobić więcej powtórzeń, na innych mniej.

Odnośnik do komentarza
On 3/9/2021 at 8:26 AM, flavio said:

Poleci ktoś jakiś trening na gumach oporowych oraz hantlach? 

Oraz drugie pytanko jak ćwiczycie na gumach to macie ilość serii i powtórzeń założony jaki chcecie zrobić czy ciśnięcie prawie do upadku mięśniowego? 

 

Ja Ci moge powiedziec jak robic pompki zeby wygladac jak ja kilka lat temu albo jak cwicze na dzien dzisiejszy :D 

 

Spoiler

spacer.png

 

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...