Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Przykre jest to, że człowiek czeka, ma nadzieję na porządnego wreszcie battlefielda. Że ten stary, styrany życiem gracz, nadal wierzy w to, że zagra w coś pokroju bc2. Tak sobie kontestuje, że wszystko jest teraz byle jakie, nastawione głównie na zysk, robione bez pasji. Jak się czyta te ostatnie wiadomości o procesie powstawania tej gry, to nóż się w kieszeni otwiera. Battlefield powinien zostać (pipi) battlefieldem. Nie można bylo tego co sprawdzone dopakować współczesną grafiką itd.? Najgorsze jest to, że ja to pewnie wezme bo co mam robić? Uwielbiam tą serie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Ktoś oprócz mnie bierze to w okolicach premiery? :potter:

moj preorder zostaje, w early access startujemy i zobaczymy, co z tego ostatecznie bedzie, ale generalnie tez jestem niezadowolony z kierunku, w ktorym idzie ta czesc. Podobnie jak inni uwazam, ze BF ma zostac BF-em, a nie kopiowac jakies gowno.

Odnośnik do komentarza

Też się ostatnio zastanawialem czy te bfy takie ujowe teraz czy się zestarzałem...
Bc2 miazga bf3 super.
No świetnie się grało.
Po 3 dla mnie ta seria zdechła.
4/1/5 0 funnu....
(pipi)a to juz bf 1943 gdzie kody na gierkę byly za pół free był fhui lepszy od tych nowych wynalazków.
Ta beta to taka typowa sraka, może w teamie da się sensownie pograć.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najlepszą opcją byłoby przesuniecie premiery o jakieś pół roku,  wyjebanie tych specklaunów, powrót do klas, poprawienie tak żeby to miało rynce i nogi i tyle.Bo inaczej bedzie samozaoranie, ludzie się zniechęcą już na początku i smród zostanie do końca, a na następnego BFa, to mało kto będzie czekał. :steamroller:

Odnośnik do komentarza

 

Deweloperzy z DICE i studia Danger Close oficjalnie ujawnili ostatni moduł sieciowy Battlefielda 2042 - tryb Hazard Zone. Wbrew przewidywaniom niektórych fanów, nie mamy tu wcale do czynienia z rozgrywką w stylu battle royale.

W rywalizacji weźmie udział 32 graczy w czteroosobowych zespołach (24 graczy na PS4 i Xbox One). Na mapę trafi więc tylko osiem drużyn. Głównym celem będzie zdobycie danych wywiadowczych i ewakuacja.

Przed meczem wybierzemy swojego Specjalistę, a odpowiedni dobór postaci przez każdego członka zespołu będzie istotny, by umiejętności żołnierzy nawzajem się uzupełniały. W odszukaniu dysków z danymi pomoże specjalny gadżet dostępny tylko w Hazard Zone.

 

Co ważne, na mapie zmierzymy się nie tylko z innymi graczami, ale też z oddziałami kierowanymi przez SI, które będą patrolować obszary, z których trzeba wykraść dane. Budzi to pewne skojarzenia z Escape from Tarkov.

Dyski z danymi mają pojawiać się w różnych lokacjach. Podczas zabawy gracze będą zdobywać specjalną walutę, która pozwoli kupić ulepszenia postaci - na przykład szybsze leczenie, przeładowywanie czy bonus do posiadanej amunicji.

Ewakuacja będzie nieco utrudniona, ponieważ ucieczka z danymi możliwa będzie tylko w dwóch określonych fazach, a nie przez cały czas trwania meczu. Oddziały, które nie uciekną podczas pierwszej fazy, spotkają się z innymi zespołami w ostatniej strefie ewakuacji. Oznacza to, że w sumie tylko dwie grupy odniosą sukces.

Śmierć nie jest w nowym trybie ostateczna. Jeśli towarzysze nie zdążą nas reanimować, to mogą później spróbować przyzwać nas na mapę na nowo - na wzór rozwiązania znanego choćby z Apex Legends.

Rywalizacja w Hazard Zone będzie rozgrywać się na mapach podstawowych z trybu All-Out Warfare.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...