Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dłużej pograne, trochę się oswajam z prędkością i stylem. Ale jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba. Podział na klas jest mniejszy, teraz skórka nic nie znaczy, każdy może być medykiem itp. To jeszcze pal licho, ale lubiłem ten podział, że snajper był snajperem. Głupie jest, że druga strona ma te same skórki, więc czy rusek czy Amerykanin, to co najwyżej po nazwie na tablicy wyników rozróżnimy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tommi napisał:

Opcje > Redeploy

Owszem, to działa, ale czy nie bruździsz sobie tym w statystykach i nie traktuje tego jak samobójstwa? Zrobiłem redeploy i moja postać po prostu padła martwa, a potem dopiero można się pojawić gdzie indziej. 

Z Marksmanem pożegnałem się do końca tej bety. Nie ma sensu dalej próbować DM7. Całkowicie nieskuteczna broń, z resztą po ok 15-stu dalszych rundach obserwując kto kogo z czego zabił to DM7 w ogóle już się nie pojawia. Za to poćwiczyłem snajperem i powiem tak: wszystko, ale to wszystko zależy od pingu i pakietów na danym serwerze. Jak jest dobrze to da się tym całkiem operować, nawet zgarniać kolesi pędzących na trelince czy na spadochronie i to z dużych odległości. A jak ping jest kiepski to choćby skały srały można strzelać do usranej śmierci a i tak się nie trafi, nawet w środek tułowia z bliskiej odległości.

 

Pytanie: da się po zakończonej rundzie zobaczyć swoje statystyki? 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bielik napisał:

Co do pytania to nie, no w pełnej wersji na pewno będzie podgląd. Ciekawe jak będzie wyglądał system progresji bo w sumie przyjąłbym na klatę trochę większy wybór celowniczkow.

No to jest ciekawe jak te celowniki rozwiążą. Też bym chętnie popukał do kolesi z thermala...

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę zarówno na PC jak i Series S. Niestety na tej pierwszej wersji totalnie nie da się grać. Mam wrażenie jakbym grał na starym dysku talerzowym. Zwykle 80-90 fps na wysokich detalach, ale co jakiś czas są mikroprzycięcia kiedy na ułamek sekundy płynność spada do 35-40. Są też miejsca na mapie, gdzie niezależnie od ustawień rwie, nawet jeśli nic się nie dzieje na ekranie.

Czytałem że problemy te mogą być spowodowane wczytywaniem/kompilowaniem shaderów w trakcie rozgrywki i że znika to po kilku meczach, no ale bez przesady żebym tak długo się z tym męczył.

 

Na Series S, nie licząc oczywiście gorszej jakości wizualnej, jest o niebo lepiej i na tej platformie najwięcej czasu spędziłem.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mała ocena dodatków/gadżetów. Nie wydaje się Wam, że dwie rzeczy są całkowicie nieprzydatne? Mam tu na myśli po pierwsze sentry gun. Strzela to gówno chyba ryżem. Poza tym gdzie to może się przydać? W Conquest? Zupełnie. Może w Dominacji do bronienia pozycji. Druga rzecz to ten biegający strzelający piesek tj Ranger czy jakoś tak. Właścicielowi w niczym nie pomaga, a wręcz szkodzi, bo zdradza jego pozycję. Poza tym jeszcze ani razu nie stałem się ofiarą tego pieska. Dziwaczna, nawet bardzo decyzja designerów, żeby to wprowadzić...

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Czezare napisał:

Jeszcze mała ocena dodatków/gadżetów. Nie wydaje się Wam, że dwie rzeczy są całkowicie nieprzydatne? Mam tu na myśli po pierwsze sentry gun. Strzela to gówno chyba ryżem. Poza tym gdzie to może się przydać? W Conquest? Zupełnie. Może w Dominacji do bronienia pozycji. Druga rzecz to ten biegający strzelający piesek tj Ranger czy jakoś tak. Właścicielowi w niczym nie pomaga, a wręcz szkodzi, bo zdradza jego pozycję. Poza tym jeszcze ani razu nie stałem się ofiarą tego pieska. Dziwaczna, nawet bardzo decyzja designerów, żeby to wprowadzić...

