Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, MYSZa7 said:

Czy ktoś wie jak zmienić przycisk kucania? :potter: z kółka/X na R3?

Wybierz w opcji drążka (stick) alternative. Swoją droga proponuje ci w każdej opcji wybrać alternative, bo wtedy masz podobne sterowanie co w Bf3/4. A to ma ręce i nogi.

 

Wiecie może jak w opcjach bf2042 ustawić wznoszenie i opadanie helki oraz speed i hamulec w czołgu na buttony L2,L1,R1,R2? Bo drążki dla mnie kompletnie sie do tego nie nadają. Często sie rozbijam. I do cholery jasnej, dlaczego nie ma grafiki pada, gdy zmieniany ustawianie np., z deafult na legacy czy alternative!? 
 

Ps. Trailer zapowiadał Battlefield moments. Po 5 godzinach żadnego nie

uswiadczylem. :( 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Wybierz w opcji drążka (stick) alternative. Swoją droga proponuje ci w każdej opcji wybrać alternative, bo wtedy masz podobne sterowanie co w Bf3/4. A to ma ręce i nogi.
 
Wiecie może jak w opcjach bf2042 ustawić wznoszenie i opadanie helki oraz speed i hamulec w czołgu na buttony L2,L1,R1,R2? Bo drążki dla mnie kompletnie sie do tego nie nadają. Często sie rozbijam. I do cholery jasnej, dlaczego nie ma grafiki pada, gdy zmieniany ustawianie np., z deafult na legacy czy alternative!? 
 
Ps. Trailer zapowiadał Battlefield moments. Po 5 godzinach żadnego nie
uswiadczylem.  
Dzięki. Tego szukałem. Też mam mieszane uczucia co do tej części
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, LiŚciu napisał:

O kuzwa, ten portal to na niezzły bajzel się zapowiada. Chyba że będzie można sobie stworzyć frakcje z BF4 i tylko takimi grać to OK. Nie wiem po co taki misz-masz... 

Battlefield Portal, which is included with Battlefield 2042, will allow you to play and create custom Battlefield modes using the maps and guns from Battlefield 2042, plus a selection of stuff from three older Battlefield games: Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2, and Battlefield 3.

 

Mapki z BF3 w nowej oprawie, Kanały, Kaspijska Granica w nowej oprawie :fsg:  Mam nadzieję że dodadzą jeszcze Grand Bazar w przyszłości

Battlefield Portal map list

 

This list is complete. There are the maps that will be available in Battlefield Portal at launch:

  • Battle of the Bulge (Battlefield 1942)
  • El Alamein (Battlefield 1942)
  • Arica Harbor (Bad Company 2)
  • Valparaiso (Bad Company 2)
  • Caspian Border (Battlefield 3)
  • Noshahr Canals (Battlefield 3)
  • All seven Battlefield 2042 maps
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z wielką przykrością muszę przyznać, że póki co ten Battlefield kompletnie do mnie nie przemawia.

 

Niby 128 graczy, a trzeba szukać ludków do ubicia. Broń nie ma jakiegokolwiek odrzutu, strzela się niezwykle podobnie do tego co było w BFV. Tyle, że nie wiedzieć czemu, tam miałem jakąś satysfakcję z ubicia kogoś, tutaj nie mam jej wcale.

 

Udało mi się trochę polatać samolotem i helką. O ile sterowanie jest dla mnie spoko, tak niestety latanie nie daje frajdy, ze względu na błędy. Pojazdy wroga dosłownie znikają i pojawiają się co kilka metrów utrudniając celowanie. Tak się nie da grać.

 

Zmiana klas postaci na operatorów to według mnie krok wstecz. Dodatkowo zarówno my, jak i strona przeciwna wybieramy tych samych operatorów, przez co mamy wojny klonów, a nie pole bitwy. Na dodatek jest przez to niesamowity chaos, bo nie raz złapałem się na tym, że nie strzelałem, bo myślałem, że to swój.

