Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Bronię brzmią jak kapiszony i nie mają

 żadnego odrzutu.

Jakaś specjalistka która wygląda jak feminazi strzela pistoletem i leczy XD XD

Animacja noża trwa 3 lata XD

 

Niestety Battlefielda dopadla choroba dzisiejszych fpsow każdy jest jakimś super bohaterem i zamiast grać jak za starych czasów randomem medykiem to dziś musisz wiedzieć,że grasz specjalista Januszem murzynem który potrafi strzelać z kuszy i kraść amunicję XD

Pre order anulowany czekam do bety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety muszę was rozczarować. Teraz tak będą wyglądać fpsy. Zapomnicie o jakimkolwiek realizmie. Żołnierze będą się świecić jak psy jaja, każdy będzie wyglądał inaczej. A z każdym miesiącem BFa (jeśli odniesie sukces), będzie coraz bardziej kolorowo i festyniarsko. Świecące emblematy na mundurach, bandany, czapeczki, skiny z liściem marihuany czy motocyklowe kaski, to będzie standard.

Szeregowy John Smith zginal i już nie wróci :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Hubert249 napisał:

Niestety muszę was rozczarować. Teraz tak będą wyglądać fpsy. Zapomnicie o jakimkolwiek realizmie. Żołnierze będą się świecić jak psy jaja, każdy będzie wyglądał inaczej. A z każdym miesiącem BFa (jeśli odniesie sukces), będzie coraz bardziej kolorowo i festyniarsko. Świecące emblematy na mundurach, bandany, czapeczki, skiny z liściem marihuany czy motocyklowe kaski, to będzie standard.

Szeregowy John Smith zginal i już nie wróci :lapka:

 

Bo ludzie chcą się jakoś wyróżniać w grze, a korpo i ich ludzie od marketingu to rozumieją. Idealne źródło dochodu. Zwykłe myślenie typu "kilka $ nie boli, a mapy za darmo, to co szkodzi":reggie:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, areka napisał:

Ale po chuj się wyróżniać? I tak się siebie nie widzi grając. A inni i tak mają w chuju jak ty wyglądasz. Chcą tylko zabijać i mają wyjebane na wygląd przeciwników. Totalnie tego nie kumam.

A po co sobie ustawiłeś awatar na forum? I tak wszyscy mają to w dupie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Heh nie wiem kto ma wyebane na wygląd swojego bohatera. Chyba ci co pograją 5 minut i bay bay. W każdej grze gdzie się da, dużo ludzi skupia się na stworzeniu bohatera, który fajnie wygląda i mu się podoba. Ile to się człowiek naczytał komentarzy, że " ja to spędzam w samym kreatorze postaci 2h ". W online jak ktoś się wciągnie na dłużej, to takie błahe z góry rzeczy nabierają dla niego znaczenia. Sam się na tym łapałem, że po kilku h w online stwierdzałem, że coś tam moja postać nie za fajnie wygląda i by coś zmienił może. Nie ma co się dziwić, że młode osobu pompują w to kasę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...