Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, walek napisał:

Macie już kod do wczesnej bety? Wiadomo kiedy będą rozdawać?

Nie mam jeszcze kodu z RTV Euro AGD. Sądzę, że kod będzie najpóźniej do wtorku. Oni pod tym względem działają bez pudła. Jeśli dostanę to dam znać.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, tommi said:

Kabo, Ty w ogole PS+ nie masz, o ile dobrze widzialem ostatnio- to jakis blad w systemie? ;) Choc co do bety, to ponoc mozliwe, ze i bez plusa bedzie dzialac.

Żaden błąd w systemie. Gram na innym koncie. Ps+ mam. :) 

 

Jutro od godziny 9:00, czasu polskiego, bedzie dostępny preload bety dla wszystkich. Plik bedzie można uruchomiać w środę, 6 października, jesli masz kod. A ten uzyskasz dzięki pre-order’owi bf2042, lub mając EA access. 
 

Ps. Tommi, jesli masz ps5, to dam ci zapa. Zagramy razem w bete 2042. Mam nadzieje, ze Zielu dołączy i ten irlandzki mądrala Zaqu. No i oby ten patafianiec MCLusky tez dołączył. :) I po cichu tez liczę na obecność Litwina. Fajnie mi sie ściągało Dog Tag’a na Zibie, a potem eliminowało kamperski „play style” w krzakach.  Poniżej filmik wspominkowy :)

 

 

 

 

 

 


 

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze szukacie zaczepki do CW? Na konsolach jest problem lecz z tego co widziałem znacznie rzadziej występuje, kilka osób pisało na reddit i forach EA, że nie mogą pobrać gry zarówno na Xboxie jak i PS5. Oficjalny wpis na forach EA mówi o problemach ogólnych i odnosi się do wszystkich sprzętów. Jeden z przykładów, że dotyczy to tak samo konsol Sony: https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/No-preload-on-ps-store-korea-asia/td-p/10800741/jump-to/first-unread-message

 

To, że Ciebie problem nie dotyczy nie znaczy, że nie występuje wcale.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MierzejX napisał:

EA ma problemy z tym pre-downloadem. Użytkownicy PC mogą to obejść sciągając pliki do bety przez EPIC store. Konsolowcy muszą czekać na rozwiązanie od EA.

Udało się w ten sposób, musiałem zainstalować Origina i teraz pobiera, tylko czy Origin zajarzy, że mam GPU i pozwoli grać jutro. Bo przez EA Acces nie mogę pobrać, a z tego co widzę Origin nie widzi GPU, bo gierki z GPU jak np. BF V mam jedynie opcje kupna.

Odnośnik do komentarza

Bez problemu pobrałem betę na PS5. teraz czekam na kod do wcześniejszego dostępu. Hej! RTV Euro AGD! Ruszcie dupy z tym kodem!:[

 

EDYTA GEPPERT: Jest kod! Przybył na maila pół godziny temu. Sorry RTV Euro AGD! Jesteście jak zwykle niezawodni :)

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, walek napisał:

Ps. Tommi, jesli masz ps5, to dam ci zapa. Zagramy razem w bete 2042. Mam nadzieje, ze Zielu dołączy i ten irlandzki mądrala Zaqu. No i oby ten patafianiec MCLusky tez dołączył. :) I po cichu tez liczę na obecność Litwina. Fajnie mi sie ściągało Dog Tag’a na Zibie, a potem eliminowało kamperski „play style” w krzakach.  Poniżej filmik wspominkowy :)

ma sie rozumiec, ze mam- wysylaj zaproszenie koniecznie :) tez mam nadzieje, ze chlopaki tez sie pojawia (zwlaszcza, jak juz pelna wersja wyjdzie) :) Jutro bede, ale raczej dopiero od 9. wieczorem niestety :/

Odnośnik do komentarza

Aż sobie ściągnąłem dzisiaj i się obada.

Ostatni BF w jakiego grałem to trójka na PS3 i już wtedy chyba bardziej z przyzwyczajenia niż z faktycznej chęci.

Nie podobał mi się ten PeCetowy kierunek serii i wyraźne okrojenie gry na konsolach (całkowicie zrozumiałe oczywiście).

BF4 to już było całkowicie nie dla mnie, choć kupiłem na obydwie generacje (oczywiście dłuuuugo po premierze za jakieś grosze), a w BF1 to tylko w becie spędziłem parę godzin.

BFV już w ogóle nie tknąłem, więc po tylu latach przerwy można sprawdzić, czy to jeszcze dla mnie, czy jednak dać sobie z serią DICE całkowicie spokój.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...