Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Czezare napisał:

Im więcej gram tym gorzej. Nie wiem co się stało, ale rano mi się grało o wiele lepiej. teraz dosłownie NIC nie mogę trafić. Jak już zaczynałem pojedynek nieważne na jaki dystans to przeważnie lali mnie jak chcieli. Jestem cienki Bolek? Być może, ale dziwnym trafem przed południem miałem zdecydowanie lepsze ratio. Nie rozumiem tego. Chodzi o ping? Łączy mnie teraz z serwerami z USA zamiast z Europy? Tak jak już wcześniej wspomniałem nie lubię trybu Conquest, teraz go wręcz nienawidzę. Nudne to i rozwlekłe fchui. 

Czy podczas bety będą uruchomione inne tryby? Mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie to nie widzę sensu w tę betę dalej grać...

Krążą plotki że mają dać drugą mapę, co do trybu nie wiadomo na razie, ale chyba tylko standardowy Conquest. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem na tak, ale jeszcze nie zapadła decyzja czy cyfra na dwóch czy pudełeczko. Ogólnie mapa taka sobie i fajnie jakby dali jeszcze jakąś na wypróbowanie, choć wcale bym się nie zdziwił gdyby ta mapa była lepsza mniejsza na pastgenowej wersji na 64 graczy.

 

Tak w ogóle to gra tutaj ktoś na starych konsolach w tą betę?

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Wredny said:

Widzę niezłą polaryzację w opiniach, ale trochę dziwię się narzekaniom, bo przecież pod wieloma względami to powrót do tak tu uwielbianego BF4.

Tam też movement był lekki, zwinny, szybki, a strzelanie praktycznie takie samo jak tutaj.

Powiem tak. W Bf4 mam 4 tys godzin oraz 4 sezony w polskiej lidze na ps4, wiec raczej ogórkiem nie jestem w tej grze (plus 1.5k hrs w Bf3). Czy ta gra pod wieloma względami jest podobna do bf4? Tak! Jest mnóstwo pojazdów, duże mapy, sporo graczy itd. Ale to nie Battlefield 4, lecz bf2042 będący hybryda Warzone, Cod, APEX Legend i innego gowna, które jest na fali multiplayerowych trendow. Mówisz movement taki sami jak w bf4. Wolne żarty kolego. Jakbyś rozegrał 4 tys godz., to zobaczył bys różnice. Movement jast „clunky”, bunny hopy nie działają, wejście w ADS jest wolne, recoil znikomy, straf’owanie prawie nie istnieje. To są dwa różne światy, jesli chodzi o strzelanie. Ale to nie znaczy, ze gra jest tragiczna. Mam wiele pozytywów. Jak na przykład świetna fizyka jet’ow czy czołgów. Gra sie tym miodnie, a szczególnie tym drugim. Chce tylko podkreślić, ze Bf4, a Bf2042, to totalnie dwie różne gry, praktycznie w każdej płaszczyźnie.  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szalu nie ma, na ten moment V to w porownaniu z 2042 zupelnie inny poziom, ale tez trudno porownywac bete do gry dopieszczanej przez kilka lat.

Na plus:

+ flashbacki z BF4 (ale glownie jesli chodzi o sprzet)

+ wybor dodatkow do broni w trakcie gry

+ wieksza elastycznosc w wyborze gadzetow (choc tak naprawde to wlasciwie znosi sens tworzenia w ogole jakichkolwiek klas zolnierzy)

 

Na minus wiekszosc to, o czym inni juz napisali:

- jakis taki CoD-owy klimat. Wkurwia mnie to, bo jakbym chcial zagrac w CoD-a, to bym kupil CoD-a. Kupuje BF-a, bo oczekuje BF-a, a nie ze ktos mi bedzie probowal wciskac tamti gowno, do chuja, .

- technicznie jeszcze kupa pracy przed nimi. Zagralem w Alfe Vanguarda i technicznie bylo wlasciwie bez zadnych problemow- tutaj ta beta jest momentami prawie niegrywalna (jako strzelcowi w czolgu celownik wibrowal mi tak, ze nie sposob bylo cokolwiek trafic, co troche jakies dziwne biale ekrany, jety latajace zygzakiem itp.)

