Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety EA bardzo słabo zabezpiecza swoje gry na PC, to jest fakt. Podczas gdy Riot stworzyło anticheata który wyeliminował hakerów w Valorancie (doszło do sytuacji że działające cheaty kosztowały 1500$ a i te z czasem stały się wykrywalne), Activision wzięło z nich przykład i w grudniu implementuje tego typu zastosowanie także w CoDach natomiast jeśli chodzi o BFa jest cisza, nic na ten temat nie pisali i pewnie znów otrzymamy easy anti cheat. Nazwa wręcz idealna bo podobno jest on rzeczywiście easy do obejscia :dunno:

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
On 10/26/2021 at 5:15 PM, MYSZa7 said:

ja jebie xddd ale dobrze, walą po nich w komentarzach, za rok gra będzie odpicowana jak V :kaz:

Jak patrzę na takie materiały, to najzwyczajniej płakać mi sie chce. Seria, ktora symulowała konflikt dwóch stron, zazwyczaj USA vs Rosja, dziś jest cyrkiem obwoźny, z klaunami, wingsuit’ami, Borysami, MCkayami itd. Brakuje tam jeszcze deszczu meteorytów oraz inwazji obych. Cieszę sie, ze jeszcze serwery Bf4 funkcjonują. Bo jest w co grac. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2021 o 11:51, HiS napisał:

Odważny jesteś chcąc składać pc w tych czasach. Jak ja przeanalizowałem co da się złożyć za 6 koła (sama buda) to szybko przeprosiłem swoje pieniążki, że chciałem je tak brutalnie zgwałcić. Nie najświeższe podzespoły w rozsądnej cenie, lub ceny samych kart graficznych to zwyczajny rabunek. Przez to pogodziłem się z tym, że najpewniej kompa do gier odpuszczę może i na lata. 

 Inna sprawa to niekończącą się plaga cziterów na PC, mi to osobiście z miejsca zabija fun. 

Za 6k przez dłuższy czas można bylo kupić zestawy z RTXem 3070 na pokładzie. W czerwcu nawet za 5500, to bardzo dobra karta. Gram na PC od dłuższego czasu i ta "plaga cziterow" to lekka przesada, a na forum to już w ogóle mam wrażenie że w każdym meczu ich spotkamy, a później na 200h w Destiny takie mecze mogę policzyć na palcach 1 reki.

Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, MYSZa7 said:

Ważniejszy jest dla mnie drugi akapit mówiący o wprowadzaniu lekkiej czerwonej poświaty nałożonej na przeciwnika, co ma poprawić odróżnienie sojusznika od wroga.

 

Super news. Wydawało mi sie, ze wsparcie 120hz na next-geny będzie rzeczą oczywista, bo poziom graficzny jaki widziałem w becie raczej nie zachwycał. Przeciętnie to wyglądało, na miarę past genów. Drewniane animacje, ograniczona destrukcja, przeciętny tekstury itd. Jakim cudem to nie udźwignie 120fps na PS5? Dice raczej mistrzem kodu nie jest.

 

Ps. Poza mną jest tu ktoś kto sie zniesmaczył po becie i anulował pre order? :)
 

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, walek napisał:

 

Ps. Poza mną jest tu ktoś kto sie zniesmaczył po becie i anulował pre order? :)
 

 

 

 

Ja tak zrobiłem, bo miałem pre order żeby dłużej pograć w betę. Na ten moment są lepsze gry wychodzące w tym okresie, wtedy nawet nie wiedziałem o GTA trylogy. Kiedyś się kupi dla fajnych akcji, bo możliwości jest multum, z drugiej strony halo też wygląda fajnie i na pewno będzie bardziej sprawiedliwe.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...