Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Racja, pisałem z perspektywy gry na Valparaiso, gdzie były tylko takie pojazdy. Ta mapa z kolei to moja faworytka z BC2. Brakuje mi do szczęścia tylko Port Valdez.

A mi Pustyni Atacama:) Bo z tego co obczailem (gram od niedawna bo gra w Plusie była) z BFBC2 jest tylko Valparaiso i Port Arica?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pograłem w to jak pojawiło się w GPU, potem długo długo nic i wczoraj wróciłem do gry. Nie wiem co jest ale przez większość czasu robię za mięso armatnie :D Wkurwia mnie to i nie wiem o co chodzi. Grałem w tryb pierwszy lepszy od góry, czyli w tą kontrolę. Dopiero teraz widzę, że to jest nowy tryb ale to nie ma przecież wpływu na trudność. Biegnę na przeciwnika, strzelam do niego, oddaję parę celnych strzałów, a ten się obraca i mnie momentalnie rozwala. Innym razem snajper znikąd mnie ściąga po pierwszym strzale. Wybieram snajpera, strzelam do przeciwnika z dość bliska a ten dalej żyje, obraca się i mnie kosi akurat jak przeładowuję magazynek albo z daleka z innej broni. Uda się gdzieś schować aby przykampić i zaraz ciężki ostrzał z czołgu mnie dopada. Jak wejdę do czołgu albo jakiegoś innego ciężkiego pojazdu to zaraz pojawia się samolot albo przeciwnik z rpg i z granatem rozwalając mnie. Więcej zabić udaje się uzyskać siedząc jako działowy na pojeździe czy śmigłowcu ale to też jak się trafi na kogoś ogarniętego za kierownicą/sterami.

 

Gram na padzie na XSX. Nie wiem dlaczego inni ludzie mają taką przewagę? Czy to kwestia skilsów? Korzystania z myszki albo dokupili lepsze rzeczy w przepustkach sezonowych?

Rozumiem, że część ludzi ma ograną ekipę i latają w klanach ale system dobierania przeciwników powinien chyba to uwzględniać i wrzucać mnie tam gdzie są ludzie na podobnym poziomie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...