Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, walek napisał:

Jeden z developerow pisal na Twitterze, ze system animacji żołnierza budowany jest na tej z BFV, co trochę mnie martwi. Nie lubię tego movementu z piątki.

 

Zielu, sprawdź helki i jety. Mam nadzieje, ze maja ta swoją fizykę i nie są kartonami. 

 

nic już nie sprawdzi bo beta się skończyła

Odnośnik do komentarza

Właśnie ja chciałem, żeby nowy BF miał jak najmniej wspólnego z BF V, a może więcej z poprzednikami (jeszcze lepiej coś coś całkiem nowego), a tutaj widzę, że to bardziej ewolucja, dopasowanie do settingu, aniżeli rewolucja. W BFV nie czuć "ciężaru" tego wszystkiego i tutaj widać, że wygląda to bardzo podobnie. W V strzelanie i fragi nie są tak satysfakcjonujące jak choćby w 4, gdzie eliminacja każdego pojedynczego przeciwnika dawała satysfakcję.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pojazdy latające to nawet nie udało mi się nimi polatać , za dużo chętnych . Do tego często w to nie grałem bo często wywalało z gry i zawieszało w menu.
Ale najgorsze były glitche graficzne, gdzie z obiektów wystrzelwaly szpiczaste rozciągnięte tekstury , nie raz cały ekran był tym usrany i nie dało się grać. Ogólnie nie wiem do czego te testy miały służyć , bo jeśli sprawdzeniu infrastruktury sieciowej to porażka , a po testach mam więcej obaw niż przed.
Czekam testy tego nowego trybu mam nadzieję że też dostanę zaproszenie i będzie to już nowszy kod gry

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Figuś napisał:

Ja dopiero po otwartej becie podejmę ostateczną decyzję

Ja po zagraniu w alfe nowego CoD mam pewien dylemat, bo mówiłem, że nie kupię tego gunwa, a tu mi się gra równie dobrze jak w MW. Na dwie duże gry online nie zamierzam tracić czasu więc czekam na bety obu gier i wtedy podejmę decyzję.
Szala na tą chwilę jest delikatnie po stronie nowego BF, bo mam ochotę na coś z dużymi mapami i pojazdami. Niedługo wszystko się rozstrzygnie :P

Odnośnik do komentarza

An Italian retailer has seemingly leaked the release date for the Battlefield 2042 beta.

According to a listing on Media World, the beta will take place between September 6-11. VGC has asked Electronic Arts for comment on its authenticity.

A promotional image in the listing reads (in Italian): “Pre-order this product by September 3 and you will receive access to the early beta of the game from September 6 to September 11.”

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...