 

No i samo poruszanie się żołnierzem jest według mnie strasznie sztuczne, jakbyśmy sterowali jakąś lalką, a nie postacią w grze. W ruchach nie ma krzty płynności.

 

No i oczywiście we znaki dały mi się znikające i migające tekstury. Jest to strasznie denerwujące, bo kompletnie wybija z rytmu.

 

Póki co, jestem na nie. Z całą pewnością w dniu premiery tego nie kupię.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie wiem skąd taki entuzjazm wśród YouTuberow typu Mestre czy Kromka, czy są to przedpłacone wrażenia czy jak.... Zawsze szanuję ich opinie, zdaje sobie sprawę że gusta są różne ale mnie ta beta nie powaliła na kolana i nie sprawiła że chcę to mieć na premierę. Przede wszystkim chodzi mi o feeling strzelania. Ktoś wspomniał że nie ma mięsa i ja się z tym zgadzam. Odpalcie sobie BF 5 czy 1 to jest przepaść, spróbowałem każdej klasy i strzelanie jest po prostu słabe, można sobie podkręcić to modyfikacjami ale nie czuję że strzelam z karabinu szturmowego. Szybkość gry mi nie leży, jest zdecydowanie zbyt zręcznościowo jak na Battlefielda. Mapa która jest w becie również mi nie siadła, jest taka sterylna, mało wyrazista. Dźwięk tak wychowalany w pierwszych wrażeniach również jest średni, nie wiem czy to jakiś glitch w becie ale mimo że zmieniałem ustawienia na kolumny czy słuchawki to wydawał się dziwnie wytłumiony. Mapa, poruszanie się, strzelanie.. Coś co powinno przyciągnąć mnie odrzuciło bo dla mnie jest to po prostu sztuczne. Pierwsze wrażenie negatywne, spróbuję jutro na chłodno bo dzisiaj jestem zbyt negatywnie nastawiony do tego tytułu, a liczyłem na wielkie wow. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siadł mi ten BF, czuje powrót feelingu z BF’a 4. Nie mogę się doczekać ogrywania tego na mniejszych mapkach, nigdy nie byłem fanem wielkich map i ta w becie niczego nie zmieniła w moim nastawieniu. Na środku jest totalny chaos i nie wiesz z której strony zaczną do Ciebie strzelać, nienawidzę tego (jako człowiek wychowany na pierwszym Bad Company nie może być inaczej :potter: )ale mniejsza z tym, najważniejszą rzeczą jest to że gameplayowo naprawdę daje radę, tylko ten nieszczęsny granat pod strzałką :reggie: Zmiana dodatków w locie z kolei kozak, patent który powinien być standardem od dawna w grach multi.

HUD jest do zmiany, cały jego układ jak i kolorystyka, po

prostu nieczytelny. Wracając wspomnieniami do bety BF1 jest szansa na zmiany w tym aspekcie.

Oprawa jak oprawa, w całym tym ferworze walki człowiek przestaje na nią specjalnie zwracać uwagę, ale jest ładnie i tyle. 

 

Ogólnie czekam, wciąż jednak nie podjąłem decyzji na jaką platformę się zdecyduje. Cebulka i padzik przemawiają za Xboxem, a znajomi do Sonki.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, teamdox napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem skąd taki entuzjazm wśród YouTuberow typu Mestre czy Kromka, czy są to przedpłacone wrażenia czy jak.... Zawsze szanuję ich opinie, zdaje sobie sprawę że gusta są różne ale mnie ta beta nie powaliła na kolana i nie sprawiła że chcę to mieć na premierę. 

