Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Po ok 20-tu rundach mam dalsze spostrzeżenia. Gra jest totalnie agrywalna, jeśli wybieracie uzbrojenie typu Sniper czy Marksman, albowiem pukawki z tych klas to pistolety na wodę. Dodatkowo przy takiej całkowicie nieprzydatnej broni jak DM7 sprawę dodatkowo jeszcze utrudnia zjebany celownik w postaci czerwonej strzałki. KOMPLETNIE nie wiem, jak z tego strzelać, a broń samopowtarzalna to mój konik od lat. Dodatkowo jak się do tej pukawki dobierze nieopatrznie tłumik to jest to broń nawet nie na wodę, a na próżnię. Bronie Assault mocno OP. Jak zmieniłem broń na M53A, czy jakoś tak to dopiero wówczas poczułem, że rządzę. Mikry rozrzut nawet na dużą odległość. Ze snajperkami podobnie chuyowo. Skoro nawet dwa celne strzały na średnią odległość nie zabijają to o czym my tutaj rozmawiamy?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Ogólnie gra się całkiem nieźle, choć mam dużo zastrzeżeń. Jednym z nich jest fakt, że po mapie biega 128 Frostich. 

Wróg czy nie, wszyscy wyglądają tak samo.

 

Za UI ktoś powinien wisieć. Glitche graficzne/dźwiękowe jeszcze wybaczam, ale też jest ich niemało. Mapa ogromna, przez co czasami więcej czasu spędziłem na bieganiu od miejsca do miejsca. Do tego wkurwiajace heli, które były moim nemesis przez dotychczasowe kilka godzin rozgrywki. :nosacz2:

 

Odnośnik do komentarza

Najgorsze,że ten Battlefield to tylko z nazwy

Klony strzelają do klonów,nie ma tu mowy o żadnym teampleju.

Nie ma żadnych ról, nie wiadomo kto jest wsparciem,kto ma amunicję kto może reanimować bo każdy wygląda jak jakiś pajac.

Poprzednie Battlefieldy a szczególnie jedynka miały mega immersję , mundury wyglądały jak prawdziwe a tutaj żenada.

Gdzie podziały się fiuczery z poprzednich części?

Bieganie na kucaku, przewrót podczas skoku ,nawet nie można rozdawać rozkazów,aby zbierać więcej punktów.

Strzelanie z bipoda no też nie ma, fortyfikacje też usunęli.

Dowódca po chuj to komu?

Ikonka że ktoś potrzebuje amunicji zdrowia?  głupoty XD

Teraz możesz być babką wyglądająca jak lezba z snajperem z rakietnica która sama się leczy 

Dostaliśmy jakiegoś klona call of duty dla dałnow.

 

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Plusik 7
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bigby napisał:

Do tego wkurwiajace heli, które były moim nemesis przez dotychczasowe kilka godzin rozgrywki. :nosacz2:

wystarczy dwoch typkow z rakietnica i tyle maja z latania...

@KarolJanuszGejmingu: dokladnie. Jak mowilem, jakbym chcial CoD-a, to bym sobie kupil CoD-a. Kupuje BF-a dlatego, ze jest INNY od CoDa w aspektach, ktore sa dla mnie wazne, to te chujki go upodabniaja do tego crapu.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiekszośc błedów takich jak te z zaznaczaniem ludzi, wskazywaniem punktów, brakiem włączenia mapy na pełny ekran (albo widocznościa punktów na minimapie), glitchy graficznych, fizyki niektórych helek itp pewnie zostanie naprawiona dość szybko. 

Ale jeśli rozmiar pozostałych map jest taki sam jak tej tutaj, to coś czuje że na PC/XSX/PS5 ludzie będą grali w Bfa w ktorym muszą dymać wiekszość czasu w poszukiwaniu wrogów (botów?), a na XO/PS4 w tym czasie gracze będą cieszyć się wesołą rozwałką z ludźmi na 64playerów na trzech punktach na duzo mniejszej mapie. Nie o takiego Bfa na nextgenach walczyłem :rayos:

Edytowane przez PIOTR8642
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

Nie, no bez jaj. Z całą pewnością będą mniejsze mapy, choćby do TDM.

