Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, smallv86 said:

To troche huiowo :(

Tak z innej beczki, beda wersje fizyczne gold albo ultimate? Bo nigdzie nie widze w sklepach, tylko klucze na origina :/ Chodzi mi o konsole nowej generacji.

Ja zamówiłem na Amazonie wersje Gold, i dostaje pudełko z płyta. Z tego co widziałem, to każde pudełko ma inna okładkę. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

Właśnie dostałem maila z zaproszeniem do testów, testy zaczynają się 12 do 15. Najgorsze w tym jest to że wracam z urlopu dopiero 14 i nie wiele mi czasu zostanie nagranie, to się nazywa pech.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

 

Skoro już rozsyłają, to mnie niestety nie udało się dostać. Szkoda. No cóż, czekam na wrażenia od forumowej braci :)

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, mclusky said:

Kabotyn, wiadomo już jak będzie chodziła kosa? :wio:

Mechanika kosy to nadal znak zapytania, ale jest potwierdzone info, ze animacje będą w trzeciej osobie, tak jak w nowym CoD: Modern Warfare. Dla mnie lipa. Czasy beztroskiego skakania i nozowania juz dawno sie skończyły. Jesli nie będzie bunnyhoops w Bf2042, to nie kupuje gry :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.08.2021 o 23:32, Figuś napisał:

Zamknięta beta ma być bez tekstur na mapach podobno, jak kiedyś przy BF4

Czyli to dopiero bedzie wczesny rozruch ?Dla mnie sie piszę scenariusz ,że jednak jednak poczekamy z rok  zanim coś zacznie działać w miare ok. Mnogość trybów i obietnic, i praktycznie bez testów dla ogółu.Widzę niezły fail start  .Oczywiscie seria BF ma zawsze dobre trailery  zachęcające do zakupu, no ,ale ostatnio ma tylko to. Ja bym był ostrożny i nie zamawiał żadnego preordera .

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Mecenas napisał:

Czyli to dopiero bedzie wczesny rozruch ?Dla mnie sie piszę scenariusz ,że jednak jednak poczekamy z rok  zanim coś zacznie działać w miare ok. Mnogość trybów i obietnic, i praktycznie bez testów dla ogółu.Widzę niezły fail start  .Oczywiscie seria BF ma zawsze dobre trailery  zachęcające do zakupu, no ,ale ostatnio ma tylko to. Ja bym był ostrożny i nie zamawiał żadnego preordera .

Dlatego czekam aż więcej rzeczy się wyklaruje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mecenas napisał:

Czyli to dopiero bedzie wczesny rozruch ?Dla mnie sie piszę scenariusz ,że jednak jednak poczekamy z rok  zanim coś zacznie działać w miare ok. Mnogość trybów i obietnic, i praktycznie bez testów dla ogółu.Widzę niezły fail start  .Oczywiscie seria BF ma zawsze dobre trailery  zachęcające do zakupu, no ,ale ostatnio ma tylko to. Ja bym był ostrożny i nie zamawiał żadnego preordera .

Tak samo było przy zamkniętej becie BF4, tu bardziej chodzi o feedback przy gameplayu a nie podziwianie widoków, otwarta beta ma już być normalna i być stres testem dla infrastruktury.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

Tak samo było przy zamkniętej becie BF4, tu bardziej chodzi o feedback przy gameplayu a nie podziwianie widoków, otwarta beta ma już być normalna i być stres testem dla infrastruktury.

Te ich stres testy niech sobie w tyłek wsadzą, bo i tak zawsze na premierę są problemy z serwerami jakby niedoszacowali ilości ludzi:reggie:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysiek923 napisał:

Na tych wszystkich nagraniach to wygląda jak gówno totalne.

Bo ta beta to jest wczesny kod i bez połowy tekstur o czym dostali info wszyscy którzy dostali zapro do niej.

 

Beka jedynie jest z tego że to głównie miało służyć testom crossplayu, a konsole dołącza dopiero w weekend bo z czymś mają problem.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w tą wersję testową i dwie rzeczy mnie martwią bo reszta wiadomo wczesny kod itp.
Szybkość poruszania żołnierzy jest stanowczo za szybka, ja rozumiem że stwierdzili że mapy są ogromne i trzeba to przyspieszyć ale od tego są pojazdy a tu zapierdalaja cały czas jak na sterydach. Kolejna sprawa to wslizgi które są zbyt długie i to wszystko wygląda komicznie.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...