Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, modjo napisał:

Jest w zakładce ea play trail BF2042

Jak wchodze w apke EA Play Hub na Xboxie to mam zakladke ‚Wersje probne gier’ ale po wejsciu jest tylko info „Wroc tu niedlugo, Wkrotce bedzie wiecej gier”.

 

A w sumie wlasnie zauwazylem ze jest info ze ta apka zostala wycofana, a innej od EA nie widze w sklepie. Wiec albo przez GP albo bezposrednio ze sklepu powinienem moc znalezc gre. 
 

EDIT Dobra, jakos wszedlem a odpowiednio wersje. Ale to pokrecili. 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Oglądałem chwilę co Stodeh mówił o jego odczuciach na twitchu i ponoć przypomina to trochę sytuację na premierę BF4. Tam core gry był super ale aspekty techniczne wymagały naprawy a tutaj jest na odwrót. Ponoć technicznie jest solidnie ale gameplay wymaga podreperowania, zmian w balansie i AI.

Minusów wymienia kilka:

Hazard Zone podobno bardzo słabo przemyślany a AI nie stawia żadnego oporu

Jest snajperka zdejmująca na strzała w klatę z każdego dystansu i na chwile obecną obrażenia z działek na poduszkowcach są zbyt duże

Przeciwko specjaliscie z wallhackiem nie da się grać w bliskim dystansie, gra się jak przeciwko cheaterowi

 

Natomiast dużo pochwał zbiera Portal, co prawda nie ma w nim progresji, nie odkrywamy nowych broni ale ludzie którzy mieli dostęp do gry zgodnie mówią, że to może być sposób na długą żywotność tego tytułu jeśli będą dodawać kontent sezonowo tak jak zapowiedzieli.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dość niespodziewanie użytkownicy EA Play i Xbox Game Pass Ultimate na konsolach mogą rozpocząć rozgrywkę wcześniej: 

  • PlayStation / Xbox: 11 listopada – 17:00
  • PC: 12 listopada – 9:00

Ale to Gruszczyk pisal na ppe a pamietam jak kiedys dal info ze konferencja sony zaczyna sie o 18:00 a o 18:05 dal newsa „jak oceniacie konferencje sony” 

 

Edytowane przez smallv86
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krzysiek923 napisał:

 

Byłem przekonany, że nie kupię na premierę, w ogóle nie planowałem zakupu, bo mi się nie podobało wcześniej, ale to wygląda bardzo dobrze, poziom hype'u obrót o 180 stopni.


u mnie tak samo, świetnie to wyglada, zupełnie inne wrazenia jak beta

 

czekam na te 10h triala i zdecyduje co dalej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...