Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, creatinfreak napisał:

Kurwa no brakuje mi BF. Ogólnie chce coś nowego bo 2,5 roku w apexa cisnę. Muszę w te 10h sprawdzić wszystkie tryby i oby mi coś podpasowało. 

No własne brak konkurencji, może przełożyć się na sukces tej części. Ok jest Halo M$ ale to inny target i będzie nowy Warzone, ale to ciągle nie jest klasyczne multi.  Dlatego ludzie sięgnął po BFa 

 

Odnośnik do komentarza

Większą ingerencją niż poprzednio we własne serwery. Dodatkowo mapy, jednostki, bronie z trzech poprzednich części bfa. Możesz zrobić stare klasyczne tryby jak Rush na arica, nawet bez możliwości kładzenia się jak było w bc2, bądź zrobić dziwny miks drugiej wojny ze współczesnością.

Na start mają być serwery z domyślnymi zasadami jak w bf 1942, bf3 i bad company 2, więc Arica przybywam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2021 o 22:37, Moldar napisał:

Większą ingerencją niż poprzednio we własne serwery. Dodatkowo mapy, jednostki, bronie z trzech poprzednich części bfa. Możesz zrobić stare klasyczne tryby jak Rush na arica, nawet bez możliwości kładzenia się jak było w bc2, bądź zrobić dziwny miks drugiej wojny ze współczesnością.

Na start mają być serwery z domyślnymi zasadami jak w bf 1942, bf3 i bad company 2, więc Arica przybywam.

Coraz dziwniejszy ten BF się wydaje, nawet nie wiedziałem o tym trybie - ładny galimatias.:blink:

Odnośnik do komentarza

Widać na gameplay’u, ze w końcu sprint wyglada normalnie. Żołnierz nie zasuwa, jak to było w becie. Ragdoll po zgonie przeciwnika wyglada całkiem ok, a Hud jest bardzo przejrzysty. Pytanie tylko, czy gunplay nadal jest płytki, plastikowy ala APEX’owy feeling.

 

Ps. Da radę kupić EA play Pro na PS5. Można po miesiącu skasować subskrypcje? Chce to kupić, aby przetestować Bf2042. Nie chce znowu  wtopić pieniędzy, jak to było w przypadku Bf1 i Bf5. Ponad 500 zł wydane, i tylko ok 20 godzin w multi. Straszne gnioty to były… dla mnie of koz :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Czy na EA Access będzie można pobrać 10 listopada gierkę? Bo mam takie ciśnienie żeby pocisnąć od 12stego, zastanawiam się nad złota edycja i wtedy wiem ze na spokojnie sobie pobiorę i w dzień premiery pewnie tez będzie patch z 20GB do zassania, a nie chciałbym pobierać wszystko 12stego bo pewnie będzie mulić na moim necie. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podobno już będzie można ściągać grę dla tych co kupili wczesną edycję albo mają ea Access.

Widziałem na jakimś trailerze,że portal będzie mógł stworzyć rozgrywkę z BF 1942

Jeśli poprzez portal dostaniemy bardziej immersyjne doświadczenie WW2 niż bf5 to niezła beka.

Ale znając życie 90% graczy nawet tego portalu nie odpali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...