Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj albo przedwczoraj miałem problem z włączeniem meczu 64 na 64 - cały czas pojawiał się jakiś błąd z serwerami i mnie wywalało bez nawiązania połączenia z grą. Co najciekawsze po czymś takim wpadały mi nagrody za rozegrany mecz, coś się odblokowywało :) W innych konfiguracjach wszystko działało. Podoba mi się jak wsiadam do helikoptera jako inżynier z bronią przeciwlotniczą gdzie naprawiam pojazd i jeszcze strzelam z AA jak uda się przycelować w jakieś latają coś przeciwnika. Czasami tylko snajperzy żyć nie dają.

Odnośnik do komentarza

Klepsydra jest teraz spoko, wcześniej grało się tam tak sobie. Może ten stadion jeszcze wróci w nowej mapce. Cały czas pracują nad ulepszaniem produkcji.

 

Kurdę ale się wkręciłem w tą gierkę. Takie krótkie sesyjki po 20-30 minut są ok i pojawia się syndrom jeszcze jednego meczu. Normalnie cisnę w gry singlowe ale tutaj mnie wciągnęło na dobre.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
1 minutę temu, Bielik napisał:

Jaki ten BF jest obecnie dobry, szacunek. MW2 zaczął zgoła inaczej ale brnął w bagno, tu mamy całkowicie odwrotna sytuację, było bagno jest git, szkoda tylko że bez crossplayu na ps5 często się gra z botami.

na PS5 i tak jest (było?) spoko, bo na Xboxie bez crossplaya nie pograsz praktycznie w ogóle

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bielik napisał:

Jaki ten BF jest obecnie dobry, szacunek. MW2 zaczął zgoła inaczej ale brnął w bagno, tu mamy całkowicie odwrotna sytuację, było bagno jest git, szkoda tylko że bez crossplayu na ps5 często się gra z botami.

W takim dużym skrócie, co poprawili? Dla mnie ostatni dobry BF to 1. 

Od BFV i najnowszego odbiłem się jak piłeczka, po kilku godzinach 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie na odwrot - za chuja nie chcialbym juz powrotu do 1 i 2 wojny swiatowej.

Nowy sezon niedawno ruszyl, mapa jest swietna, bez pojazdow, tlucznia jak niegdys w metrze.

Na PC chyba dodatkowo poprawili DLSS, ogolnie po 200h nadal do nowego BFika wracam i obecnie jest to jedna z moich ulubionych czesci.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Grałem sobie od dłuższego czasu na Series S i było spoko, gra mi się podobała, bawiłem się dobrze. Pobrałem na PC, żeby sobie pograć na myszy i klawiaturze i dopiero tutaj rzuca mi się w oczy, jaka ta gra jest słaba... To znaczy nie wiem, jakoś zupełnie inne czucie miałem grając na konsoli, a tutaj tak kartonowo, sterylnie i po prostu nudno. Nie chodzi o wyniki, o samą przyjemność z grania. Może to bardziej kwestia pad vs M+K, no ale w takiego BF4 gra mi się dobrze na PC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Prawda.. wydawało się, że gra już nie do odratowania a tu fajna i przyjemna rozgrywka się zrobiła. Było jakoś sterylnie, frituplejowo a tymczasem jak się wsiąknie to aż miło się robi. A na starych mapach jak Port of Arica, kanały Noshahr znowu czuć ten mega klimacik BFa. Super. Mam za darmo z PSPlusa, nie doceniałem co mi japońce dały. Warto było czekać

Edytowane przez meffju41
Odnośnik do komentarza

Ja wyrzuciłem to z dysku w czasie czwartego sezonu.

Od czasu premiery napewno jest poprawa ale nadal to mało ma wspólnego z dawnymi bfami.

Mało broni,te klasy postaci jakieś takie , głupie jak z fornajta jakiegoś.

Trzeba zobaczyć znowu.

 

Odnośnik do komentarza

Bo oni sami nie wiedzą jaki ten BF ma być. TTK to już taki COD że szkoda gadać. Z rozrzewnieniem wspominam Bad Company I i II gdzie się tłukło godzinami bez opamiętania. Kartonowy ten BF. Ale po premierowej katastrofie nie spodziewałem się takiego wsparcia, być może jakiś szantaż ale dodali tego mnóstwo a liczyłem, że szybko porzucą i zapowiedzą nową część celem

rehabilitacji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...