Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi




W sumie teraz też już wiadomo skąd te przecieki z zeszłego roku o rzekomym remasterze BF3
 
Z map poprosiłbym jeszcze Grand Bazar, Zatokę Omańską, Wake Island no i Metro też w sumie może być


Gdzieś było podano że metro , wake Island jest pewne , choć miłość do tej ostatniej przez graczy jest dla mnie nie zrozumiała.
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie ten Portal nie grzeje? Jedynie obecność Valparaiso i Arica Harbor na plus. No ja cięgle czekam. Nawet nie na samą betę. A na pokaz jak będzie wyglądać ta wojna na wielką skalę w głównych trybach. Do tej pory to prezentują to co już było w poprzednich BFach (mam takie wrażenie). Chciałbym zobaczyć coś nowego. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Aleks napisał:

Do tej pory to prezentują to co już było w poprzednich BFach (mam takie wrażenie). Chciałbym zobaczyć coś nowego. 

Spokojnie, na razie fanservice, ale już kolejne informacje powinny być związane z tym nowym trybem i głównym daniem.

 

14 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

wake Island jest pewne , choć miłość do tej ostatniej przez graczy jest dla mnie nie zrozumiała.

Ja może dlatego że kocham BF1943 i jest to moja ulubiona mapa z tego BFa.

Odnośnik do komentarza

Problem jest jeszcze jeden , większość tych klasycznych map jest grywalna przy małej ilości graczy. Najlepszym przykładem jest metro gdzie na PS3 grało się tam taktycznie , gdy gracze konsolowi na PS4 dostali tam 64 graczy była niegrywalna .
Czysta rozpierducha bez ładu i składu która służyła tylko nabijaniu 2XP

Odnośnik do komentarza

Dlatego na Metrze mi już tak nie zależy, ale wiem że ma swoich fanów. Grand Bazar, Zatoka Omańska, Wake Island no i może jeszcze Szturm na Karkand bym bardzo chciał bo Kanały i Granice Kaspijską dostajemy na premierę :fsg:

Co do 2xp, to najlepsze były mapy z dodatku Walka w Zwarciu i Ziba Tower moja ulubiona mapka na szybki meczyk.

Odnośnik do komentarza

Ten cały "Portal" bardziej widzi mi się to jako odskocznia od głównych trybów, do pogrania po kilku głębszych dla jajec z kumplami na czacie. Do ogrania na raz, może dwa. W moim przypadku, kompletnie nie jarają mnie takie tryby, jak Defibrylator Only lub Knife Only. A na takie właśnie coś się to zapowiada. Mam nadzieję, że odświeżone mapy będą możliwe do ogrania w klasycznych trybach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Aleks napisał:

Czy tylko mnie ten Portal nie grzeje? Jedynie obecność Valparaiso i Arica Harbor na plus. No ja cięgle czekam. Nawet nie na samą betę. A na pokaz jak będzie wyglądać ta wojna na wielką skalę w głównych trybach. Do tej pory to prezentują to co już było w poprzednich BFach (mam takie wrażenie). Chciałbym zobaczyć coś nowego. 

Dokładnie mam tak samo to jak łączenie starego wina z nowym w ogóle mnie to nie podnieca.Oczywiscie stare mapy są ok ale jak mam zabijać żołnierzy nie z tej epoki to za bardzo to wszystko będzie kontrastować 

Odnośnik do komentarza

Nikt wam nie będzie kazał tego robić, tryb ten nie będzie przymusem, ale będzie można na nim normalnie zdobywać doświadczenie i odblokowywać rzeczy

Maestre i Kromka Chleba byli zaproszeni na pokaz wewnętrzny i widzieli więcej niż my. Może niektórym trochę rozjaśni na czym to ma polegać

 

 

To nie tak że tam będą tylko serwery z trybami noże vs defibrylatory, to był pokazane jako fanservice dla społeczności.

Odnośnik do komentarza

Ja nie neguje samego zamysłu tego trybu. Na pierwszy rzut oka to poprosty nie dla mnie. Mi się nie podoba jak tego nowego BF pokazują. To będzie jakieś nadużycie, ale w tych dotychczasowych materiałach ja widzę więcej starego niż nowego. Może po prostu tak będzie on wyglądał? Widocznie twórcy wzięli sobie do serca uwagi o powrocie do 3 i 4.

Odnośnik do komentarza

Mapy z BC2 na wielki plus. Ale to za mało aby siurek drygnoł. Wizualnie oczywiście prezentuje się to bardzo dobrze. Może rzeczywiście to już nie dla mnie ale Rendezooka, wystrzeliwanie czołgu za pomocą C4, dalej żołnierze, bronie, mapy z poprzednich odsłon - ja już to widziałem. Chciałbym zobaczyć nowe mapy, tryby, uzbrojenie, akcje... :dunno:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2021 o 12:23, Rozi napisał:

Sytuacja Cyberpunka niczego Cię nie nauczyła?


Nie zamawiałem preorderu Cyberpunka ;)

Jeśli chodzi o gierki od DICE które mnie interesowały i które brałem na premierę to raczej nigdy się nie zawiodłem.

Wszystkie znaki na ziemii i na niebie wskazują że będzie to bardzo zacny Battlefield z czasu 4reczki (a nawet i lepszy). Raczej małe szanse żebym żałował wydatku tych 550 złotych.

 

 

Jeśli chodzi o PORTAL i marudzonko że komuś nie pasuje zabijanie teamu nie z tej epoki. To są dziwactwa, ale ten tryb to po prostu narzędzie.

Nie widzę powodu dla którego nie miały by powstawać serwery pt „RUSH 24 players Arica Harbor / Valpariso ONLY”. 

Ja na pewno trochę czasu na nich spędzę :)

Edytowane przez Drantzell
Dopisanko zeby nie tworzyc nowego posta
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SG1-ZIELU napisał:

Właśnie dostałem maila z zaproszeniem do testów, testy zaczynają się 12 do 15. Najgorsze w tym jest to że wracam z urlopu dopiero 14 i nie wiele mi czasu zostanie nagranie, to się nazywa pech.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

To oddaj mi, już będę w domu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.