 

Sentry guna kilka razy podstawiłem przed sobą jak były spiecią z kilkoma na raz przeciwnikami i potrafi pomóc. Sałbo strzela ale kilka razy kogoś dobił i dodatkowo chłopków straszy jak strzela więc się nie rzucają po kilku na raz. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ten system zmiany dodatków w locie useless całkowicie. W pełnej wersji i tak pewnie z 1/2 buildy będą użyteczne pod konkretną broń, a reszta do zaorania. Mogliby to wyjebać i dać granaty pod LB/L1.

 

54 minuty temu, Czezare napisał:

Druga rzecz to ten biegający strzelający piesek tj Ranger czy jakoś tak. Właścicielowi w niczym nie pomaga, a wręcz szkodzi, bo zdradza jego pozycję. Poza tym jeszcze ani razu nie stałem się ofiarą tego pieska. Dziwaczna, nawet bardzo decyzja designerów, żeby to wprowadzić...

Ranger nie jest jeszcze zły jak grasz full dojazd. Zawsze jakiś dmg tam wpadnie za friko.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, YETI napisał:

Żeby rzucić granatem, muszę wcisnąć dwa przyciski, ciekawe co geniusz to wymyślił. 

Realizm :) najpierw zawleczkę a potem rzut, a tak na serio to skopany motyw już lepiej by wyszło dwa razy wydusić R1

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Nie jestem fanem strzelanek nie nabijam tysięcy godzin w tych grach.
Odpalając betę liczyłem że miło spędzę ze 2h na strzelaniu przy dobrym A/V(ps5)
Nigdy nie grałem w tak niedo(pipi)ana betę.
Błędów i bagow jest tyle że mózg się lasuje.
Podziwiam ludzi którym chce się grać w taki wysryw.
Może za pół roku to będzie grywalne.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Nie jestem fanem strzelanek nie nabijam tysięcy godzin w tych grach.
Odpalając betę liczyłem że miło spędzę ze 2h na strzelaniu przy dobrym A/V(ps5)
Nigdy nie grałem w tak niedo(pipi)ana betę.
Błędów i bagow jest tyle że mózg się lasuje.
Podziwiam ludzi którym chce się grać w taki wysryw.
Może za pół roku to będzie grywalne.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


Szkoda ze nie grałeś w bf4 na przełomie generacji...To dopiero było
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, sprite napisał:

 

 

Ale chłop też dobry ogar, co nie słyszy i nie widzi drona latającego mu nad uchem 1

No to śmieszkowe zastosowanie tego drona poznaliśmy, ale czy jest jeszcze jakieś oprócz oznaczania oponentów na mapie? W trybie pracy drona pod R2 jest Fire, a pod L2 EMP (impuls?), tyle że po ich naciśnięciu nic się nie dzieje, przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Moldar napisał:

Jak leciałem heli to mieliśmy właśnie awarie jakąś na jakieś 10 sekund, nie można było strzelać itp. Może akurat dron.

A nie przejście tornada to spowodowało? Jeśli impuls EMP z drona to powinien być chyba jakiś dźwięk lub znak wizualny, że on zadziałał, tymczasem wielokrotnie celowałem dronem w Rangery, czołgi i inne pojazdy, naciskałem L2 i... nic...Raz tylko jak wycelowałem w biegnącego piechura i nacisnąłem R2 to wokół oznacznika nad jego głową zrobiła się taka żółta obramówka i zaczęły lecieć procenty w górę wraz z towarzyszącym temu dźwiękiem. Niestety zatrzymało się na 44(%) i nic...straciłem go z oczu, bo wbiegł między drzewa, a chwilę potem nasi go zabili. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Moldar napisał:

Akurat ani razu nie miałem jeszcze tornada :)

Ja raz miałem przejście trąby przez środek mapy. Wówczas właśnie nastąpił globalny shutdown. Bardzo źle działała mapa, wskaźniki itp. Nie powiem, genialnie to wizualnie wyglądało, ale jak już wcześniej wspomniałem dla mnie to tylko bajer, przeszkadzajka w strzelaniu.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem betę na One X i tam mamy crossplay idealny, czyli PS4 vs One, bez pececiarzy. Mapka mniejsza, co nie znaczy, że to źle, ale jednak te 64 osoby na serwerze to jest różnica, zdecydowanie mniejsze zagęszczenie wojaków, nawet pomimo zmniejszenia terenu akcji. Graficznie to oczywiście niższa rozdziałka, ale też niesamowity popup, gdzie tuż przed tobą potrafi się byle pierdoła ukazać. Mam wrażenie, że jest też ślamzarnie, ale o to muszę chyba obwinić swoje beznadziejne łączę w rodzinnych stronach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...