Cezar ale mniejsze mapy to tylko dodatek do BFów. To nie na tym polega. 

Wczoraj jeszcze było ok, dziś wyłączyłem po pierwszym meczu. Kij w te glitche, ale coś się zjebało z hitboxami i jak wczoraj leganckie headshoty wchodziły mi moim marksmanem, to dziś nie mogę nic trafić xD Niebo błyska ( i nie, to nie burza) cienie znikają, klatkuje, jest źle. 

Nie kupuje bajki o kodzie sprzed 3 miesięcy. Albo przesunął premierę na wiosnę 2022, albo będzie drugi CP2077.  Jeśli BFV był gwozdziem do trumny, to ten będzie 25 kilowym młotem, który ten gwóźdź dobija. 

Gra ma taki potencjał, to się gamonie wyłożyli, bo ktoś wpadł na pomysł największego BFa w historii xD 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hubert249 napisał:

Cezar ale mniejsze mapy to tylko dodatek do BFów. To nie na tym polega. 

Wczoraj jeszcze było ok, dziś wyłączyłem po pierwszym meczu. Kij w te glitche, ale coś się zjebało z hitboxami i jak wczoraj leganckie headshoty wchodziły moim marksmanem, to dziś nie mogę nic trafić xD 

Wypisz wymaluj moje doświadczenie, dlatego podarowałem sobie grę zarówno marksmanem jak i snajperem :)

 

EDIT: Oho! Serwery EA leżą i kwiczą. nawet w B5 nie da się teraz pograć.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Potrafisz trafić z rakietnicy w te małe heli przeciwpiechotne? Gratuluję skilla:notbad:

mowilem akurat o namierzajacej cel anti aircraft (odpowiedniku Stingera w 3 i 4), ale skoro juz pytasz, to i z tej nienamierzajacej raz zdjalem typa (choc nie wiem, na ile prob- poki co trajektoria tych rakiet jest dla mnie zagadka, mam wrazenie ze czasem w trakcie lotu opadaja, a czasem sie wznosza) 

Odnośnik do komentarza

Kolejnych kilka rund pękło. Gra się naprawde spoko jeśli chodzi o strzelanko i dynamike. Najlepsze akcje z poprzednich bf-ów sie przypominają - jak obrona Shanghai Tower. Jednak sama mapa zyebana niestety jest - zbyt rozwlekła w nijakie tereny przez co trudno o jakieś fajne potyczki. Taka Zapora Na Mekongu ze Sztorem na Paracellach ale zbyt rozwleczone. No i wkurwia jednak to że gierka wygląda graficznie jak lekko dokoksowany BF4 który sam przecież był w rozkroku generacyjnym, Szkoda i nie wierze że bedzie dużo lepiej w premierówce. Tylko dobre i klimatyczne mapy moga tu pomóc. Jednak chyba szybko wjedzie:fsg:

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, LiŚciu said:

Dla mnie ta beta zajebista. Dużo błędów i glitchy ale wierze ze dopracuja (pamietam ze bf4 na starcie tez był w opłakanym stanie). Niemniej jednak gra się zajebiscie jak wyłączyłem cross play. Czuje bf3 i bf4 i po dwóch ostatnich odsłonach cieszę się ze wrócił do takiej wojny.

Poziom copium dosc wysoki. Ta gra to minimum do marca 2022 powinna wyleciec. Wersja ps5:

- tona bugow fajnie,ze wrocily stare klasyki jak nie ladujace sie tekstury, spadochron ktory nie znika i ludzie lataja z spadochronem nad glowa, noz na 10 razy moze raz wejdzie.
- Hitbox/netcode to jakas tragedia

- Jak ktos ma epilepsje to serio niech lepiej nie odpala bo te migajace z dupy rzeczy na ekranie albo nagle jak ekran miga na bialo to nawet nie majac epilepcji powoduje bole glowy

- Zolnierze nie maja wagi

- Bronie nie maja odrzutu i dzwiek ich jest okropny 

- Co oni zrobili z UI i system skladow?!

- Gra zle nie wyglada ale szczerze mowiac nie wyglada jak gra na next gen

- Mapa jest za duza jak nie masz pojazdu to biegnie sie i biegnie. A to jedna z mniejszych map.