- design menu jak dla mnie totalna kupa, zwlaszcza w porownaniu do BF V, ktory jest dla mnie idealem

- HUD (wybrac miejsce respawnu na ziomku graniczy czasami z cudem, do tego mikroskopijne opisy)

- mapa za duza

- tez mi sie zdarzalo nie odrozniac kompletnie przyjaciol od wrogow

- opcje sterowania/kontrolera kompletnie nieopisane (nie mowiac o mozliwosci ustawienia wlasnego oblozenia przyciskow- zawsze sobie ustawiam celowanie i strzelanie pod L1/R1 zamiast L2/R2- oczywiscie teraz ciagle mi sie myli), ale to na pewno w pelnej wersji uzupelnia

 

Ogolnie srednio, szalu nie ma. Poczatek byl wrecz chujowy, z czasem coraz lepiej, ale gdyby nie to, ze tylko przez 4 dni mozna to ograc, to po pierwszych dwoch meczach przelaczylbym na V.

 

PS: pare pytan do kumatych, bo jeszcze nie ogarnalem:

1) Jak sie odroznia ludzi od botow? Na liscie wynikow jest to oznaczone jakos?

2) Pokazuje gdzies normalnie k/d ratio? Bo jak przytrzymuje opcje, to widze tylko ilosc trafien, chyba asyst ? (symbol dloni) i reanimacji, ale nie zgonow. Kolejna wkurwiajaca nalecialosc z CoD-a.

3) ta babka, chirurg, niby moze sie sama wyleczyc po postrzale (krzyzak w lewo), ale jak to kurna dziala? Jak to wciskam, to generuje impuls elektryczny co pare sekund, ale nic sie nie dzieje, cos trzeba jeszcze wcisnac w odpowiednim momencie czy co?

Odnośnik do komentarza

To dlatego, ze kurwa masz od jednej do drugiej po 600-1000 m i bez sensu zapieprzac z buta taki kawal tylko po to, zeby na koncu dostac kulke od kampera. Lepiej juz sie odrodzic przy ktorejs fladze, gdzie akurat sie bija... Wszystko konsekwencja zbyt duzej mapy- osobiscie tez czekam na mniejsze (czy wrecz na tryb dominacji). W ogole jakis dziwny ten podboj, z tymi sektorami. Troche taka hybryda z natarciem z V.

Ogolnie jak dla mnie poki co jednak rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, tommi napisał:

 

2) Pokazuje gdzies normalnie k/d ratio? Bo jak przytrzymuje opcje, to widze tylko ilosc trafien, chyba asyst ? (symbol dloni) i reanimacji, ale nie zgonow. Kolejna wkurwiajaca nalecialosc z CoD-a.

 

 

6 godzin temu, Figuś napisał:

1 - na liście graczy na końcu ma [AI]

2 - nie albo tez tego nigdzie nie znalazłem XD

 

Przytrzymajcie start w trakcie gry i po prawej stronie będziecie mieć swoje K/D.

2FE40AF2-60CF-4F3A-A787-9A173D985522.thumb.jpeg.cd18a9d83958e2f57bef20292aec44ca.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Super ta gierka jak włączę crossplay to 90% lobby to Pc i chłopy strejfuja na prawo lewo strzelają tak nie naturalnie szybko że ciągle ginę a jak wyłączę to gram z 70% serwera z botami które są idą i zacinają się na ścianach XD

Komedia

 

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, aset said:

Gdzie masz info że w sprzed kilku miesięcy?

https://screenrant.com/battlefield-2042-beta-build-old/

 

 

Latał ktoś nightbird? Fizyka tej helki to jakies nieporozumienie. Bo tej fizyki nie ma. Pusta tektura, bez jakiegokolwiek ciężaru. Lata sie niemalże identycznie jak w CoD: Modern Warfare. Co jest nie tak z tymi developerami z Dice? Ze niby 3 studia robią ta gre!? 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia że z dźwiękiem jest coś nie tak? Już pal licho jakość tych dźwięków (też jakoś super wrażenia nie zrobiły) ale chodzi mi o opóźnienie lub ich brak. Miałem nadzieję że jak postawia na samo multi za ten chajs to będzie perełka. Dam szanse jeszcze ale polatanej wersji w EA Play za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...