Jadą na tym wózku już kilka lat. Gdyby zaczeli krytykować, to by tracili  część widowni, a co za tym idzie spadek oglądalności i zarobków. Ten Battlefield to pewnie ostatni w ich karierze, bo  spadkowa wsród widzów jest.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza
Teraz, teamdox napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem skąd taki entuzjazm wśród YouTuberow typu Mestre czy Kromka, czy są to przedpłacone wrażenia czy jak.... Zawsze szanuję ich opinie, zdaje sobie sprawę że gusta są różne ale mnie ta beta nie powaliła na kolana i nie sprawiła że chcę to mieć na premierę. Przede wszystkim chodzi mi o feeling strzelania. Ktoś wspomniał że nie ma mięsa i ja się z tym zgadzam. Odpalcie sobie BF 5 czy 1 to jest przepaść, spróbowałem każdej klasy i strzelanie jest po prostu słabe, można sobie podkręcić to modyfikacjami ale nie czuję że strzelam z karabinu szturmowego. Szybkość gry mi nie leży, jest zdecydowanie zbyt zręcznościowo jak na Battlefielda. Mapa która jest w becie również mi nie siadła, jest taka sterylna, mało wyrazista. Dźwięk tak wychowalany w pierwszych wrażeniach również jest średni, nie wiem czy to jakiś glitch w becie ale mimo że zmieniałem ustawienia na kolumny czy słuchawki to wydawał się dziwnie wytłumiony. Mapa, poruszanie się, strzelanie.. Coś co powinno przyciągnąć mnie odrzuciło bo dla mnie jest to po prostu sztuczne. Pierwsze wrażenie negatywne, spróbuję jutro na chłodno bo dzisiaj jestem zbyt negatywnie nastawiony do tego tytułu, a liczyłem na wielkie wow. 

Kromka to prostytutka, który zrobi gałę EA polska jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Kiedyś bronił BFV jak własnej matki, po czym kilka tygodni później nagrał film, że jednak coś w niej nie zagrało xD na pewno fala krytyki i łapek w dół na kanale nie miała z tym nic wspólnego. 

TL;Dr 

Streamerzy dostają klucze na zamknięte serwery wcześniej, także goście wjeżdżają z materiałem, minutę po zdjęciu embargo, darmowe gry przed premierą oraz zaproszenia na eventy. Chcąc mieć takie przywileje, nie można za bardzo krytykować gry. 

Odnośnik do komentarza

Im więcej gram w tego BF, tym bardziej mniej irytuje ta gra. I bez żadny skrupolow stwierdzam,  ze to „skórka” Battlefield V Modern Warfare. Gunplay bliźniaczo podobny do BFV, dla niektórych to plus, ale dla weteranów BF3/4, to porażka. W ogóle te bieganie, strzelanie, to raczej stworzone jest dla  graczy Warzone/APEX Legend niz dla wyposzczonych wyjadaczy serii BF. Miał być sentymentalny powrót do przeszłości, a jest copy/paste obecnych trendów w shooterach multiplayer, ownieta w formule Battlefield. Szkoda. Ekipa z 20 letnim doświadczeniem w multi zamiast wyznaczać nowe kierunki, to podpatruję i nieudolnie kopiuje pomysły oraz rozwiązania z innych gier. 
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

Widzę niezłą polaryzację w opiniach, ale trochę dziwię się narzekaniom, bo przecież pod wieloma względami to powrót do tak tu uwielbianego BF4.

Tam też movement był lekki, zwinny, szybki, a strzelanie praktycznie takie samo jak tutaj.

Jeśli tak jest to ja chyba pamiętam innego Battlefielda 4. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Im więcej gram tym gorzej. Nie wiem co się stało, ale rano mi się grało o wiele lepiej. teraz dosłownie NIC nie mogę trafić. Jak już zaczynałem pojedynek nieważne na jaki dystans to przeważnie lali mnie jak chcieli. Jestem cienki Bolek? Być może, ale dziwnym trafem przed południem miałem zdecydowanie lepsze ratio. Nie rozumiem tego. Chodzi o ping? Łączy mnie teraz z serwerami z USA zamiast z Europy? Tak jak już wcześniej wspomniałem nie lubię trybu Conquest, teraz go wręcz nienawidzę. Nudne to i rozwlekłe fchui. 

Czy podczas bety będą uruchomione inne tryby? Mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie to nie widzę sensu w tę betę dalej grać...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...