Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, MaZZeo said:

Nadal nie pokazali dłuższego gameplaya z BF2042?

Tez oczekiwałem dłuższej prezentacji gameplay’u, ale to co widziałem nie napawa mnie optymizmem. Mamy nowa generacje i oczekiwałem czegoście więcej w kwestii wizualnych, niż tylko lepsze tekstury, oświetlenie, itd. Oczywiście to pre-alpha, ale osobiście nie wierze w jakaś dramatyczna poprawę. Co mnie najbardziej mnie koli w oczy? Animacja zoldaka, która traci past-genem. Jest drewniana, oby to poprawili. Battlefield 3 w tej materii kiedyś  zarządził. To była dla mnie rewolucja. W Bf2042 pewnie jest progres, ale nie tego oczekiwałem na next-geny. Narazie ochy i achy schował bym głęboko do kieszeni i poczekał na bete. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

nic nie powiedzieli niestety kiedy beta

Czekaj jeleni można naciąć.Pogramy zobaczymy,ale nadając odpowiednie wartosci możemy stworzyć rzeczy które wkurwiały nie były bo nie były zbalansowane.No ale możemy tTERAZ wszystko xd.

Na prawde batlefieldie nigdy nie były dobrze zbalansowane, a oni chcą rzucić wszystko?Nie no zabierzta mnie do Choroszczy do tego poproszę pizze gratis,frytki na głebokim tłuszczu i filmy z dzejsem bondem.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

W sumie wszystkie znaki na ziemii i na niebie raczej wskazywały pokaz właśnie tego trybu. 
Nawet wcześniejsza zapowiedź-zagadka zdradzała Valpariso ;)

 

Jeszcze trochę czasu do premiery jest i na pewno dorzucą do pieca żeby podnieść hype jakimś gameplayem ze standardowego trybu.

 

Tak to zamówiłem preorder i nie wiem czego mi można współczuć? :) Jak dla mnie z tego co narazie widzę i się spodziewam to można tylko zazdrościć.

Gra zapowiada się na dobry powrót do czasów 3 i 4 (a nawet z pewnymi smaczkami z BC2)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...