Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze to są mapy,tak oni "poprawili":kekw:

Ale w porównaniu do starszych części to jest słabo.

Nie wiem jakie tam łby pracują ale nie mogło by odświeżyć klasycznych map i ich wrzucić?

Przecież to aż się prosi aby powrócić do tych klasyków.

Odnośnik do komentarza

Witam ma problem z połączeniem się z grą konkretnie po instalacji i aktualizacji. Na początku mam Ekran z napisem twoje dane logowania wygasły zresetuj hasło (wszystko to zrobiłem mam EA App i jestem zarejestrowany do EA.) lecz nadal wyskakuje mi to samo , po tym ekranie jest następny problem z połączeniem z Serwerami EA. Ostatni raz grałem prawie 3 lata temu na PS4 PRO z tytułów od EA Fifa 18,19,20,21 , Battelfieldy 4 , 1 , 5 i nigdy nie miałem takich cudów zaznaczam , że posiadam światłowód , konsola jest podłączona bezpośrednio kablem na stronie EA zrobiłem już chyba wszystko co możliwe według ich wskazówek , ale nadal problem istnieje oczywiście posiadam PS Plus. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartek1982sce napisał:

Witam ma problem z połączeniem się z grą konkretnie po instalacji i aktualizacji. Na początku mam Ekran z napisem twoje dane logowania wygasły zresetuj hasło (wszystko to zrobiłem mam EA App i jestem zarejestrowany do EA.) lecz nadal wyskakuje mi to samo , po tym ekranie jest następny problem z połączeniem z Serwerami EA. Ostatni raz grałem prawie 3 lata temu na PS4 PRO z tytułów od EA Fifa 18,19,20,21 , Battelfieldy 4 , 1 , 5 i nigdy nie miałem takich cudów zaznaczam , że posiadam światłowód , konsola jest podłączona bezpośrednio kablem na stronie EA zrobiłem już chyba wszystko co możliwe według ich wskazówek , ale nadal problem istnieje oczywiście posiadam PS Plus. Z góry dziękuję za pomoc.

sprawdź czy inne gry online ci działają, jak nie to może masz jakieś porty po blokowane na routerze

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
1 minutę temu, krzysiek923 napisał:

Też tak macie z tą grą, że okazjonalnie tracicie pakiety (ikona na czerwono)? Próbowałem konfiguracji dosłownie WSZYSTKIEGO, a czasami i tak gubi.

W to ścierwo akurat nie gram, ale każdy BF miał taką przypadłość. Przynajmniej u mnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowa mapka już jest live i kurde daje radę. Nie jest zbyt rozległa, idealna na 64 graczy, szczególnie piechoty, bo pojazdy nie mają zbyt wielkiego pola do popisu. Takie połączenie miasteczka z Arica Harbor z BC2 i Suezu z BF’a 1 albo po prostu skondensowana wersja Atacamy Desert także z BC 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj omijałem te 128, bo tam w lini prostej zazwyczaj są te flagi. W 64 zazwyczaj więcej było w stanie rade zrobić i zabić. A w takim chaosie jakie masz na 128 to nawet samolotu/heli nie poderwiesz, bo tyle bazuk z namierzaniem wszyscy maja, ze to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...