- Scoreboard?!

- Bycie pasazerem w pojezdzie to jakas masakra

- Sterowanie nie jest plynne, aim assist jest minimalny co mi nie przeszkadza ale na CQ aim assist warjuje

- Pistolet do  do regeneracji zycia jak sobie wbijasz w ramie brzmi jak ktos by strzelal do ciebie z snajperki 
- Fall damage ?!

- Malo attachment do broni mam nadzieje,ze to nie wszystko i w full bedzie mozna wiecej opcji

- Mozna zrobic spawn w rozwalonym pojezdzie i nie mozna z niego wyjsc jedyna opcja to redeploy 

 

Na plus podoba mi sie,ze mozna zmieniac attachments. I to w sumie tyle.   Jedyna nadzieje,ze tryb portal bedzie dawal rade

 

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony cieszę się że część osób podziela moją opinię, bo wydawało mi się że może przesadzam z tak negatywnym odbiorem. Widać duży podział, jedni krytykują i nie odpowiada im feeling i strzelanie, a drudzy są zachwyceni. Mestre napisał mi, żebym wyluzował.. No cóż, patrząc na to że to Beta, a nie Alfa i w tak krótkim czasie przed premierą mogę mieć chyba swoje zdanie. Zwłaszcza że z serią jestem od pierwszej części. Poczeka się na trial 10h i się oceni pełniaka, ale na chwilę obecną podziękuję. 

Edytowane przez teamdox
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dzisiaj w wersję beta na past-gena. I po tej sesji widać wyraźnie, że ten tytuł był wpierw projektowany pod stare konsole, a dopiero później skalowany w górę na nextgeny.

 

Mapa, na której się gra jest skondesowana w trzech punktach, czyli wieżowiec, wyrzutnia promów i jedno z laboratoriów. I o dziwo grało się dużo przyjemniej w 64 osoby niż w wersję maxi na 128 luda.

 

Nie było takiego chaosu, akcja była praktycznie non stop. I jako, że punkty są blisko, to bieganie do nich miało sens. Jest więc nadzieja, że jeśli będą serwery na 64 osoby na nextgenach to będzie grało się dobrze.

 

Szkoda tylko, że reszta bolączek jest niestety taka sama, jak na nowszym sprzęcie. Czekam na 10h triala z EA Play i wtedy się zweryfikuje ileż to oni błędów naprawili.

 

Jednak jeśli to ma być reklama tego największego BFa w historii to niestety jest bardzo słaba. W 100% jestem już pewien, że na premierę tego absolutnie nie kupię.

Odnośnik do komentarza

Z moich dalszych obserwacji wynika, że gdzieś tak ok 80% ludzi używa karabinu M5A3. Komentarz chyba zbyteczny:pawel:

Aha...do jednego z miejsc z boku platformy startowej promu da się z góry wskoczyć, ale już wyskoczyć/ wyjść się w żaden sposób nie da :D Musiałem popełnić samobójstwo rzucając sobie granat pod nogi, bo bym tam tkwił do końca rundy. Ładnie testują tę grę w tym Dice:[

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, michaukowski napisał:

Zagrałem dzisiaj w wersję beta na past-gena. I po tej sesji widać wyraźnie, że ten tytuł był wpierw projektowany pod stare konsole, a dopiero później skalowany w górę na nextgeny.

A ja odpaliłem dziś dla porównania wersje na PS4Pro, I jesli mam być szczery i porównać to z wersją na XSX to wygląda to dokładnie odwrotnie. Czyli tak jakby ta gra powstała najpierw na next geny, a później wykastrowana graficznie do jakiegoś nieprawdopodobnie niskiego poziomu. Ile tam jest gołych połaci terenu bez roślinności to bania mała. W porównaniu do XSX wersja na PS4pro bardziej przypomina jakąś wersje na smartfony. Nawet nie pytam jak to wygląda na PS4 i XO przy jeszcze niższych rozdzielczosciach niż na PS4Pro.

Szczerze to jeszcze chyba nie widziałem w żadnej grze na old i nexgeny takiej różnicy w jakości grafiki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...