Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 3/4 robił wieksze wrażenie na promocyjnych trailerach, niż ten zwiastun bety Bf2042. Jako weteran serii (około 7 tys godzin w Bf3/4) jestem dość sceptycznie nastawiony do tej gry. Mamy jakie grappling hook (co to kur&a Spiderman!), tornado oraz wingsuit. Wtf!?. Jakis cyrk robi sie z serio BF!? Nie podoba mi sie to, ale z ostateczna decyzja wstrzymam sie do bety. Oby nie zawiodła. Ale jesli tak, cała nadzieja spoczywa w Portalu. 

Odnośnik do komentarza

Dajecie minusy, pytam się za co ? Po pierwsze nie ma zapowiadanej jakości NEXT GENÓW!

Po drugie i co najważniejsze te kolory ... Przecież to BF w klimacie WOW lub diablo 3.

Po trzecie to strzelanina arcade a nie gra wojenna, ludzie skaczą z dachów budynku i grają dalej, biegają w pełnym ekwipunku jak na sterydach, śmigłowce latają jak statki kosmiczne w Gwiezdnych Wojnach, żołnierz pięścią rozwala metalowe ogrodzenie  itp itd

 

Takiego BF chcieliscie? Bo ja NIE !

To miała być gra wojenna. Właśnie miała ...

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, messer88 napisał:

No to masz HLL jak chcesz grę wojenną. 

 

 

Owszem jestem nią zachwycony i będę w nią grac bo jest genialna.

ALE, należy spojrzeć krytycznie na BF2042 ponieważ po świetnym BF 3 i 4 oczekiwałem czegoś podobnego ale w nowej odświeżonej oprawie.

A dostajemy zupełnie coś innego jeszcze bardziej odjechanego w kierunku efektownych akcji z amerykańskich filmów.

Ale to tylko moja opinia rozczarowanego gracza. Wszystkim którym się to podoba życzę miłej zabawy.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kufir napisał:

Dajecie minusy, pytam się za co ? Po pierwsze nie ma zapowiadanej jakości NEXT GENÓW!

Po drugie i co najważniejsze te kolory ... Przecież to BF w klimacie WOW lub diablo 3.

Po trzecie to strzelanina arcade a nie gra wojenna, ludzie skaczą z dachów budynku i grają dalej, biegają w pełnym ekwipunku jak na sterydach, śmigłowce latają jak statki kosmiczne w Gwiezdnych Wojnach itp itd

 

Takiego BF chcieliscie? Bo ja NIE !

To miała być gra wojenna. Właśnie miała ...

Ludzie nie lubią jak ktoś ma inne zdanie niż Oni. Ja wróciłem do bf. Ostatnią częścią w którą grałem było bf3. Teraz gram w V i jest bardzo przyjemnie. Myślę, żeby kupić bf4 bo jest za 20 zł na pss, tylko czy w to ktoś jeszcze gra?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, hudiny napisał:

Ludzie nie lubią jak ktoś ma inne zdanie niż Oni. Ja wróciłem do bf. Ostatnią częścią w którą grałem było bf3. Teraz gram w V i jest bardzo przyjemnie. Myślę, żeby kupić bf4 bo jest za 20 zł na pss, tylko czy w to ktoś jeszcze gra?

Tak, mam BF4 i czasami odpalam, serwery są pełne. Mozna się swietnie nadal bawic :) Polecam

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście w V gra się bardzo przyjemnie, zwłaszcza że uwielbiam klimaty drugiej wojny. Nawet kampania, tak mocno jechana, uważam że jest nawet ok. Jako pierwszą odpaliłem misję w Norwegii i uważam że klimat zimy jest oddany tam super. 

 

Multi do dzisiaj daje masę frajdy, gra miała zły PR już od samego początku po pierwszym zwiastunie. Z oceną 2042 wstrzymuje się do ogrania bety, jeśli nie sądzie to w tym roku wlatuje tylko Insurgency i HLL. Beta będzie dla mnie wyznacznikiem w jakim stanie twórcy nam dadzą tytuł kilka tygodni przed premierą. 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem znany myczek z preorderem na RTV Euro AGD i czekam na kod do wcześniejszej bety. Jestem bardzo ciekawy co w niej zostanie zaprezentowane. Po pierwszej części pierwszego zwiastuna byłem mocno zajarany tym co zobaczyłem. Niestety...przyszedł moment tornada i zachwyt ustąpił miejsca irytacji i degustacji. Pytam się: po kiego oni te "przeszkadzajki" na mapach wprowadzają? No chyba po to, aby ukryć niedoróbki graficzne. Innego wytłumaczenie nie widzę. Ja chciałbym sobie po prostu miodnie postrzelać, a nie gapić się na fruwające wszędzie barachło. 

Tak czy inaczej jestem zainteresowany i czekam niecierpliwie na otwarcie serwerów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Czezare napisał:

Zrobiłem znany myczek z preorderem na RTV Euro AGD i czekam na kod do wcześniejszej bety. Jestem bardzo ciekawy co w niej zostanie zaprezentowane. Po pierwszej części pierwszego zwiastuna byłem mocno zajarany tym co zobaczyłem. Niestety...przyszedł moment tornada i zachwyt ustąpił miejsca irytacji i degustacji. Pytam się: po kiego oni te "przeszkadzajki" na mapach wprowadzają? No chyba po to, aby ukryć niedoróbki graficzne. Innego wytłumaczenie nie widzę. Ja chciałbym sobie po prostu miodnie postrzelać, a nie gapić się na fruwające wszędzie barachło. 

Tak czy inaczej jestem zainteresowany i czekam niecierpliwie na otwarcie serwerów.

Będzie Battlefield portal gdzie będzie można wyłączyć tornadka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...